Poklesle obočí - unavený a zamračený výraz

Poklesle obočí - unavený a zamračený výraz

Hanka  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
velmi mě trápí poklesle obočí a stále unavený a zamračený výraz. Vybírám ze všech možných metod,ale nějak se v tom ztrácím,zda je lepší brow lift nebo pozvednuti nitemi. Zkoušela jsem i botox,ale bohužel bez výsledku,obočí zůstalo na svém místě. Navíc mám jedno obočí níž než druhé. Před půl rokem jsem navíc podstoupila operaci horních víček a zda se mi,že to na pokles obočí ještě více upozornilo. Na jedné fotce je obočí jaké mám a na druhé když ho zvednu a stav jak jsem ho před pár lety měla. Je mi 35 let. Poradil by mi prosím někdo? Děkuji.
Prof. MUDr. Markéta Dušková CSc.  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 595 odpovědí
  • 196 Likes
máte značně asymetrický tvar obočí,... co si lehce zúžit levou stranu a to od dolního okraje? jednoduché a efektivní.. k operaci není indikace
přeji hezký den prof dušková
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Asymetrický tvar obočí si myslím nemám,nejspíš to zkresluje fotka,ale děkuji za radu.
Smazaný uživatel
Smazaný uživatel  |  návštěvník
  • 11 odpovědí
  • 8 Likes
Na základě práva na výmaz jsme tento příspěvek odstranili.
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Díky za radu. Na fotce jsem bez makeup,ale jinak normálně si obočí dokresluji tak, jak mi radíš. Bohužel mám docela husté obočí a kdybych si ho zespod vytrhala a musela tím pádem velkou část nahoře dokreslovat,tak to půjde vidět,protože moje obočí jakoby dost "vystupuje" z obličeje. Nevím,jak to správně vyjádřit,ale bylo by to každopádně nápadný.
MUDr. David Tomášek  |  Premium member  |  Plastická chirurgie  |  Praha
  • 4331 odpovědí
  • 1221 Likes
Pokud však bude situace zaviněná vlivem nervů inervujících čelní sval, pak je chirurgické řešení zbytečné.Tedy situace se především musí vidět osobně.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na  6079... Zobrazit číslo 607990077  Telefon , nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

Související recenze a zkušenosti

princess 30.9.2015
Spokojený/á

Na klinice ARTE jsem podstoupila lifting obočí.Zákrok trval asi dvacet minut a vzhledem k dostatečnému znecitlivění jsem ani necítila žádnou bolest.Ihned po zákroku je vidět efekt zvednutí obočí a zároven i oka.Ted je ot... Více 

3 Likes   4 Komentářů  

Operace obočí (Brow lift) - Související videa

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí