Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Dají se prodat / koupit použité implantáty?

Kasikovap
Kasikovap
26. 10. 2017 · Poslední odpověď: 27. 10. 2017

Dobrý den, jsem po druhé plastice prsů. Zůstaly mi implantáty motiva 1010 ml, chtěla jsem se zeptat zda je kliniky náhodou nevykupují? Dají se prodat? Děkuji

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Janka Točíková
Praha . 27. 10. 2017
Nejlepší odpověď
Zubní náhradu také nenosíte po nikom.Nedávno jsem měla též požadavek na augumentaci s tím,že "implantáty mám,kamarádka je měla jen půl roku".Ja to nepřípustné a doufám,že Vám to nikdo neprovede.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prsní implantáty jsou zdravotnickým prostředkem určeným pro jednorázové uplatnění, ze zákona je tedy nelze opakovaně použít, přeji hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
4 adresy v Praha (kraj) . 27. 10. 2017
Hezký den,

použité implantáty by se neměly z hygienických důvodů ani pacientům dávat. Měly by se zlikvidovat jako biologicky kontaminovaný materiál. Pokud je máte ,jsou použitelné jen jako těžítko na stůl.
MUDr. David Tomášek
Praha . 26. 10. 2017
Já osobně si myslím, že je můžete jen darovat a to jen jako těžítko na stůl od úřadu. Mně samotnému je líto tohoto prvku, a mám jich za téměř dvacet pět let praxe plný kufr po klientkách, které je nechtěly vrátit zpět a ukazuji je medikům a lékařům při vzdělávání. Asi si je radši nechte na památku, protože takový objem, který máte Vy se hned tak nevidí. Resterilizovat a použít se to prakticky nedá.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi