Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Cena preventivní mastektomie s implantáty

Uzivatel
19. 5. 2008 · Poslední odpověď: 19. 5. 2008

Dobrý den, měla bych podstoupit oboustrannou mastektomii. Často čtu otázky, které vám pokládají pacientky a jedna z nich byla: Kolik stojí operace a jestli se něco přispívá na implantáty. několik lékařů odpovědělo, že pokud se jedná o tento typ operace( preventivní zákrok u onkologické pacientky, která se léčila se zhoubným nádorem prsu), tak je operace bezplatná. Mě pan doktor řekl, že na každý implantát budu doplácet kolem deseti tisíc. Operaci mám podstoupit v Brně. Odpovíte mi prosím, jak to tedy je. Nebo si každá klinika účtuje jiné ceny.Děkuji.

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Mnohokrát zde bylo řečeno, že příplatky tohoto druhu neexistují, v somatické medicíně na rozdíl od stomatologie je léčba buď kompletně hrazená pojištěním anebo pacientem, kombinace je protizákonná, požadujte vysvětlení, hezký den doc Dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Rekonstrukce prsu zádovým LD lalokem + implantátem

marie717778
marie717778
26. 6. 2018 · Poslední odpověď: 28. 6. 2018

Jsem 4 roky po ablaci pravého prsu. Podstoupila jsem rekonstrukci prsu TRAM lalokem, která byla bohužel neúspěšná . Nyní zvažuji rekonstrukci prsu lalokem ze širokého zádového svalu + implantát. Mám obavy ze zhoršené funkce zad. Prosím pacientky, které tuto operaci podstoupily o jejich zkušenosti. Snad mi pomohou v rozhodování. Děkuji.

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 26. 6. 2018
Nejlepší odpověď
Nevím, kde jste byla. Zkuste se prodrat na kliniku plastické chirurgie ve FNKV na doc. Nejedlého. Mně vždy odoperoval pěkně všechny tyto problémové klientky. Nebo zkuste prof. Veselého v Brně. Jsou to dva kolegové kteří mají velmi pěkné výsledky. Ostatní tolik neznám a tak se jim tímto omlouvám, neboť jejich práci tolik neznám...
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Rekonstrukce prsu
Žádné odpovědi
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 20. 12. 2013
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 4. 1. 2010
Mastektomie
Žádné odpovědi
Rekonstrukce prsu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 20. 10. 2017
Mastektomie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 5. 2023
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 4. 2007
Botulotoxin
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 7. 2008

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi