Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zúžení špičky nosu

viktorie
17. 12. 2009 · Poslední odpověď: 27. 4. 2011

Dobrý den, děkuji lékařům, kteří odpověděli na můj předchozí dotaz z 15.12. Mám celkem hezký nos, z profilu nechci nic měnit,ale chtěla bych upravit lehce širší špičku. Podstoupila bych i metodu jen pomocí nití (viz můj předchozí dotaz). Prosím, kdo by měl zájem tuto metodu na mně vyzkoušet,aby se ozval. Ještě 2.otázka je, kdo má asi nejvíce zkušeností s úpravami špičky nosu? Nejlépe z Prahy, ale není to podmínkou. Nejraději bych, kdyby zaznělo doporučení lékařů na kolegy..:-)Děkuji předem!

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 27. 4. 2011
Operuji nosy už 20 let, ale tzv. měkký nos, tedy zmenšení pouze hrotu dělám vzácně. Každý si myslí, že to stačí, ale konečný výsledek je často málo očekávaný, protože tím že se zmenší hrot nosu relativně vystupuje mohutnost okolí, tedy zvýrazní se hřbet, střecha nosních kostí a podobně. Vše záleží na Vašem stavu, který lze zjistit jen osobním vyšetřením a konsultací. Jak píše kolega Image program též nepoužívám, je zavádějící. Fotodokumentace mám hodně, nevím, však kde najít právě operace měkkého nosu.
Doporučuji - Není dobré hledat pracoviště podle ceny. Určitě se obraťte s takovýmto problemem na atestovaného plastického chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Můžete se stavět i u nás. Naše "nestátní zdravotnické zařízení" "Centrum estetické plastické chirurgie" je přestěhováno a nyní umístěno na Chirurgické klinice Fakultní Thomayerovy nemocnice, Pracujeme v prostorách jedné z nejlepších chirurgických klinik v Praze, což zajišťuje eventuelní plný a rychlý servis v případě komplikací. Tento profit má málokteré zařízení zabývající se estetickou chirurgií. Na konsultaci se můžete objednat . Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
flag 2 adresy v Bratislavský kraj, Wien... . 26. 4. 2011
Mila Lena,
samozrejme, ze je to mozne. Pokial mate na mysli computer animation, tak v tom Vam konkretne neporadim, je to ale dvojsecna zbran, kedze ak Vas definitivny vysledok nebude zodpovedat tomu animovanemu, nebudete spokojna. Tento vysledok Vam ziadny chirurg garantovat nebude.
Ak mate zaujem, mozete sa pozriet na moj profil, kde moji rhino-pacienti zpristupnili ich fotky a pribehy verejnosti (a uvidite aj nieco z obl. spicky)
S pozdravom,
Dr. Skulavikova
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
RIVA-PROMEDIX, s.r.o.
Žádné recenze
18. 12. 2009
Dobrý den, i podle reakcí je vidět, že tuto metodu u nás prozatím nikdo neprovádí, nepletu-li se, spíše bych při tak malé korekci měkkého nosu zvažoval klasickou operaci s předvídatelnějším výsledkem než neověřenou, neozkoušenou metodu v tak viditelné oblasti. Mějte se pěkně , dr.Pachman, klinika Riva, Brno.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 7. 2013
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 1. 2015
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 12. 2006
Rhinoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2021
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 8. 2020
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 9. 2023
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2017
Odstranění znamének
1 odpověď, nejnovější odpověď: 22. 1. 2007
Rhinoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 11. 2018
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 12. 2009

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi