Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Operace víčka-povislé 1 víčko :o

K_jencova
K_jencova
31. 8. 2023 · Poslední odpověď: 4. 9. 2023

Dobrý den, před půl rokem jsem měla vlčí zrno a víčko mám od té doby stále povislé, působí přivřeněji a čočka oka je tudíž zmenšená, nejde vidět celá, ačkoliv ve víčku už neprobíhá žádný zánět – (byla jsem před měsícem na vyříznutí a případném odstranění Chalazionu/vlčího zrna, víčko mi prořízli vnitřně i zvenku, ale vše bylo v pořádku a nic nenašli). Jedná se jen o jedno víčko, tak bych ráda poupravila esteticky tento stav, ať mám obě víčka souměrná. Dost mě to trápí.

Najde se touto cestou nějaký chirurg, který by stav víčka opravdu poupravil do soumeru? Měla jsem ještě před půl rokem totálně hezky souměrné oči a teď se nemůžu podívat do zrcadla. Děkuji za názory.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Dobrý den,
máte tzv. ptózu víčka (tj. oslabený sval který víčko zvedá). Obraťte se se svým problémem na pracoviště plastické chirurgie, kde se touto problematikou zabývají.
S pozdravem
Ivo Menšík
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 1. 9. 2023
Dobrý den,
vzniklá asymetrie není tak výrazná, navíc jste ještě velmi mladá na tuto operaci, protože nemáte vrásky a jizva by neměla možnost se ve vrásce skrýt. Po operaci jednoho víčka by jizva byla dost vidět. Doporučuji to řešit mnohem později, jizva by vám určitě vadila mnohem více, než tato malá asymetrie.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 11. 2008
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 1. 3. 2017
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 7. 2018
Operace očních víček
16 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 3. 2013
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2019
Operace dolních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 1. 2019
Operace očních víček
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 5. 6. 2023
Operace horních víček
10 odpovědí, nejnovější odpověď: 17. 11. 2013
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 6. 2023
Operace očních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 4. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi