Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Špatné srůstání hráze

Petta
Petta
15. 8. 2018 · Poslední odpověď: 25. 8. 2018

Dobrý den, Ráda bych se zeptala, zda je možné, že hráz sroste a vyléčí se správně, pokud už v porodnici povolily stehy? Jsem 12. den po porodu a cca 2-3cm velkým nástřihem a dnes mi praskl další steh. Zbývá jeden, bohužel ten poslední, nejdál od genitálu. Tzn. že rána je rozšklebená do tvaru V směrem dovnitř, jestli to dobře popisuji. Tudíž se bojím, že to nemá šanci srůst. Sprchuji, mažu gelem z dubové kůry a hemagelem. Zítra začnu se sedací koupelí v řepíku. Jinak rána nějak výrazně nebolí, můžu sedět a fungovat bez problému. Jen se bojím, zda se to samo spraví. Předem děkuji za odpověď!

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze
Praha . 18. 8. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den, závisí jak moc široké je tam povolena jizva (myslím vzdálenost kožních okraju). Když je rozestoupla víc jak centimetr tak se zahojí takhle. Bude rozestoupla. Mělo by se to znovu přesit, možná. Sfotte mi to a pošlete na e mail. Dr. Rohacova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 8. 2018
Tak držím palce zdraví DT
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 25. 8. 2018
Teď to asi neřešte, dodržujte hygienu, mažte Betadinem, posilujte svalové dno. Pokud budou problémy, tak nejlépe rok po zhojení lze provést korekci. Mějte zatím trpělivost. Moc se omlouvám, že jsem nezareagoval dříve, nebyl jsem moc v kontaktu s internetem. Tedy reaguji až dnes.
Moc se omlouvám, že jsem nezareagoval dříve, nebyl jsem moc v kontaktu s internetem. Tedy reaguji až dnes.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…



Na konsultaci (500,-.) se můžete objednat na *******, v dopoledních hodinách i na ******, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 16. 8. 2018
dobrý den, rána sroste. Můžete být zcela klidná, po porodu se oblast výborně hojí i při takovémto proříznutí stehů. Většinou sroste zcela krásně bez potřeby jakékoli úpravy. Dejte tomu čas ještě alespoň 14 dní, 3 týdny
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vaginoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 9. 2013
Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 4. 2008
Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 8. 2009
Korekce jizev
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 8. 2021
Vaginoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2014
Niťový lifting
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 9. 2008
Sklerotizace
Žádné odpovědi
Vaginoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 4. 2020
Labioplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 3. 2017
Otoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 3. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi