Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Bolesti pat po operaci varixů

Anonymní
jindriska58173
30. 3. 2011 · Poslední odpověď: 1. 4. 2011

Dobrý den, prosím o radu: prodělala jsem operaci křečových žil - kombinovaná operace - laserem i klasicky. Po dvou měsících jsem byla na sklerotizaci menších žilek na jedné noze, vše probíhalo normálně. Po 14 dnech jsem byla na sklerotizaci druhé nohy - hned první noc mi na této noze bolelo místo nad patou, bolest bych přirovnala jako kdybych měla rozedřený puchýř, od druhé noci jsem se vždy brzy ráno kolem 4. hod. probudila bolestí paty, zatím stále na té druhé noze, asi od třetího dne mě bolely paty už na obou nohách. Musela jsem vždy vstát, protože jen tak mě bolest přešla, když jsem dál ležela, nedalo se to vydržet. Celý den jsem pak žádnou bolest nepociťovala. Má to souvislost s prodělanými zákroky nebo ne a měla bych navštívit ortopeda? Děkuji za odpověď. J. Vobořilová

Reklama

odpověď (1)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 1. 4. 2011
S největší pravděpodobností byla lehce narušena větvička sensitivního nervu s projekcí do patry. Mělo by to ustoupit. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Sklerotizace
1 odpověď, nejnovější odpověď: 27. 9. 2016
Křečové žíly
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 28. 7. 2020
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 19. 6. 2008
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 11. 2009
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 7. 2015
Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 6. 2010
Abdominoplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 10. 5. 2013
Zmenšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 25. 2. 2010
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 8. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2014

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi