Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nejde mi přetáhnout předkožka

Faktnevim
Faktnevim
19. 10. 2015 · Poslední odpověď: 23. 10. 2015

Dobry den chtel bych se zeptat, Je mi 20 a mam problem s predkozkou asi protoze nejde pretahnout vubec a kdyz jsem v klidnem stavu tak jde ale boli to a jde to z tuha. Chci se zeptat jestli je mozne zaslat nejake fotky na email aby jste mi +- rekli o co jde je-li to mozne. Stydim se s tim jit nekam. Zajimalo by me jestli je lepsi udelat obrizku celkovou nebo jen aby to slo pretahnout bez bolesti. A jeste otazka, na predkozce u zaludu nebo spise pod zaludem se mi to nejak nevim jak to rict .. jako kdybych se riznul ale neriznul jsem se nevim co to je a vetsinou to trosku z modra pod na te predkozce. Ohledne financi o to mi tak nejde jako o to mit asi co nejmensi pobyt v nemocnici.

A potom se chci jeste zeptat do tohoto tematu to nepatri sice ale ma to stim dost spolecneho , chci se zeptat pokud bych chtel zvetsit a rozsirit penis. Slo by to nejak udelat vse dohromady i s tou obrizkou nebo neslo ? Dekuji to je asi vse.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 19. 10. 2015
Nejlepší odpověď
Já nejsem moc přítelem zasílání fotodokumentace, vžda je dobré vše vyšetřit \"in vivo\". Zesílení průměru penisu se dělá tukum, který někdy klesne do předkožko, proto nejraději vyplňuji vlastním tukem až po provedení obřízky ( na dříve než po půl roce). To je pak ideální stav. Prodloužení a zesílení průměru penisu lze provést najednou. Provedení všech tří typů výkonu mi nepřijde vhodné, myslím s tím efektivní. Přináší to rizika špatného vhojení tuku, zvýšené vstřebávání vlastního tuku a riziko povolení stehů při obřízce. Já bych Vám tyto tři operace najednou nejspíš neprovedl a jak píšete Vy ani na penězích tolik nezáleží...
My provádíme obřízku v lokální anestesii a ambulantně.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích. Váš stud není na místě, tak kam půjdete je to jejich profesionální práce.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 22. 10. 2015
Až se zahojíte, tedy tak po třech měsících "Andropenis" používat můžete. BPo třech měsících lze už jakž takž vyplňovat penis tukem, i když bych to raději dělal tak po půl roce. Prodloužení penisu povolením vazu držícího penis u spony stydké lze provádět s obřízkou.
Kůži penisu musím vždy v klidovém stavu penisu nechat volnější aby penis v erekci nestahoval šourek na penis a aby nedocházelo k bolestivým erekcím z důvodů nedostatku kožního materiálu.
Ideální jěc je to prodiskutovat s atestovaným plastickýmm chirurgem právě se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 19. 10. 2015
Dobrý den,
zcela určitě se jedná o tzv. phimosu - zúžení předkožky. tento problém u nás na klinice řešíme zcela standardně již 20 let a máme odoperováno stovky klientů. Nemusíte se tudíž vůbec stydět, je to pro nás zcela normální záležitost. Jaký ty obřízky byste si přál? Není vůbec problém prodiskutovat, záleží na klientovi a na jeho přání. V případě zájmu prosím zašlete fota na email: a my Vám sdělíme veškeré další informace. Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení penisu
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 11. 2013
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 12. 2012
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 7. 2021
Obřízka
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 5. 2014
Obřízka
Žádné odpovědi
Obřízka
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 6. 2020
Zvětšení penisu
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 9. 2018
Labioplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 10. 2016
Zvětšení penisu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 11. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi