Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Spadnutí špičky nosu po operaci

Anonymní
Lucy_
30. 12. 2009 · Poslední odpověď: 31. 12. 2009

Dobrý deň, prečo sa niekomu po operácii nosa stane, že spadne špička nosa? Neviem sice ako to presne vyzera, ale občas to na fore hocikto spomenie že mu spadla špička nosa a museli im ju znova podvihovať. Stava sa to väčšine tým kto mal svoju vlastnu špičku nizko a podvihovali im ju už pri prvej operácii? Žeby klesala späť? Mne chirurg odstranoval iba hrbol a zužoval špičku, uhol medzi hornou perou a špičkou mi nemenil s tým som bola spokojna môže sa stať že aj mne spadne špička nosa? Aj napriek tomu že mi špičku nezdvihal? Ďakujem

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 31. 12. 2009
Pokles hrotu po rhinoplastice je velmi individuální záležitost. Někdy jde opravdu o metodiku výkonu a dá se tomu předejít, nebo si to alespoň myslím. Někdy se však tato situace dá očekávat a pak pacient jde do risika této komplikace. Dělám nosy přez 17 let. Nikdy Vám však nikdo neslíbí, že se tato komplikace nepřihodí. Zdraví Dr. Tomášek 607990077
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 30. 12. 2009
Dobrý den, komplikace operace se občas stane, ale na takto položenou otázku nelze odpovědět. Každý pacient je jiný a výsledek operace je nutno podrobně prodiskutovat osobně při konzultaci v závislosti na místním nálezu na nose, požadavku pacienta a předpokládaném výsledku operace dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Výplň propadlin vlastním tukem

Anonymní
Katty_
3. 1. 2012 · Poslední odpověď: 10. 9. 2017

Mate prosim skusenosti s vyplňanim pooperačných nesumernosti a prepadlin vlastným tukom? Ja mam prepadlinu v kosti asi 2-3 mm po operácii, chirurg mi to veľa vysekal a chcela by som si to dať vyplniť. Niekde som čitala aj o tejto možnosti. Robi sa to injekčne? Odkiaľ sa zoberie tuk? Ako pri liposukcii, napr zo stehna...? Môjho chirurga som sa nato ani nepýtala a ani nemam naladu sa ho už nato pýtať pretože na môj problem mi povedal, klasicku odpoved že nikto nema nos sumerny a nikto nema po operácii nos navrchu rovny ani hladky.

odpovědí (10)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 16. 4. 2012
Nejlepší odpověď
ad "masarka"
Podle fotografie pooperačního stavu nějaká inijekční výplň příliš nepomůže.Pravděpodobně vhodnější by byla reoperace.S reoperací je ale vhodné vyčkat nejméně rok od prvé operace.
s pozdravem Dr. Vrbický
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Cvičenie po celkovej rhinoplastike

gabrieladubska786611
3. 8. 2020 · Poslední odpověď: 4. 8. 2020

Prosím Vás, za aku dobu od celkovej rhinoplastiky otvorenou metódou je možné opäť športovať? Beh, posilka, plávanie...

Na rôznych fórach sa odpovede líšia, niektorí lekári odporúčajú po 2 mesiacoch, niektorí až po polroku... Ja som podstúpila operáciu 25. 05. 2020, sa cítim úplne super, nos ma neboli a ani otrasy pri dopade, keď človek beha, mi nerobia problém...

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 4. 8. 2020
Dobrý den,
řiďte se primárně radou Vašeho operatéra, který doporučí na základě zhodnocení Vašeho aktuálního stavu.

S pozdravem
MUDr. Martin Molitor
Klinika YES VISAGE
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 6. 2023
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 9. 12. 2019
Injekční výplně
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 8. 2020
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 9. 2023
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 4. 2011
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2017
Rhinoplastika
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 11. 2018
Rhinoplastika
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 29. 1. 2015
Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 3. 2013
Rhinoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 7. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi