Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Výrůstek na čele - Lze odstranit v lokální anestezii a bez viditelné jizvy?

AmiraBov
22. 2. 2021 · Poslední odpověď: 23. 2. 2021

Dobrý den, již od malička jsem měla výrůstek na čele, který nebyl nikdy zvlášť viditelný. Před rokem a půl se však zvětšil a nyní mě to trápí - vypadá to, jako kdybych se uhodila a měla bouli. Byla jsem na CT hlavy v Ústřední vojenské nemocnici v Praze - výsledek: Jedná se o fibrom/aterom. Výrůstek je pod kůží v oblasti čela o velikosti 3x9x9 mm. V nemocnici jsem byla poučena, že je možné jej operativně odstranit v celkové anestezii a na čele zůstane viditelná jizva. Nyní jsem se však spojila s paní, kterou trápil stejný problém a na jedné klinice jí výrůstek odstranili v lokální anestezii, kdy se řez provedl v oblasti vlasů a nemá tak viditelnou jizvu. Chtěla jsem se proto zeptat, zda je možné zhodnotit dle fotografie a lékařské zprávy, jestli je takové odstranění možné i u mého problému?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 23. 2. 2021
Dobrý den,
nutné vyšetřit osobně, doporučuji se objednat na osobní konzultaci k lékaři.

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
Klinika YES VISAGE
MUDr.Tomáš Musil
Prostějov . 23. 2. 2021
Dobrý den.Zhodnocení z fotografie do jisté míry možne je,pomůže zhodnotit možnosti lokálni anestezie i volbu lokalizace kožního rezu.Definitivní rozhodnutí je vždy až při osobním kontaktu.Hezký
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr.Tomáš Musil
Prostějov . 23. 2. 2021
Dobrý den.Zhodnocení z fotografie do jisté míry možne je,pomůže zhodnotit možnosti lokálni anestezie i volbu lokalizace kožního rezu.Definitivní rozhodnutí je vždy až při osobním kontaktu.Hezký den.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 7. 2019
Operace očních víček
21 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 7. 2020
Odstranění jizev laserem
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 7. 2012
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 3. 2008
Korekce jizev
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 1. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi