Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Operace dolních víček

Petr401516
19. 11. 2020 · Poslední odpověď: 19. 11. 2020

Dobrý den, je mi 39 let a mám dlouhodobě problémy s kruhy pod očima. Nyní jsem i znatelně zhubnul a pocit unavených očí se ještě znásobil. I okolí mě čím dál více upozorňuje na nevyspalý a unavený vzhled. Chtěl bych trvalé řešení, které by daný problém vyřešilo. Shlédl jsem mnoho fotek PŘED a PO a přijde mi, že v mnoha případech se neupravuje pokleslá hranice mezi dolním víčkem a tváří. Prohlubně/pytle pod očima pak ve tváři nezmizí a dolní víčka jsou propadlá a prázdná. Četl jsem, že řešením je, že tukové váčky se neodstraňují, naopak se jimi vyplní prohlubně ve tváři. O jakou metodu se jedná, případně prosím o posouzení, jaký operační přístup je pro mě na základě fotek vhodný a co byste mi doporučili?

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
MUDr. Patrik Paulis
Praha . 19. 11. 2020
Dobrý den,
Podle fotografie, kterou jste přiložil se domnívám, že jste vhodným kandidátem na transkonjunktivální blefaroplastiku, kdy je možný přístup přes spojivku, odebraný tuk “přemístit” a nakonec ještě zvenku použít laser.
Dojde-li ale k poklesu tkání v oblasti obličeje, pak operace víček – a to jakákoli – toto neřeší a je potřeba zvážit terapii i tohoto problému, ať už invazivní nebo neinvazivní, která by, ještě s ohledem na věk, teoreticky mohla býti účinná.
Rád Vám o problému a možnostech řešení povím víc na naší klinice. V případě zájmu si prosím domluvte termín konzultace se mnou, nabízíme momentálně i online konzultace přes Skype!
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.
S pozdravem,
MUDr. Patrik Paulis
Plastický chirurg, vedoucí lékař kliniky ABClinic Art & Beauty
WhatsApp
ABClinic Art & Beauty
Praha . 19. 11. 2020
Dobrý den Petře401516,
domnívám se, že jste vhodným kandidátem na operaci dolních víček. Jakkékoli další možnosti můžeme spolu určitě probrat na konzultaci u nás na klinice.
Pokud budete mít zájem, domluvte si prosím termín konzultace se mnou, ráda se Vám budu věnovat.
S pozdravem,
MUDr. Věra Šatánková
Plastický chirurg
ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 19. 11. 2020
Dobrý den,
abychom se mohli přesně vyjádřit, který zákrok je pro Vás nejvhodnější, doporučuji začít osobní konzultací s lékařem, který provede vyšetření. Na Klinice YES VISAGE Vám rádi nabídneme nezávaznou konzultaci a doporučíme další postup.

S pozdravem
MUDr. Martin Molitor
Klinika YES VISAGE
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace dolních víček
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 12. 2022
Operace dolních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 3. 11. 2013
Operace dolních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 3. 2017
Operace dolních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 7. 2017
Operace dolních víček
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2017
Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2017
Operace dolních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 10. 2020
Operace dolních víček
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 4. 2014
Operace dolních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 4. 11. 2020
Operace dolních víček
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 3. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi