Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Rekonstrukce prsu (prsou) po kůži šetřící mastektomii

Katerina78
18. 5. 2021

Jsem 42. letá pacientka a 24.3. 2021 jsem v rychlosti podstoupila onko operaci kůži šetřící mastektomii pravého prsu. Při operačním výkonu nebyl bohužel vložen expandér. Radioterapii ani chemoterapii jsem nepodstoupila. Výsledek mammaprintu byl low risk, tudíž bez chemoterapie. Dotaz tedy zní, pokusím se v bodech :) 1) ráda bych odstranění i prsu levého s okamžitou rekonstrukcí prsním implantátem (je možno ?) 2) rekonstrukce prsu již po mastektomii (je nutno nejdříve na nějakou dobu vložit expandér ?) rekonstrukce břišním lalokem u mne bohužel nepřipadá v úvahu - nedostatek kůře v oblasti břicha 3) rekonstrukce implantáty- lze "Motiva" a je vhodná na samotnou rekonstrukci prsu a je u nás na trhu to nej ? 4) lze tuto rekonstrukci implantáty kombinovat i s vlastním tukem ? 5) kterého lékaře by jste mi doporučili na tento specifický zákrok a které zařízení se tímto zabývá a má největší zkušenost 6) zákrok budu podstupovat v celém spektru jako samoplátce, proto bych ráda to co je u nás na trhu nejkvalitnější a lékaře, který má v tomto směru nejvíce zkušeností 7) dle onkoložky nic nebrání výkonu plánované rekonstrukce (genetiku mám negativní, odstranění druhého prsu volím jako jistotu sama pro sebe ....)

Děkuji za rady a návrhy.

Reklama
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Mastektomie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 10. 2021
Rekonstrukce prsu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 6. 2018
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2007
Rekonstrukce prsu
Žádné odpovědi
Rekonstrukce prsu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 3. 2013
Mastektomie
Žádné odpovědi
Chirurgická rekonstrukce obličeje
Žádné odpovědi
Rekonstrukce prsu
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 7. 2013
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 28. 12. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi