Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pigmentové skvrny po citronu

Mantissa
Mantissa
6. 6. 2016 · Poslední odpověď: 31. 12. 2016

Přeji krásný slunečný den, Před 9 měsíci se mi povedlo omylem na sebe v létě vylít trošku šťávy z citrónu. Den poté se mi na kůži objevily ošklivé spálené fleky. Bohužel během těch 9 měsíců neprošly žádnou viditelnou změnou a jsou pořád velmi viditelné (na fotkách méně, naživo mnohem více). Mám skvrny na břichu (viz foto) a bohužel mnohem většího rozsahu ještě na stehnech. Ráda bych se dozvěděla, jaké možnosti mi estetická medicína nabízí při jejich odstranění a zda máte někdo zkušenosti s pacientem se stejným problémem. Děkuji

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Praha . 31. 12. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den, variant odstranění je více, ale to neznamená, že to půjde snadno. V nabídce jsou depigmentační krémy, lasery, chemický peeling, mezoterapie s microneedlingem. Finančně je pro Vás samozřejmě nejvýhodnější varianta krémů, ale chce to čas, pravidelnost aplikace a ne vždy to funguje dle představ. Na tuto větší plochu by byl vhodný chemický peeling s kyselinou trichloroctovou. I další dvě varianty jsou možné. Záleží na Vás.
S pozdravem MUDr. Martina Zlínská
AURUM AESTHETIC CLINIC
Premium
Dobrý den ,
nemáte přiložené fotografie.
Až dle lokálního nálezu lze nastínit léčebný postup .
S pozdravem
Hlavatá Stružínská M.
Praha . 7. 6. 2016
Dobrý den,
Myslím, že fota jste zapomněla připojit, nějak je tam nevidím. Obecně, stopy tohoto typu se obvykle na těle hojí hůře než v obličeji. Nevím, zda skvrny jsou červené či pouze pigmentované či obojí, není jasné, jak vypadá kůže celkově. Nezlobte se, ale nedá se k tomu nic říci. Nejlepší by byla konzultace na nějakém pracovišti estetické medicíny, poradit se osobně.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění pigmentových skvrn
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2018
Odstranění pigmentových skvrn
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 6. 2015
Digitální dermatoskop
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 9. 2020
Odstranění jizev laserem
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 1. 2019
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 4. 2024
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022
Plexr
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2021
Odstranění pigmentových skvrn
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2018
Odstranění pigmentových skvrn
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 10. 2013
Chemický peeling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi