Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Ethler-Danlos syndrom a operace horních víček

AnyAny
28. 2. 2022 · Poslední odpověď: 14. 3. 2022

Dobrý den,

mám na Vás dotaz. Mám hodne spadlá horní víčka. Chtěla bych si je nechat upravit, ale mám Ehler-danlos syndrom, je to nemoc pojivové tkáně, do příznaků patri i ptóza víček. Když jsem to konzultovala s lékařem, tak si není jistý, zda mi to pomůže.Tak mám z toho docela strach, aby to nebylo ještě horší a chtěla bych Vás poprosit o názor. Děkuju, Vyskočilová

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 14. 3. 2022
Dobrý den,
je to na zvážení, jestli operaci opravdu potřebujete, nemám k dispozici fotky, ale samozřejmě hojení je proces velmi individuální a bude i tímto syndromem ovlivněno, jak sama víte.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
MUDr. Simona Ježková
Liberec . 8. 3. 2022
MILÁ SLEČNO, ZATÍM NENÍ ESTETICKÝ VÝKON U VÁS INDIKOVÁN, NEMÁTE ŽÁDNÉ NADBYTKY KŮŽE VÍČEK, VE VAŠEM PŘÍPADĚ BYCH UVAŽOVALA POUZE O NEZBYTNÝCH CHIRURGICKÝCH ZÁKROCÍCH. SJ
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den,

Ehlers-Danlosův syndrom se může projevovat různě intenzivně od mírných příznaků téměř bez potíží až po velmi mobilní křehké klouby a velmi křehkou kůži, kterou je problém vůbec sešít. Proto hodně závisí i na typu a intenzitě projevů.
Je to spíše na osobní konzultaci, prohlídnutí nálezů, které máte k dispozici, vyšetření apod., protože skutečně takhle nelze říci, zda Vám výkon pomůže nebo nikoliv. Je sice větší pravděpodobnost, že výkon aspoň trochu pomůže ale také se nemusí nic změnit a ve vzácných případech by se mohlo stát, že by výkon naopak mohl vést ke komplikacím s těžkým řešením.

Přeji hezké dny

M. Molitor, Art Ethic Clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace horních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Operace horních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 11. 2021
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2015
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2021
Odstranění kruhů pod očima
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 8. 2020
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 11. 2022
Operace horních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2014
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2024
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 3. 2022
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi