Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Prohlubně pod očima

vendula894056
vendula894056
24. 3. 2020 · Poslední odpověď: 25. 3. 2020

dobry den. od malicka mam prohlubne oci, ted je mi teda 15 a posledni tak 2roky me to hodne trapi. celkove na vzhledu tyhle prohlubne nemam rada nejvic.. zkousela jsem ruzne kremy, ale nic. make-up zakryje jen kruhy pod ocima, ale prohlubne ne. chci se teda zeptat, jestli by existovalo nejake reseni a ne jen plastika, injekcne nebo tak podobne, je mi prese tech 15. predem dekuji za jakoukoliv odpoved.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 25. 3. 2020
Dobrý den,
Prohlubně lze redukovat či odstranit speciální jemnou technikou aplikace aktivních látek do problémové partie. Důležitá je konzultace. A nutný souhlas zákonného zástupce ve Vašem případě.

S pozdravem
MUDr. Zuzana Kolací
Premium
Olomouc . 24. 3. 2020
Dobrý den,
každý problém má své řešení. Na naší klinice Neo Beauty Clinic máme velké zkušenosti s výplněmi v oblasti očního okolí. Pracujeme se špičkovou speciální jemnou výplňovou technikou na bázi kyseliny hyaluronové. Doporučila bych nezávaznou konzultaci s paní doktorkou, která Vám navrhne řešení přímo na míru. Vzhledem k Vašemu věku bych chtěla zmínit, že s ošetřením musí souhlasit Váš zákonný zástupce a podepsat na klinice Souhlas s ošetřením. Hezký den Neo Beauty Clinic, Olomouc.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 10. 2008
Lipofilling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 6. 4. 2021
Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 11. 2020
Odstranění kruhů pod očima
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 9. 2014
Plazmaterapie
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 1. 2018
Injekční výplně
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 7. 2015
Botulotoxin
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 3. 2024
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 9. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi