Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

23. 3. 2019 · Aktualizováno: 5. 7. 2020

Labioplastika - Mudr.Mařík

Stojí to za to

O lékaři

3 adresy v Jihočeský kraj
Hodnocení:
Labioplastika - Mudr.Mařík
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Velké poděkování. Před 2dny jsem podstoupila Labioplastiku u pana doktora Maříka, po konzultaci jsme domluvili termín zákroku, podstoupila jsem potřebná předoperační vyšetření. Přístup pana doktora naprosto profesionální, každá víme, že toto téma je velice choulostivé a není příjemné tento problém konzultovat, pan doktor je velice empatický a není zde potřeba studu. Zákrok byl proveden v narkóze, kde došlo k úpravě labií a "kapucky" klitorisu. Po probuzení jsem byla převezena na svůj pokoj, kde jsem byla stále pod dohledem. Na klinice jsem zůstala přes noc. Personál kliniky naprosto úžasný, sestry se o mě staraly jak o "vlastní". Po zákroku citlivé, ale nijak zvlášť bolestivé, dnes je to druhý den, otok pomalu ustupuje, dodržuji zvýšenou hygienu. Už nyní jsem moc spokojená, co bylo není :-) a těším se na konečný výsledek. Všem patří velké poděkování. 

7

Komentářů (7)

Dobry den, můžete nám poslat fotku jak teď vypadá tam dole? Několik let nad tím uvažují ale bojim se, ze to bude vypadat jinak než podle mých představ. Je tam dole nějak citilivejsi nebo je to pořad stejné? Dekuji za odpověď :)
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Úprava malých pysků

Dobry den, pred mesiacom a pol som bola objednana na labioplastiku, nakoniec sme sa s pánom doktorom MUDr. Šínom Ph.D. dohodli na spoločnom zákroku a to uprava malych pyskou. Bezne sa tento zakrok nerobi, tak by som rada pana doktora presnejsie...

Číst dál
výborné výsledky

Jestli mohu pomoci při výběru správného plastického chirurga doporučuji paní MUDr. Kamilu Šormovou. Příjemná a rychlá domluva, péče je skvělá, výsledky výborné, i pooperační péče je perfektní a moc příjemný kolektiv na klinice. Nemám výtku a...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.