Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Alar Lift - zkrácení nosního křídla

Lenka882831
Lenka882831
19. 2. 2020 · Poslední odpověď: 2. 3. 2020

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda někdo v České republice provádí ALAR LIFT (česky bych to přeložila asi jako zkrácení vysícího nosního křídla). Příliš dlouhá a převislá (visící) nosní křídla jsou často viděna u Asiatů (pro představu přikládám screenshot obrázku PŘED a PO od doktora, který tento zákrok provádí v Asii). No a jelikož mě tento problém trápí, tak by mě zajímalo, zda tuto operaci v ČR nějaký lékař vykonává, popřípadě jestli by ji nějaký lékař zvládl. Jak se tato operace provádí lze zjednodušeně vidět na youtube ve videu "Alar Lift via Sail Excision". Předem děkuji za odpovědi a přeji krásný den.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 23. 2. 2020
Nejlepší odpověď
Na obrázku vytvořeném počítačem vidíte i celkové znemšení nosu ale nikdy Vám to neukáže jizvy, které kolem křídel mohou zůstat viditelné. Všichni, co děláme nosy jsme schopni takovýto výkon provést, ale já, kupříkladu, nerad provádím jizvy viditelné na obličeji, čemuž se u tohoto výkonu nevyhneme. Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na **********, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 25. 2. 2020
Dobrý den,
nejlepší je začít osobní konzultaci s lékařem, kde získáte kompletní a ucelenou představu o možnostech a výsledném efektu. Můžete se objednat i k nám na tel. čísle ******** nebo e-mailem ********.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
*******
Premium
MUDr. Patrik Paulis
Praha . 21. 2. 2020
Dobry vecer
Tuto techniku pouzivame standardne u europeizace nosu - v 90% etnickych africanu
Ale i tady je potreba dat pozor, aby nedoslo ke ztrate tvaru - schvalne si najdete fotku Michaela Jacksona
U nosu vzdy delam navrhy vzhledu “postop” -obzvlaste u evropskeho nosu je to vhodne
Bohuzel deformity kridel nosu a inesteticke jizvy nejsou neobvykle...
Samozrejme je osobni konzultace nejlepsi, ale muzeme udelat i presbeznou “on-line” konzultaci na zaklade fotek
Informace ev via moje asistentka
********
S pozdravem
PP
WhatsApp
MUDr. Janka Točíková
Praha . 20. 2. 2020
Provádím tuto operaci v lokální anesteze,konzultace možná na Praha 2 Moravská 24,každé pondělí 9-13 14-18hod
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi