Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Cena za zúžení nosu

Uzivatel
24. 11. 2006 · Poslední odpověď: 5. 12. 2006

dobrý den. chtěl bych se zeptat kolik by stála operace nosu,jednalo by se jenom o zůžení a jestli by šlo odstranit, když se mi hýbou nozdry. Dočetl sem se tady,že je to dáno spojením s mimickou svalovinou,které je možné operativně odstranit.děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 5. 12. 2006
Nejlepší odpověď
Dotaz - zúžení nosu a odstranění hýbání křísel. Cena
Odpověď - MUDr.Lucák - zúžení nosu je běžnou operací a kosmetických operací nosů, takže je možná. Odstranění hýbání nosních křídel je spíše neodstranitelné. Cena za operace se liší dle pravovišť. Na naší klinice stojí kompletní operace nosu včetně narkozy a hospitalizace a kontrol a převazů : 17.600 Kč
Blíže o operaci na našich stránkách : ********
MUDr.Lucák,ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
MUDr. Pavel Kurial
3 adresy v Jihočeský kraj . 26. 11. 2006
Dobrý den pane Pepo, souhyby nosu při mimice obličeje jsou způsobeny mimickými svaly, které se upínají na nos. Jejich cíleným přerušením je možno tento problém ovlivnit. Blíže nutno probrat při konzultaci a detailnějším vyšetřením. Cena zákroku na našem pracovišti 13.800,- včetně hospitalizace. S pozdravem MUDr.Pavel Kurial
podle vašeho popisu nelze jednoznačně říci, co všechno bude třeba ve vašem případě opracovat, aby se dosáhlo výsledku, který požadujete, jako všem ostatním dop. především začít osobní konzultací, informace o cenách nezaložené na vyšetření jsou zavádějící a přináší mnoho nedorozumnění i nespokojenosti, máte-li zájem, objednejte se na mou ambulanci, tel *******, GHC, ******* konzultace stojí 300 Kč, s pozdravem doc Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Jak odstranit zjizvení v nose po rhinoplastice

JMU
JMU
27. 11. 2019 · Poslední odpověď: 8. 12. 2019

Dobrý den, před osmi měsíci jsem podstoupila operaci nosu. Bohužel se mi jedna z dírek zjizvila a zarostla z 3/4, zůstal mi malinký otvor. Hůře se mi dýchá, neustále mám rýmu a nosem ,,pískám”. Pan doktor mi pravidelně jizvu brousí laserem (už 3x), ale jizva pokaždé doroste. Chci se proto zeptat, zda je nějaký způsob jak toto zjizvení odstranit? Kdybych podstoupila reoperaci, kde by se upravila špička nosu, šlo by odstranit i vnitřní jizvu? Přikládám foto. Jizva je dost hluboko, proto fotka není moc kvalitní. Předem děkuji za Vaše odpovědi. Přeji hezký den. J.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 28. 11. 2019
Nejlepší odpověď
Především kvůli tomuto zjizvení nemůžete mít omezení dechu. Já bych počkal rok po zhojení a pak jizvu vytnul. Jizve se dělá proto, že popalování stále dráždí jizvení a hypertrofie vzniká znova.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 11. 2021
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 4. 2011
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 7. 2013
Rhinoplastika
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 1. 2014
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 4. 2021
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 1. 2015
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 12. 2009
Rhinoplastika
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 1. 2013
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 6. 2011
Rhinoplastika
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 25. 9. 2007

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi