Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Asymetrie po augmentaci (240ml pod žlázu)

Pett
6. 8. 2010 · Poslední odpověď: 22. 4. 2013

Dobrý den,jsem měsíc po augmentaci,byl mi zaveden impl. McGhan 240ml pod žlázu, vše proběhlo bez komplikací ,řekla bych i otoky minimální,nebyly mi zavedeny dreny,neměla jsem žádné podlitiny. Před operací jsem neměla žádnou viditelnou asymetrii v prsou. Nyní jsem zjistila,že levé prso je zvětšené a o 1cm je spadené ,viditelné je to i v pooperační jizvě,která je rozdílná a je níž,rozdíl je patrný i ve velikosti. Pravé prso má stále kulatý tvar jako po operaci. Vždy jsem četla,že se prsa zmenší po odezvě otoků,je možný opačný průběh? Mám pocit ,že se mi ten impl. jakoby povolil,prso vypadá více přirozeně,nevím,zda mám volat operatéra,ten je velmi ochotný,ale nerada bych zbytečně " plašila" díky za odpověď

Reklama

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 7. 9. 2010
Dobrý den.
Kontaktujte svého chirurga,je to rozumné rozhodnutí.
MUDr.Jaroslav Hirňák
***************
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 7. 9. 2010
Zdravím Vás. S opravami takových prsou máme dlouholetéé zkušenosti. Budete-li mít zájem, můžete se dostavit na nezávaznou konzultaci na naši kliniku do Ostravy. Jsme specializovaní výhradně na kosmetické operaci a to již 15 let, mezi domény naší operativy patří právě hlavně prsa. Pokud byste se rozhodla k nám zamířit, vemte sebou veškerou dostupnou zdravotní dokumentaci týkající se Vašich prsou včetně posledního sono nálezu, ale i pokud máte třeba i operační zprávu, nebo alespoň typ a velikost původně vložených implantátů. Na konzultaci se můžete objednat v prac. hodiny na naší recepci ************ a objednejte se přímo ke mně.Zdravím prim.MUDr.Lucák,ostrava *********
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o.
Ústav lekárskej kozmetiky s.r.o.
Žádné recenze
7. 9. 2010
Prajeme Vam dobry den, je ptrebne VAs vidiet, posudit po uvedenych rokoch nielen event asymetriu, aloe i celkovy stav prsnikov. Ak mate zaujem, mozete nas kontaktovat bud spatne mailom, alebo priamo, tel> *********. S pozdravom, dr d guba, primar odd plast chirurgie ULK, Bratislava.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 7. 9. 2010
Dobrý den,

doporučuji Vám nezávaznou konzultaci s více plastickými chirurgy. Nechápu, jak se můžete dostat na sál a pak není operace provedena. To je hodně divné. Pan primář Víšek se na Vás rád podívá a uvidíme, co pro Vás lze udělat. Reoperace se běžně provádějí. Tel. recepce: *******. Nebo mi můžete zaslat své foto.

S pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP
E-mail: ***********
MUDr. David Tomášek
Praha . 10. 8. 2010
Pokud máte opravdu pocit rozdílu mezi velikostí prsů bez souvislosti s asymetrií před operací, pak bych plašil a doporučil bych Vám "obtěžovat" Vašeho operatera. Zdraví Dr. Tomášek *******
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Řez při augmentaci

Hackyna
Hackyna
8. 6. 2020 · Poslední odpověď: 11. 6. 2020

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kudy je lepší vést řez a případně proč. Chci jít na augmentaci prs, ale již na dvou konzultacích mi byl doporučen řez v podprsní rýže. Já bych raději skrz bradavku. Momentálně mám 70A a chci ergonomický implantát motiva 280ml bez modelace. Je mi 25 a hodně cvičím. Děkuji za odpovědi!

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
ADYTON s.r.o.
ADYTON s.r.o.
Žádné recenze
10. 6. 2020
Nejlepší odpověď
Dobrý den, Hackyno,
jak uvádí níže "Smile.D", tento zvolený operační přístup je volen většinou lékařů jako nejbezpečnější, přesně z důvodu rizika kontaminace bakteriemi z prsní žlázy a také je zde nejnižší riziko vzhledem k možnosti poškození prsní žlázy. Nevím zda už máte nebo nemáte děti? Pokud je jizvička v podprsní rýze krátká (což s Motivou lze kratší i bez "sáčku" insertion sleeve) a dobře se zhojí, pak není téměr viditelná a nemusíte se toho bát.

Nicméně pokud byste na vložení skrze prsní dvorec trvala, zajděte si na konzultaci k lékaři, který tento způsob vkládání implantátů preferuje. Klidně napiště zprávu a poradíme:)
Krásný den,
Tým Motiva
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 5. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 3. 2022
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 1. 2022
Zvětšení prsou
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 4. 2015
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 10. 2022
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 4. 2014
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 4. 2010

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi