Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení penisu silikonem?

Michal799
10. 5. 2016 · Poslední odpověď: 12. 5. 2016

Dobry den , prosim nekde jsem cetl ze lze zvetsit a rozsirit penis injekcne pomoci silikonu. Ne vlastnim tukem ale silikonem. Muzete mi k tomu rici vice ? Dekuji

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 11. 5. 2016
Nejlepší odpověď
Asi Vás zklamu, dělám estetickou chirurgii a snažím se lidi nemrzačit, ale snižovat jim pocit méněcennosti ze svého vzhledu. Fotodokumentace, kterou jste mi poslal je právě o tom prvním. Tak toto já nedělám, dále jsem se zmínil o velkých rizicich silikonu a jiných syntetických materiálů aplikovaných pod kůži penisu. Nejsou u nás registrovány, jsou tedy nelegální. Gel o kterém jste možná psal bude nejspíš hydrogel. Po jeho aplikaci pod kůži penisu jsem viděl komplikaci, kdy vypadla skoro třetina kůže penisu, tento penis byl částečně bez kůže a co potom dál ??? Jak to dopadlo nevím, nebyl to můj klient, ale dělal jsem u toho konsultanta. Máte pravdu v tom, že v případě dokumentovaného penisu se jedná minimálně ze třetiny prodloužený penis naplněním předkožky. Topořivé těleso je výrazně menší, tedy funkce stejná jako před prodloužením. Tento nález může uspokojitt, dle mého názoru, opravdu pouze nositele.
K této diskusi dále nemám co přidat.
Zdraví Dr. TomášekProsím, hodnoťte naše odpovědi
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 12. 5. 2016
Dobrý den,
rozšíření penisu silikonem absolutně nedoporučuji, neboť je to materiál nevstřebatelný a může provést velké komplikace do budoucna. V dnešní době je nejbezpečnější použití Vašeho vlastního tuku. Zdraví Dr. Vraspírová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 11. 5. 2016
Dobrý den, silikon vzhledem k možným komplikacím nedoporučuji, navíc v ČR není jeho aplikace povolená. S pozdravem Dr. Horyna Pavel
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 5. 2016
Silikon je nevstřebatelný materiál, proniká do vlastní tkáně a když se někde dá více a někde méně tak jsou plochy nerovné což se u tuku dá ještě tolerovat, vymasírovat či doplnit. Plochy jsou i tužší. Nad silikonem mohou vznikat nekrozy, odumření vlastní kůže s následným jizvením. Nemám se silikonem osobní zkušenosti. Kromě toho likvidní silikon není, tuším, u nás v lékopise, tedy je nepovolený... Asi bych jej nikdy nedával.
Jinak zvětšení vlastním tukem provádíme, máme s touto operací vcelku dobré zkušenosti, když je výkon vhodný.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Prosím, hodnoťte naše odpovědi
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení penisu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2020
Labioplastika
Žádné odpovědi
Zvětšení penisu
Žádné odpovědi
Zvětšení penisu
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 6. 2012
Zvětšení penisu
Žádné odpovědi
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 5. 2022
Zvětšení penisu
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 6. 7. 2013
Zvětšení penisu
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 23. 2. 2020
Lipofilling
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 1. 4. 2016
Zvětšení penisu
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi