Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nulky a 450 ml

Pastelka742708
Pastelka742708
10. 9. 2018 · Poslední odpověď: 7. 12. 2018

Dobrý den, zajímá mě názor na objem 450 ml. Mám nulky a široký hrudník 77 Cm. Doporučena šíře implantátů je 13,5 cm. Výška 170 Cm, váha 56 kg. Požadavek byl plné dvojky, menší trojky. Ale zda se mi to hodně. Děkuji mnohokrát za názory

Reklama

odpovědí (6)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj... . 11. 9. 2018
Dobry den, poradit Vam lze pouze pri osobni konzultaci, ale souhlasim s kolegy, za tento objem je uz na Vas moc.
S pozdravem Dr. Horyna Pavel
MUDr. Věra Šatánková
Praha . 11. 9. 2018
Dobrý den,
na první pohled je to hodně. Nemá smysl řešit velikost implantátů teoreticky. Při konzultaci je možné si vhodnoou velikost vyzkoušet a zvolit.
S pozdravem
MUDr. Věra Šatánková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den , po augmentaci budou prsa nápadná a velká , měla byste si velikost vyzkoušet. V ambulancích obvykle máme testovací gely a vy si můžete velikost vyzkoušet v testovacím prádle .
Mimo jiné je 450 ml také docelá zátěž ( pokud si nevyberete odlehčené implantáty )

Zdravím . dr. Alena Schmoranzová
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 11. 9. 2018
Dobrý den,
dokonalou a ucelenou představu o výsledku získáte až na osobní a nezávazné konzultaci.
S pozdravem
MUDr. Jiří Borský, Ph.D.
bude to ošklivé, hezký den prof dušková
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 11. 9. 2018
Dobrý den, podle mého názoru je to moc. Objem implantátu 450 ml je opravdu velký a pokud píšete, že máte velmi malá prsa, tedy pravděpodobně nebude dostatek volné kůže aby se takto velký implantát vešel. Ale při konzultaci je dobré vyzkoušet tuto velikost aby jste viděla přibližný výsledný stav. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Jak řešit kapsulaci prsu

Mirka456228
Mirka456228
30. 10. 2018 · Poslední odpověď: 30. 10. 2018

Dobry den, jsem 2 roky po augmentaci ( 350ml, Mentor pod sval). Po operaci se mi tvořil v pravém prsu serom . Nakonec se vše zklidnilo, ale prso ma cca 3. stupeň kapsulace. Na omak je tvrdé, když si lehnu na záda, tak trčí nahoru a je jakoby vyboulené.. Doporučili byste reoperaci? Dalo by se jen uvolnit, nebo by byl nutný nový implantát ? Myslim, ze i na pohled je prave prso trochu jiné, viz foto. Moc dekuji za názory a zkušenosti

odpovědi (2)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 30. 10. 2018
Nejlepší odpověď
Postup by měl řešit Váš operater. Zjistí především možnosti reklamace implantátu. Troufám si říci, že firma Mentor při kapsulaci nejvyššího stupně nabízí nový implantát zdarma a event nějaký příspěvek na operaci. Ale ať to Váš operater předem zjistí, já si stoprocentně jistý nejsem a nechci šířit něco, co by nebyla pravda. Ale za pokus to stojí. Již z fotky je vnímnutelné, že kapsula táhne implantát nahoru, žláza přepadává dolů pod úroveň implantátu a to dobré není. Někdy stačí extrakce kapsuly, někdy je vhodná výměna implantátu. To opět uváží operater při operaci a je nutno s ním vše probrat. Nejlepší je samzřejmě původní operater. Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
www.precizia.cz, davidtomasek@precizia.cz

Prosím, hodnoťte naše odpovědi
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Názor lékaře na zvolenou velikost prsních implantátů

elis463048
elis463048
15. 2. 2017 · Poslední odpověď: 16. 2. 2017

Dobrý den, ráda bych se zeptala, odborníků, lékařů s dlouhodobou praxí, již jsem byla na konzultaci, na zvětšení poprsí, moje míry pod prsy 74 cm, váha 58, výška 167 cm, Byly mi navrhnuty mentory, o středním profilu, kulaté, 325 ml.

Ráda bych se tímto, zeptala, zda mi tato volba, která si myslím, že je skvělá, udělá objem, C tedy z mého pohledu, plné dvojky, spíše ke trojkám,Můj současný stav jsou jedničky.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 16. 2. 2017
Nejlepší odpověď
Dobrý den, myslím, že ano. Ale existuje poměrně jednoduchý způsob a to v průběhu konzultace vyzkoušeni tzv zkoušecích implantátů a hned je vidět jsk přibližne zvolená velikost zvětší prsa. Dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 1. 2013
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 3. 2018
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 21. 6. 2017
Zvětšení rtů
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 6. 2019
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 31. 7. 2007
Zvětšení prsou
12 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 5. 2019
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 9. 10. 2018
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 1. 2018
Zvětšení prsou
6 odpovědí, nejnovější odpověď: 24. 1. 2015
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 7. 5. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi