Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Křivá prsa a bradavky, co teď?

Boruvka468376
Boruvka468376
28. 4. 2017 · Poslední odpověď: 2. 5. 2017

Dobry den,jsem velice zoufala . Podstoupila jsem zvetseni prsou pred 3'mesici 450 ml jaky profil nevim. Bradavky mam vysoko a znemoznuje mi to si koupit podprsenku . Jedna bradavka miri i do strany . Mezi prsy nemam mezeru ale silikony nazvedli kuzi a vypada to velice nevzhledne. Jedno prso se mi zdeformovalo natolik ze neni na strane kulate ale sikme . Jsem rozhodla to resit. Operatorka chybu neuznava pry mam krasna prsa . Chci poprosit jak v tehle situaci postupovat . Jsem velice zoufala a zklamana . Stydim se za sva prsa mnohem vice nez pred tim. Dekuji za odpovedi . Prikladam fotku i pred zakrokem

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. Janka Točíková
Praha . 29. 4. 2017
Nejlepší odpověď
Implantáty se jednoduše na Váš hrudník nevejdou,myslím,že jde dokonce o synmastii-tj.že se prsní implantáty uprostřed spojují.Po boji je každý moudrý,ale u Vás se mělo jednat o implantáty okolo 300ml.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 2. 5. 2017
Synmastie se řeší obtížně,vždy je nejlépe se obrátit na operatéra,který ví co a proč dělal.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 30. 4. 2017
Dobrý den, souhlasím s kolegyní Točíkovou. I podle mě se jedná o synmastii po vložení příliš velkých implantátů. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 28. 4. 2017
Prsa jsou opravdu nevzhledná, ale hlavně proto, že jste to výrazně přehnala s velikostí implantátů. Pochopil jsem to, že poslední foto je původní velikost. To je průměrná velikost prsů a Vy jste si asi měla rozhodnout lépe velikost, ne-li vůbec nepodstupovat zvětšení. Dnešní děvčata místy nemají soudnost. Na hrudník se tyto Vaše implantáty nevejdou. Z mého pohledu je chyba na obou stranách Vy jste neměla požadovat větší implantát ne-li vůbec operaci zvětšení prsů a kolega neměl vkládat tak veliké implantáty a uvolňovat prostor až ke hranici meziprsní rýhy, kterou přerušil a zvedla celý hrudník do jednoho valu. Ale nechci kritrizovat z fotky, berte to jen jako názor při pohledu z fotky. Jinak se to musí vidět, aby se odborník mohl zodpovědně vyjádřit. Ideální je dožádat se dokumentace - operační vložky, ne kterou jako klient máte zákonný nárok.
Určitě se obraťte s touto objektivizací situace ATESTOVANÉHO PLASTICKÉHO chirurga se zkušenostmi v této problematice. Ideální je investovat do konsultací na více pracovištích.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 16. 5. 2007
Gynekomastie
1 odpověď, nejnovější odpověď: 21. 2. 2017
Modelace prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 3. 2024
Chirurgická rekonstrukce obličeje
Žádné odpovědi
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2018
Zmenšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 8. 6. 2013
Vpáčené bradavky
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 8. 2020
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 12. 7. 2021
Obřízka
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 4. 2023
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 10. 2022

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi