Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rozšíření pochvy (srostlý poševní vchod po herpes)

kena242598
21. 8. 2017 · Poslední odpověď: 29. 8. 2017

Dobrý den, již několik let mám zúžený(srostlý) poševní vchod z důsledku herpes vaginalis a následně lichen sclerosus..musela jsem podstoupit i sc.. pohlavní styk je téměř nemožný..skoro vždy se to natrhne..na možnost zastrouhnout příteli penis se radši neptám, ale rozšíření pochvy mě velmi zajímá a je to velmi aktuální..kde se takový zákrok dělá?hradí ho pojišťovna?a nehrozí opětovný srůst??moc děkuji za odpověď

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Kladno . 22. 8. 2017
Nejlepší odpověď
dobrý den, operaci je možno provést, technicky to problém není, ale pokud je diagnostikován lichen sklerosus et atroficus, pak bude tendence k zúžení neustále. Tato nemoc se bohužel léčí velice obtížně. Pokud chcete, mohu Vás vyšetřit a probereme možnosti
Premium
Kladno . 29. 8. 2017
Mastička, kterou nyní používáte patří mezi nejsilnější kortikoidy, pokud Vám nepomohla, pak již od ní nejde čekat výrazné zlepšení. Léčba lichen je velmi náročná, dlouhá s nejistým výsledkem a u někoho se nepodaří výléčit vůbec. Pokud všechna konzervativní terapie selže, tak se poté zkouší alternativy jako je například laserová vaporizace ložisek (odpaření určité vrstvy kůže laserem), někdy dokonce ještě radikálnější zákroky. Dokud se neporaří zvládnout lichen, nedoporučoval bych nějaké násilné roztahování poševního vchodu, protože mirkoporanění způsobí ještě větší zůžení. Je mi velmi líto, že pro Vás nemám lepší zprávy
MUDr. David Tomášek
Praha . 22. 8. 2017
Zkuste se obrátit na velké gynekologické pracoviště. Třeba Podolí, tam to možná udělají. Nemyslím, že tuto problemetiku z plastických chirurgů někdo dělá. Já osobně provádím perineoplastiky, ale to je opačná práce, že se zmenší průměr.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. CSc. Alfréd Dörr
Žádné recenze
Brno . 22. 8. 2017
Operační výkon je možný a velmi efektní.
Pokud se jedná o ženy po menopauze je vhodné nejdříve oblast genitálu podpořit estrogeny (k dobrému hojení)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Vaginoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 31. 12. 2012
Vaginoplastika
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 7. 2022
Vaginoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 9. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi