Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nepovedená operace víček

Ivilein
28. 12. 2020 · Poslední odpověď: 8. 1. 2021

Dobrý den. Podstoupila jsem operaci očních víček. Pravé oko velmi hezké. Jsem 14 dnů po operaci a nikdo by ani nepoznal, že nějaká operace byla. levé oko naprosto zpackané. Jizva mimo ohyb oka a velmi viditelná. Nejví mě mrzí, že se mě lidé okolo ptají, co mám s okem, zda mě někdo pořezal. Když řeknu, že jsem po operaci očních víček, tak jen slyším, že se to asi nějak nepovedlo. Co se s tím bude dát dělat? Nechce se mi mezi lidi ani do práce. Ten šlic je opravdu hrozný. Když jsem řekla doktorovi, že je jizva mimo ohyb, řekl, že v žádném případě, že to bylo namalované. Tak já nevím, jestli špatně vidím? Děkuji. Iveta

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 29. 12. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
jste krátce po operaci víček, po 2 týdnech můžete již začít provádět tlakové masáže jizev. Zatlačte na jizvu, podržte ji po dobu asi 5 sekund a opakujte tak, abyste celou jizvu na obou víčkách promasírovala. Jizvy postupně změknout a zesvětlají, hojení trvá určitou dobu, také každý se může hojit různě dlouhou dobu. Pokud by víčka otékala, což se po masáži může stát, dejte si studené obklady na pár minut. Masírujte ráno a večer po dobu asi 15 minut a uvidíte, jak během 1-2 měsíců se vše krásně zahojí.
Můžete již také používat dekorativní kosmetiku a jizvy tak zaretušovat. Buďte trpělivá.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 8. 1. 2021
Dobrý den,
souhlasím s kolegyní, je velmi brzy na finální hodnocení, provádějte tlakové masáže.

S pozdravem
MUDr. Andrea Musilová
Klinika YES VISAGE
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace horních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 11. 2013
Operace horních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 3. 2023
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 7. 2015
Změna pohlaví
Žádné odpovědi
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2019
Operace horních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Operace očních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 4. 2007
Operace očních víček
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2023
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 4. 2013
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 6. 2023

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi