Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Lipofilling vlastním tukem na prohlubně pod očima

Veronika123
1. 2. 2021 · Poslední odpověď: 6. 4. 2021

Dobrý den, od malička mám problém s dědičnými kruhy/prohlubněmi pod očima. Zkoušela jsem výplně kyselinou hyauloronovu, ale výplň mi vydržela pouze 2 týdny... Takže tato metoda mě už neláká, zjišťovala jsem, zda není nějaká metoda, která je více dlouhotrvající. Měla bych proto zájem o lipofilling či lipografting. Vím že v ČR tuto metodu provádějí jen někteří doktoři, ráda bych toho nejlepšího, s nejlepšími zkušenostmi. Mám 23 let a vím, že když to nezačnu řešit teď, ve 40 budu vypadat 2x hůř. Ráda si poslechnu vaše názory, rady a tipy. Předem Vám moc děkuji, vážím si vašeho času a ráda bych tento problém, který mě už dlouho trápí, vyřešila.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 6. 4. 2021
Dobrý den,
moc by mě zajímalo jaká výplň kyselinou hyaluronovou vám vydržela 14 dní v kruhách pod očima, podle vaší informace bych typovala nezasíťovanou, která je určena k mezoterapii a musí se 3x zopakovat. Výplně zasíťované vydrží kolem 1 roku a často efekt přetrvává i několik let, ale zřejmě záleží na kvalitě (značce) výplní. Pozor i při výplni vlastním tukem, tento se může vstřebat velice rychle.
S přátelským pozdravem MUDr. Tereza Gabryšová, klinika Yes Visage
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Lipofilling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 1. 2023
Lipofilling
1 odpověď, nejnovější odpověď: 18. 5. 2018
Lipofilling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 1. 2020
Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 9. 2018
Injekční výplně
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 10. 2020
Odstranění kruhů pod očima
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 11. 4. 2022
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 10. 2008
Injekční výplně
11 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 3. 2016
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 9. 2019

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi