Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrie po labioplastice

Luices
8. 7. 2022 · Poslední odpověď: 23. 6. 2023

V lednu jsem absolvovala labioplastiku. Jeden stydký pysk jsem měla rozdělen na dva listy. Bohužel se mi zdá operace odbytá. Nevím, zda-li to na fotkách půjde poznat, ale část jednoho pysku byla u jeho vrcholu ponechána, a to se mi nelíbí. Je to asymetrické a nehezké. Prosím lékaře o vyjádření.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
FORMÉ Clinic
Praha . 23. 6. 2023
Dobrý den, hojení po operaci trvá i jeden rok a může se ještě hojením trochu změnit. Můžete stav konzlutovat s lékařem, který Vás operoval, určitě v případě potřeby provede korekci. Nemyslím, ale, že operace byla odbytá. Váš lékař mohl být jen o něco opatrnější v oblasti klitorisu. Hezký den přejeme! Formé clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 13. 7. 2022
Dobrý den,
poraďte se o dalším postupu se svým operatérem.

S pozdravem
MUDr. Jiří Tomečka
Klinika YES VISAGE
Premium
Kladno . 12. 7. 2022
Dobry den, je otazkou nekolika minut provést korekci na labiu, pokud byste chtela, pozvu vas na konzultaci do Kladna. Nekdy se toto při hojení muze stat, zvlaste pokud je snahou operatera neposkodit oblast kolem klitorisu. S pozdravem MUDr Radek Poláček
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 11. 7. 2022
Dobrý den,
měla byste se domluvit s operatérem, je těžké soudit, když nejsou k dispozici i fotky před výkonem. Na druhé straně hojení a stabilizace tkání trvá určitou dobu, většinou asi rok, kdy již by tkáně měly být zahojené, stabilizované, bez tvrdých jizev a otoků, aby bylo možné dobře posoudit výsledek operace a ev. provést i korekci po něm.
S pozdravem
Dr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Labioplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 3. 2022
Labioplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 6. 2023
Labioplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 2. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi