Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Klidový režim a intimní život po plastice pochvy

Anonymous591270
Anonymous591270
16. 10. 2017 · Poslední odpověď: 18. 10. 2017

Prosím je tu někdo,kdo má zkušenost s plastikou poševní přední. 21.9 mě operovali. Hlavní důvod byl, půl roku týdně prováděna dilatace residuum 500ml cévkování i dvakrát týdně. Mám pásku 14 let ale to bylo v pořádku. Po operaci se cítím moc dobře první dny trošku bolesti které se dali vydržet. První týden v noci 5 krát mě to nutilo močit ale ted už v pořádku. 9.10 kontrola na gynekologii pochva se hojí anatomicky efekt velmi dobrý .máte někdo zkušenost jak dlouho je klidový režim ,mám náročnou práci a nic nechci uspěchat ,ještě málo špiním,ale nekrvácím.Co se týče intimního života kdy je to vhodné.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 18. 10. 2017
Toto je gynekologická problematika. Na to Vám správně odpovídají gynekologové...
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Kladno . 17. 10. 2017
dobrý den, doporučuji 3 měsíční klidový režim. Nepíšete zda byla implantována síťka nebo ne, ale v každém případě je potřeba nechat jemné stehy pod močovým měchýřem pořádně zhojit a vytvořit nové pevné vazivo. Proto, pokud máte fyzicky náročnou práci, bych doporučoval spíše delší pracovní neschopnost.
MUDr. Zoja Čurilová Roháčová
Žádné recenze
Praha . 17. 10. 2017
Dobrý den, doba rekonvalescence je 6 týdnu a potom můžete mít i pohlavní styk. Do práce by jste mohla nastoupit po měsíci od výkonu. Dr.Roháčová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rhinoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 3. 2020
Sklerotizace
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi