Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nepodarena operace hornich vicek

sbm
18. 3. 2022 · Poslední odpověď: 28. 3. 2022

Dobry den, Pred 8 tydny jsem podstoupila operaci hornich vicek. Vse se krasne hoji, ale nejsem spokojena s tvarem vicek. Vypadam jinak, dela mi to kulate vysoke oci a vubec mi to neslusi. Oci vypadaji smutne, jako oci psa. Hodne lidi uz se me ptalo, jestli nejsem nemocna. Prosim, lze podstoupit nejakou reoperaci, pri ktere by se vicka upravila a za jak dlouho? Vim, ze je to teprve 8 tydnu od zakroku, ale uz ted je viditelne, ze se tvar vicek zustane takovy. Jsem z toho psychicky hodne dole, zhubla jsem 5 kg, nemuzu spat, soustredit se, chodit mezi lidi. Nejsem schopna fungovat. S takovym vzhledem nemuzu zustat. Prijde mi, ze mi doktor vzal ve vnitrnim koutku oci moc. Dekuji za odpoved. Prvni dve fotky jsou ted po zakroku, druhe dve fotky jsou pred zakrokem. Mela jsem vzdycky podlouhle oci, vicka spise zakryta. Nyni po operaci mam vicka moc odhalena a kulata.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 26. 3. 2022
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
během operace očních víček se odstraňuje kožní nadbytek víček a redukují se tukové prolapsy. Nadbytek kůže se vždy pečlivě vyměřuje, abyste po něm mohla víčka zcela zavřít. Tvarově vaše víčka vypadají dobře, jizvy jsou ještě pevné a jsou vidět. To je zcela běžné, můžete i jizvy masírovat. Spíše byste měla být spokojená, vypadáte velmi dobře po operaci, prostě tak, jak to má být. Váš operatér odvedl krásnou práci.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 28. 3. 2022
Dobrý den,
souhlasím, dle fotek je výsledek operace pěkný. Doporučuji jizvy masírovat. Případná korekce možná až rok od operace.

S pozdravem
MUDr. Andrea Musilová
Klinika YES VISAGE
Vážená paní,
asi Vás trošku zklamu svojí odpovědí - dle fotek je mi jeví stav jako normální a výsledek operace v rámci běžného výsledku. Je třeba si uvědomit, že se horní blepharoplastikou především odstraňují kožní nadbytky na horních víčkách. Prosím, zkuste se psychicky srovnat, výsledek není špatný. Pravděpodobně jste měla jiné očekávání - tohle mělo být předmětem konzultace, abyste věděla "do čeho jdete". Uvažovat o jakékoli korekci je zcela předčasné, pokud by víčka měla být nějak operována, rozhodně ne dříve než za 1 rok, ale již nyní si troufnu říct, že reoperace nebude k ničemu.
Držím Vám palce,
prim. Dr. V. Víšek, CSc., CAN Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace horních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Operace horních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 11. 2021
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2015
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2021
Odstranění kruhů pod očima
1 odpověď, nejnovější odpověď: 23. 8. 2020
Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 11. 2022
Operace horních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 12. 2014
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2024
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 4. 2023
Operace očních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi