Zeptejte se lékaře Vyřešte své pochybností!

Dvojitá prsa devět měsíců po augmentaci

Lola796556 · Vytvořeno: 31 srp 2019 · Aktualizace: 4 zář 2019

Dobrý den, chci se zeptat zda je toto normální ? Jsem po operaci 9 měsíců, implantáty pod sval. Děkuji za odpověď

3 odpovědi

Všechny odpovědi na tuto otázku jsou od skutečných lékařů
 • MUDr. David Tomášek

  Nejlepší odpověď
  2 zář 2019 ·

  2605 odpovědÍ

  Jestli to z fotodokumentace dobře chápu, nelíbí se Vám ostrá hrana prsu vůči hrudní kosti a hrana oddělující implantát od prsní žlázy.
  Jedná se jednak o dvojitou bublinu kdy přepadá vlastní žláza pod výše uložený implantát a v druhém případě jste velmi štíhlá a podkoží není schopno zakrýt rozdíl mezi prsem a hrudní kostí. Měla jste patrně povislou vlastní žlázu. Vyplnění povislých prsů implantáty je složitější než se zdá. Někdy to končí až plastikou prsů tedy s jizvami.
  Zprvu zajděte ke svému operaterovi, ať Vám řekne co s tím nebo se objektivizaci situace obraťte s takovýmto problémem na ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
  Můžete se stavět také u nás. Na konsultaci se můžete objednat na 607990077, nebo na našem objednávkovém formuláři našeho webu - zavoláme pak sami.
  Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
  Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…

 • MUDr. Jiří Paděra - Perfect Clinic

  4 zář 2019 ·

  975 odpovědÍ

  Dobrý den, prsa jsou vidět pouze částečně - v podprsence, ale je patrna asymetrie pravého prsu, kde pravděpodobně jizevnatý pruh deformuje prso v dolní vnitřní části. Těžko říci bez vyšetření a znalosti průběhu operace a umístění implantátu, zda je důvodem nedostatečné uvolnění prsního svalu, či příliš silné zajizvení, moc velký implantát, který je umístěn moc nízko. dr.Paděra

 • Dobrý den,
  jedná se pravděpodobně o deformaci „double-bubble“, což je něco jako dvojitá bublina. Doporučuji se v první řadě obrátit na svého operatéra. Případně můžeme nabídnout osobní a nezávaznou konzultaci na naší Klinice YES VISAGE, kam se můžete objednat na tel. čísle 227 777 777 nebo e-mailem plastika@yesvisage.cz.

  S pozdravem
  MUDr. Issam Al Awa
  www.yesvisage.cz

Hledat další dotazy

Podobné dotazy

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.