Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Pigmentové skvrny na obličeji

Uzivatel
17. 5. 2007 · Poslední odpověď: 30. 1. 2019

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat, zda je možné zbavit se pigmentových skvrn na obličeji. Mám od kožní lékařky krém s UV faktorem 50+, ale stejně to nepomáhá. I přes tento krém se mi skvrny vytvářejí. Jak se mám ubránit před sluníčkem? Myslíte, že by pomohlo odstranění laserem? Jsem z toho docela nešťastná. Je mi 33 let. Děkuji mnohokrát za vaši odpověď. M.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Markéta Lorencová
Žádné recenze
Brno . 17. 5. 2007
Nejlepší odpověď
Dobrý den,pigmentové skvrny lze odstranit laserem,ale mohou se objevit znovu.Dávejte si vyšši UV faktor než +50.Je lépe navštívit odborného lékaře dermatologa.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Praha . 18. 11. 2012
Vážená paní, při pigmentových skvrnách je nutnost mazat se krémy s vysokým UV faktorem. Odstranění pigmentových skvrn provádíme a je možné pomocí IPL. Doporučuji osobní konzultaci. S pozdravem FYMC.
Premium
České Budějovice . 18. 5. 2007
Dobrý den, paní Míšo,
skvrny, které se Vám tvoří v obličeji s nejvěší pravděpodobností odstranit lze, třeba pomocí IPL, ale počítejte s tím, že ošetření bude každý rok potřeba zopakovat (nejlépe na púodzim), protože se asi jedná o hluboko uložený pigment, který sluneční paprsky do určité míry vytáhnou i přes maximální ochranu.
Eva Ondráčková

Související dotazy

Jizva na nose po Rinoplastice

katerina_1952405979
katerina_1952405979
21. 10. 2016 · Poslední odpověď: 31. 10. 2016

Dobry den. Potrebuji poradit,jak se zbavit respektive "vyplnit" jizvu na nose,viz.Foto. Tato vznikla po rinoplastice,a to tim ze skrz sadru na nose se udelal strup,ktery potom vypadl a takhle hloupe to srostlo :-( Poradte prosim co se stim da delat ,popr.kolik sezeni je potreba,pripadna rekonvalescence a financni faktor. Nejlepe Plzen popr.Praha. Mockrat dekuji predem za odpoved.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 31. 10. 2016
Dobrý den,
Řešení výplněmi se mi zdá v tomto případě rizikové a domnívám se, že by bylo i málo účinné (jizva je pravděpodobně tužší a efekt výplní dočasný). Doporučovala bych Vám problém zkonzultovat osobně s některým velmi zkušeným plastickým chirurgem - např. prof. MUDr. Markéta Dušková, která působí i u nás na klinice, vysvětlila by Vám, co je, co není možno. Konzultace u plastického chirurga u nás stojí 560 Kč, pokud se později realizuje výkon, tato částka se z celkové ceny odečítá.
Příjemný den,
MUDr. Nina Koutná, dermatolog, Klinika GHC Praha
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Odstranění pigmentových skvrn
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 6. 2018
Odstranění pigmentových skvrn
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 10. 2013
Odstranění pigmentových skvrn
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2018
Odstranění pigmentových skvrn
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 6. 2015
Digitální dermatoskop
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 9. 2020
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 1. 2022
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 4. 2024
Odstranění pigmentových skvrn
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 12. 2016
Plexr
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 4. 2021
Chemický peeling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 2. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi