Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Labioplastika - Mudr.Mařík

Jsem po zákroku Stojí to za to
spokojena_zena783655
spokojena_zena783655
Hluboká nad Vltavou · Vytvořeno: 23. 3. 2019 · Aktualizováno: 5. 7. 2020

O lékaři

prim. MUDr. Vladimír Mařík
prim. MUDr. Vladimír Mařík 3 adresy v Jihočeský kraj...
Hodnocení:

Labioplastika - Mudr.Mařík

Příběh

Velké poděkování. Před 2dny jsem podstoupila Labioplastiku u pana doktora Maříka, po konzultaci jsme domluvili termín zákroku, podstoupila jsem potřebná předoperační vyšetření. Přístup pana doktora naprosto profesionální, každá víme, že toto téma je velice choulostivé a není příjemné tento problém konzultovat, pan doktor je velice empatický a není zde potřeba studu. Zákrok byl proveden v narkóze, kde došlo k úpravě labií a "kapucky" klitorisu. Po probuzení jsem byla převezena na svůj pokoj, kde jsem byla stále pod dohledem. Na klinice jsem zůstala přes noc. Personál kliniky naprosto úžasný, sestry se o mě staraly jak o "vlastní". Po zákroku citlivé, ale nijak zvlášť bolestivé, dnes je to druhý den, otok pomalu ustupuje, dodržuji zvýšenou hygienu. Už nyní jsem moc spokojená, co bylo není :-) a těším se na konečný výsledek. Všem patří velké poděkování. 

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

girl
girl

· Praha

· 5. 7. 2020

Dobry den, můžete nám poslat fotku jak teď vypadá tam dole? Několik let nad tím uvažují ale bojim se, ze to bude vypadat jinak než podle mých představ. Je tam dole nějak citilivejsi nebo je to pořad stejné? Dekuji za odpověď :)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.