Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nošení pásu po augmentaci prsou

Monik
29. 10. 2014 · Poslední odpověď: 30. 10. 2014

Dobrý večer, jsem 4 týdny po augmentaci pod sval. Po operaci jsem dostala podprsenku i pás. Chtěla bych se zeptat, jak je hodně nutné ten pás nosit? Celkově mě prsa stále bolí a při nasezení pásu je to ještě horší. Můj pan doktor mi řekl, že ho mám mít ještě další 3 týdny, ale popravdě skrz tu bolest to nezládám a nenosím ho. Mohu si tím nějak uškodit? Děkuji moc za odpověď...

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 29. 10. 2014
Nejlepší odpověď
Já 22 let provádím estetické plastickochirurgické výkony. Vzhledem k tomu, že v 90. letech zde návleky nebyly a my řešili kompresi elastickým obvazem, začal jsem tyto, po vzoru západních zemí vyrábět. Věřte mi, že bych se s tím netrápil, kdybych věděl, že je to k ničemu. Právě tzv. pruhy na prsa já po augmentacích používám nejvíce jako prevenci posunu implantátu nahoru, nad úroveň posice, kde má implantát být. Je to pomůcka, kterou za návleky po liposukcích používám nejvíce. Váš operater měl určidě důvody k tomu, aby Vám oba typy elastické bandáže doporučil. Je na Vás, zda je budete používat a snižovat si pak riziko komplikací. Stává se, že nezodpovědní klienti si pak stejně stěžují, že jim problém způsobil operater. Ať je to jakkoliv, stejně to odnesete Vy a Vaše tělo, protože tu komplikaci a problem budete mít Vy. Proberte situaci se svým operaterem, hlavně se nebojte to řešit.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
vedoucí lékař Centra estetické plastické chirurgie DaTOM

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí...
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Janka Točíková
Praha . 30. 10. 2014
Při aplikaci implantátů pod sval jsou implantáty výš a proto je nutné tlačit pásem ze zhora,aby sval povolil a implantáty poklesly.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 12. 2007
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2016
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 27. 2. 2008
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 7. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 2. 2008
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 1. 2016
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 17. 11. 2019
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 3. 2018
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 3. 2014
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 18. 11. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi