MUDr. Matěj Patzelt

MUDr. Matěj Patzelt

(18 Recenzí)·100% doporučuje
Ohodnotit
V Parku 2308/8, Praha, Praha (kraj)
MUDr. Matěj Patzelt
MUDr. Matěj Patzelt
(18 Recenzí)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Matěj Patzelt je plastickým chirurgem, který v současnosti působí na Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze.

V oboru plastické chirurgie je žákem MUDr. Lucie Zárubové, doc. MUDr. Andreje Sukopa, prof. MUDr. Markéty Duškové a MUDr. Evy Dřevínkové. V rámci své praxe působil také na Klinice transplantační chirurgie IKEM v Praze. Od roku 2013 je členem akademického senátu 3.LF UK Praha a od r. 2015 školitelem Studentské vědecké aktivity na 3.LF UK v Praze.

MUDr. Matěj Patzelt také absolvoval několik zahraničních stáží. Ty proběhly na Taiwanu, v Mexiku, v Maďarsku a také v Bulharsku. V březnu 2018 se spolu s několika studenty 3. LF UK zúčastnil mise v české nemocnici v Keni. 

Jazykové dovednosti: Angličtina, Francouzština, Švédština

Absolvované odborné kurzy:

  • Základy vědecké práce (AV ČR)
  • Nové techniky v obnově kolagenu a augmentaci obličejových kontur (MUDr. Skála)
  • Aplikace botulotoxinu a výplňových materiálů v korektivní dermatologii (MUDr. Moskalyková)
  • Aplikace výplňových materiálů Princess (MUDr. Brandejsová)
  • Novinky v komplexním pojetí BRCA problematiky (MUDr. Zárubová)
  • Surgical Excellence in Breast Augmentation Based on Science (Racanti, MD)

MUDr. Patzelt je specialistou v oblasti transplantace vlasů. Od roku 2016 se specializuje na FUE metodu SmartGraft (z USA), pro kterou je i školitelem pro ČR a Slovensko. Při své práci v oblasti vlasové chirurgie provádí jak zahuštění vlasů, doplnění koutů či tzv. kolečka na temenu hlavy, ale též transplantace vlasů do jizev vzniklých úrazem či operačním výkonem v oblasti vlasové pokožky.

Ke konzultaci k transplantaci vlasů je možné se objednat na recepci pražské kliniky Premier Clinic, kde se MUDr. Patzelt této problematice věnuje.

MUDr. Patzelt je absolventem 3. Lékařské fakulty Univerzity Karlovy.
Během studia získal několik prestižních ocenění v Čechách i v zahraničí, například 1. místo v 24th International Medical Sciences Student Congress in Istanbul, 1. místo ve Studentské vědecké konferenci 3. LF UK 2013 či 2. místo v 9th Leiden International Medical Students Conference 2015. Získal také Mimořádná Cenu děkana 3. LF UK (2015).

MUDr. Patzelt na 3. Lékařské fakultě nyní studuje postgraduální studium a od roku 2017 je také odborným asistentem na Ústavu anatomie 3. LF UK.

Možnost osobní konzultace je každý pátek dopoledne v ambulanci Kliniky plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady v Praze. Na první konzultaci není potřeba se objednávat.

Lékař spolupracuje i s privátními klinikami plastické a estetické chirurgie jak v Praze - Premier Clinic, tak v jižních Čechách - Sanatorium Chotoviny.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Hlavní zákroky

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (18)

5.0
18 Recenzí · 100 % doporučuje
Nemá hodnocení
Botulotoxin
Perfektní a profesionální vyhlazení vrásek

Tímto bych ráda poděkovala panu MUDr. Matějovi Patzeltovi a majiteli kliniky Robertovi Paulatovi za perfektní a profesionálně odvedenou práci aplikaci botulotoxinu. Vše je velmi vkusně provedené a vše působí přirozeně. Celý zákrok byl pro mne osobně...Číst dál

Zvětšení prsou

V září 2020 jsem u pana doktora Patzelta podstoupila subkutání mastektomii s rekonstrukcí implantáty kvůli genetické mutaci. Před vyšetřením u pana doktora jsem byla již u genetika, onkologa i gynekologa, ale až pan doktor Patzelt mi všechno důkladn...Číst dál

Zobrazit další recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (10)

Poděkování za rekonstrukci prsu

Vážený pane doktore!! Ráda bych touto cestou znova poděkovala za Vaši péči, profesionalitu, ochotu, vstřícnot,lidskost.Také děkuji veškerému personálu,který opečovává naše bolavá těla. Kudy chodím,jen a jen chválím,doporučuji a chlubím se Vaší...

Číst dál
Zobrazit další příběhy

Obrázky (7)

Kliniky

Spolupracuje s

ABClinic Art & Beauty

ABClinic Art & Beauty

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.