Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nesouměrná prsa po augmentaci - pomůže pás?

vrk
vrk
22. 6. 2016 · Poslední odpověď: 22. 6. 2016

Bez pár dní je to již měsíc, co jsem po augmentaci. Po 14-ti dnech mi dr.řekl, že budu muset nosit 3týdny fixační pás. Na něj jsem ale týden čekala. Vysvětlil mi, jak ho nosit atd. Abych nezanedbala účinek pozdějšího nasazení pásu, začala jsem se sama stahovat obvazem. Po 6 dnech jsem přešla na pás. Ten mám tedy nosit 3týdny. Nosím ho již týden. Zatím nějak výraznou změnu nevidím. Pravé prso je stále výš, ten nástup prsa není nahoře tak plynulý, možná je prso ještě mírně nateklé. Je reálné, že se to ještě srovná? Na kontrolu již prý nemusím.

Reklama

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 22. 6. 2016
Nejlepší odpověď
Dobrý den, bez osobního vyšetření a znalosti stavu prsů asi nelze konkretně odpovědět. Je možné, že pečlivou kontrolou a správným nošením elastického prádla se dá mnoho věcí zlepšit bez operační intervence. Nicméně zpráva, že po 3 týdnech od operace již není nutná kontrola u operatéra nezní optimisticky. Operatér je odpovědný za pacienta i v dalších letech po operaci. Při pochybnostech je kontrola jistě na místě. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 22. 6. 2016
Výsledek komprese nebude ze dne na den. Ideální je, aby situaci řešil operatér, ten ví jak to vypadá. Chcete li si zobjektivizovat situaci, třeba u nás, musím to vidět, abych poradil a hlavně vysvětlil princip celého postupu, včetně efektu. Objektivizace situace na jiném pracovišti většinou klientku alespoň zklidní, nebo nevede...

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg

Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 10. 2007
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 10. 2014
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 12. 2007
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 23. 2. 2013
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 28. 3. 2014
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2020
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 1. 2016
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 29. 10. 2019
Zvětšení prsou
Žádné odpovědi
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 9. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi