Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

23. 3. 2019 · Aktualizováno: 5. 7. 2020

Labioplastika - Mudr.Mařík

Stojí to za to

O lékaři

3 adresy v Jihočeský kraj
Hodnocení:
Labioplastika - Mudr.Mařík
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Velké poděkování. Před 2dny jsem podstoupila Labioplastiku u pana doktora Maříka, po konzultaci jsme domluvili termín zákroku, podstoupila jsem potřebná předoperační vyšetření. Přístup pana doktora naprosto profesionální, každá víme, že toto téma je velice choulostivé a není příjemné tento problém konzultovat, pan doktor je velice empatický a není zde potřeba studu. Zákrok byl proveden v narkóze, kde došlo k úpravě labií a "kapucky" klitorisu. Po probuzení jsem byla převezena na svůj pokoj, kde jsem byla stále pod dohledem. Na klinice jsem zůstala přes noc. Personál kliniky naprosto úžasný, sestry se o mě staraly jak o "vlastní". Po zákroku citlivé, ale nijak zvlášť bolestivé, dnes je to druhý den, otok pomalu ustupuje, dodržuji zvýšenou hygienu. Už nyní jsem moc spokojená, co bylo není :-) a těším se na konečný výsledek. Všem patří velké poděkování. 

7

Komentářů (7)

Dobry den, můžete nám poslat fotku jak teď vypadá tam dole? Několik let nad tím uvažují ale bojim se, ze to bude vypadat jinak než podle mých představ. Je tam dole nějak citilivejsi nebo je to pořad stejné? Dekuji za odpověď :)
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Labioplastika s rejuvenaci

Zdravím, včera jsem na klinice v Ostravě podstoupila labioplastiku s rejuvenaci. Musím rict,že již teď jsem velice spokojená z výsledku:). Sice jsem cela opuchlá a fakt docela bolavá, ale až se zahojí bude to proste bomba :). Holky kdo váháte...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.