Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zmenšení nosu bez změny tvaru

Uzivatel
1. 6. 2007 · Poslední odpověď: 14. 5. 2012

Dobrý den, mám souměrný a hezký nos, ale uvažuji pouze o zmenšení (snad jen tzv. měkká část?)Chtěla bych se zeptat zda je možné nos zmenšit, aby se jinak nezměnil jeho tvar a kolik by taková operace stála? Jsem z Prahy. Děkuji za odpovědi.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Klinika GHC Praha
Praha . 4. 6. 2007
Dobrý den,
Máte -li zájem o operaci nosu objednejte se na konzultaci.Při osobní návštěvě Vám lékař nejlépe poradí jaká metoda úpravy nosu by byla pro Vás nejvhodnější nejste-li s jeho velikostí spokojena.Pro objednání volejte
S úpozdravem za kliniku GHC Drábková D.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Klinika plastické chirurgie PEM
Klinika plastické chirurgie PEM
Žádné recenze
4. 6. 2007
Dobrý den. Nelze zmešit nos, aniž by se změnil jeho tvar. Operace by Vás u nás přišla na cca 25000,-Kč. PEM
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Hradec Králové . 1. 6. 2007
Dobrý den, pokud máte souměrný a heký nos, pak si ho nenechávejte operovat. Pokud chcete nos zmenšit (protože ho máte velký), pak není možné zmenšit je jednu jeho část (měkkou) a zároveň zachovat proporce. Srdečně zdravím.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Křivé nosni dírky - viditelnost jizvy po operaci?

Allima
Allima
12. 11. 2018 · Poslední odpověď: 22. 11. 2019

Kvůli dýchání a i vzhledu chci upravit nosni přepážky. čtu zde, že v některých případech je jizva skrytá, mně bylo řečeno, že mi zůstane jizvička po nosem. Takže zřejmě v mém případě to jinak nejde. Snad bude mikro malá. :-) Foto problému přikládám.

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 15. 11. 2018
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
též doporučuji v první řadě důkladné vyšetření. Můžete si domluvit konzultaci i u nás na Klinice YES VISAGE. Můžete se objednat na tel. čísle ************

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
***********

Rhinoplastika - názory

Rea774250
Rea774250
26. 8. 2020 · Poslední odpověď: 9. 9. 2020

Dobrý den. Je to 11 měsíců od operace a vůbec nevím, co si mám o mém nosu myslet. Podstoupila jsem operaci měkké a tvrdé části. Po sundání sádry jsem měla hrozný šok, splasklé po sádře. Něco nového - divného. Snažila jsem se uklidnit a pak si na nos zvykat. Teď dle mého došel do konečné podoby. Nechci si to asi přiznat, ale asi se operace úplně nevyvedla. Byl by tady někdo ze zkušených lékařů, kdo by mohl napsat názor, jestli s nosem půjde něco ještě udělat, aby byl souměrný. Pokaždé vypadá jinak, záleží na lomu světla. Souměrnost však nevidím :(. Děkuji předem za názory. Vložila bych i fotku z jiného úhlu, kde nos vypadá propadlý z jiné strany. Jen není možnost.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 9. 9. 2020
Dobrý den,
takto na dálku se nelze přesně vyjádřit. Důležitá je osobní návštěva a vyšetření, případně následná reoperace.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
Klinika YES VISAGE

Křivý nos od přírody

Nickita
25. 11. 2020 · Poslední odpověď: 21. 1. 2021

Dobrý den, trápí mě můj od přírody křivý nos, který se naklání na levou stranu. Zároveň mě trápí permanentně ucpané dutiny (vyšetření na alergologii nepotvrdilo sennou rýmu) a vleže směšně píská při nadechnutí. Chtěla jsem se zeptat, jestli je možné nos vrátit na jeho osu, aniž by se nějak měnil jeho tvar - nechtěla bych žádné zmenšování nebo odstraňování mírného hrbolku, který je vidět z profilu. Mám ráda svůj obličej, a nechtěla bych měnit svůj výraz, jen odstranit asymetrii. A mohla by operace vyřešit i mé problémy s dýcháním? Předem moc děkuji za odpověď.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ABClinic Art & Beauty
Praha . 21. 1. 2021
Dobrý den Nickito,
s podobnými požadavky se setkáváme poměrně často, a vždy je na naší klinice řešíme ve spolupráci s naším otolaryngologem a plastickým chirurgem.
Samozřejmě pouze srovnání nosu a zachování jeho tvaru je možné. Vždy je třeba předem zvážit i simulaci výsledku operace, kde i malá úprava nosu může finálnímu výsledku velice pomoci.
Na simulaci používáme systém výsledku před a po operaci.
Pokud máte zájem, rád Vás přivítám na naší klinice, kde bych Vám nejdříve nabídl konzultaci se mnou, a poté bychom se dohodli na konzultaci a dalším postupu i s naším otolaryngologem.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu !
S pozdravem,
MUDr. Patrik Paulis
Plastický chirurg, vedoucí lékař kliniky ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 8. 2011
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 8. 2014
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 8. 2011
Facelift
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 2. 2020
Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 10. 7. 2019
Rhinoplastika
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 3. 2018
Rhinoplastika
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 1. 2013
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 10. 2015
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2009
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 1. 2024

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi