Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zmenšení/zjemnění nosu

Rayren
Rayren
6. 3. 2018 · Poslední odpověď: 9. 3. 2018

Dobry den,

Jsem nešťastná ze svého nosu, uvazuji nad zmenšení/zjemnení. Nos mi prijde dlouhy a výrazný. Chtěla bych se zeptat, zda by na to stačila plastika měkké části nosu nebo bude nutná kompletní rhinoplastika? Děkuji

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 7. 3. 2018
Nejlepší odpověď
Souhlasím s prof. Duškovou. Váš nos je na totální, respektive čtyřnásobnou osteotomii nosu. Tedy výkon jak na měkkých tak na tvrdých částech nosu.
Určitě se obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět také u nás.
Na konsultaci se můžete objednat na *********, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Hezký den,
dle vašich fotografií a vašeho požadavku na zmenšení a zjemnění nosu bude nutná kompletní rinoplastika, nejlépe otevřenou technikou. Pokud chcete nos zmenšit, bude nutné ho "snížit" a to bez chirurgie kostěnné části nepůjde, taktéž zkrácení nosu bude vyžadovat práci i na chrupavčité části a ke zjemnění špičky bude rovněž nutná precizní modelace chrupavek přední části nosu.
S pozdravem
Dr. Vidura
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 7. 3. 2018
Dobrý den,

fotografie nejsou v úplně ideálních projekcích ale podle nich bych doporučoval kompletní rhinoplastiku.

S pozdravem
¨
Kulhánek
Dobrý den, velmi rád Vás vyšetřím, bude nutná i endoskopie nosu, abychom při případné rinoplastice zachovali i všechny funkce nosu.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
pouze korekce hrotu nestačí, hřbet I kostra budou velice široké a výsledek nepěkný, jinými slovy kompletní rhniplastika, pokud mi pošlete na můj mail obrázky (enface a oba profily bez úsměvu, bez čepice a ne selfie) mohu vám udělat návrh změny, přiložené nelze použít I proto, že rozlišení není vhodné, přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Rhinoplastika u dospívajícího

tomik22
tomik22
20. 4. 2017 · Poslední odpověď: 21. 4. 2017

Dobrý den. Měl bych na Vás dotaz- mám velký nos, a k tomu mi ještě trošku vybočuje do strany, tak, jako by mě někdo praštil pěstí. Z toho důvodu mi dělá problém jenom si pořídit fotku atp. Celkem mě to trápí. Chtěl bych vědět, jestli můžu podstoupit rhinoplastiku, když mi bude 14, jsem muž a zákonní zástupci by souhlasili A ještě bych se chtěl jenom hypoteticky zeptat, jestli by to mohla zaplatit pojišťovna, nebo v jakém případě by zákrok uhradila.

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 21. 4. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den, vývoj nosu má sván pravidla a obzvlášť u chlapců jistě není ve 14 letech dokončen, takže ani já v tuto chvíli operaci nedoporučuji. Ale pokud najdete lékaře, který operaci provede, tak je to jistě možné. Hypoteticky může pojišťovna proplatit operaci nosu pokud se jedná o poúrazový stav s dýchacími problémy pro vybočení nosní přepážky. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Úprava nosu bez celkové anestezie

Romi92
Romi92
19. 4. 2020 · Poslední odpověď: 20. 4. 2020

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda se dá provést plastika nosu bez celkové anestezie? V mém případě by se se nejednalo o celkovou rhinoplastiku, přála bych si pouze "zbrousit" hranu nosu. Lze tento zákrok vůbec provést? Děkuji za odpovědi. Hezký den :)

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 20. 4. 2020
Nejlepší odpověď
Nosy operuji už více než 25 let i v kokální anestesii. Určitě se ovšem obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 11. 2017
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 4. 2021
Rhinoplastika
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 1. 2013
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 10. 2015
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 5. 2012
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 3. 1. 2024
Rhinoplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 1. 2020
Rhinoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 1. 2015
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 7. 2021
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2018

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi