Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Prohlubeň po rhinoplastice

Romana92
Romana92
22. 10. 2019 · Poslední odpověď: 23. 10. 2019

Dobrý den, moc Vás prosím o radu. Po 10 letech jsem se konečně rozhodla pro operaci nosu. Jsem po kompletní rhinoplastice, nyní 5 dní po sundání dlahy. Měla jsem široký bambulovitý nos a mám mastnou pórovitou kůží. Již po sundání sádry byla na levé straně nosu vidět velká prohlubeň v chrupavčité části, pravá strana je rovná. Nos tímto vypadá z každé strany jinak a oproti silnému kořeni nosu je špička až nepřirozeně úzká. Na fotkách to bohužel vypadá o něco lépe. Když jsem v den sundání sádry na tuto nerovnost upozornila svého operatéra, bylo mi řečeno, že se operace vydařila a ať se podívám na fotky před operací. Jsem z toho nešťastná a velmi mne mrzí přístup opravdu pečlivě vybíraného operatéra s tak bohatou praxí, který mne ve výsledku takhle odbyl. Většina lidí po operaci řeší, bambulovitou špičku, já bych ráda, kdyby trošku zmohutněla. Je možné, že se zjizvením ještě vyplní? Vím, že je ještě brzy dělat závěry, ale nevím ani jak mám nos masírovat, abych si tuto nerovnost ještě neprohloubila. Mnohokrát děkuji za odpověď a přikládám fotografie před i po.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
vážená paní, operace nosu je provázena pooperačním otokem, který situaci může velmi zkreslit, nepodléhejte panice a řiďte se radou svého operatéra, přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 23. 10. 2019
Dobrý den,
na finální hodnocení je zatím velice brzo, dejte tomu čas. K úplnému zhojení dochází až 12 měsíců po operaci. Až poté je možné uvažovat o případné reoperaci. V případě jakýchkoliv pochybností se v první řadě obraťte na Vašeho operatéra. Z fotek bohužel nelze zhodnotit.

S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
MUDr. David Tomášek
Praha . 22. 10. 2019
Dle fotodokumentace máte možná prohlubeň na nose již před výkonem, ale většinou se přestavuje celý nos, tedy i toto místo by mělo být operací ovlivněno. Jedinou asymetrii co vidím na fotce, je ta jamka nad hrotem vlevo. Jinak je hrot nosu velmi pěkný, přirozený, ale Vy si na něj nemůžete zvyknout. Asi vše asi musí vidět. Z dokumentace fotek to takto nelze zodpovědně řešit, co dělat zda a jak masírovat. Pravdou je, že by to měl zodpovědět operatér. Pokud ne, objektivizujte si situaci u jiného zkušeného plastického chirurga.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi