Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Přetrvávající asymetrie po augmentaci

Barbora1987
27. 10. 2022 · Poslední odpověď: 31. 10. 2022

Dobrý den, poprosila bych Vás o názor a případně návrh dalšího postupu. V prosinci loňského roku jsem byla na augmentaci prsou. Moje původní prsa byla asymetrická a to bohužel přetrvalo i po operaci. Můj operatér navrhl modelaci kolem dvorce v lokální anestezii a ta proběhla teď v srpnu. Pomohlo to sice trošku s tvarem prsu a polohou bradavky, ale stále je to asymetrické. Poprosila jsem zároveň o zmenšení dvorce, ale teď mi přijde, že je snad ještě větší než původně. Operatéra jsem kontaktovala, ale bohužel jsem nedostala žádnou odpověď. Obracím se tedy na Vás a prosím o názor. O tu asymetrii bradavek mi už snad ani nejde, je to minimální rozdíl asi, ale chtěla bych zmenšit ten dvorec. Dá se toho dosáhnout a kolik případně takový zákrok vyjde prosím ? Přikládám foto před a po augmentaci a foto po modelaci. Děkuji a hezký zbytek dne přeji.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 28. 10. 2022
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
po každé úpravě velikosti dvorců je nutné jizvy fixovat pomocí tzv. stripů, aby se nejen jizvy, ale i dvorce neroztáhly, protože dvorce jinak povolí a zase se zvětší, zvláště, když prsa byla zvětšena a tkáň se roztažením přizpůsobuje většímu objemu prsou. Současně je nutné stále nutné nosit pevnou podprsenku, aby prsa měla dostatečnou oporu. Také je důležité po každé takové korekci počkat, až se jizvy dostatečně zahojí a to je obvykle asi jeden rok.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
S pozdravem
Premium
Plzeň . 31. 10. 2022
Dobrý den, fotky se mi nepodařilo otevřít, ale myslím, že jste problém popsala dobře. Ačkoli byla provedena korekce dvorce, tento se tlakem implantátu tzv. vytahuje, rozšiřuje. Pokud byste chtěla dvorce nyní po augmentaci znovu zmenšit, nestačí již jen řez kolem dvorce , ale i vertikální řez - směrem od dvorce dolů do podprsní rýhy. Ten rozprostře tlak na větší plochu a a dvorec se již nebude tolik "vytahovat"
S pozdravem, Šormová
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2021
Zvětšení prsou
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 12. 5. 2013
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2021
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 3. 2022
Rhinoplastika
1 odpověď, nejnovější odpověď: 2. 7. 2012
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 1. 2022
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 4. 2014
Labioplastika
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 1. 2021
Laserová dermatologie
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 4. 2024
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi