Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Podkožní stehy tlačí na kůži ven

Tetelana
9. 6. 2021 · Poslední odpověď: 10. 11. 2021

Dobrý den. Jsem 8týdnů od op a pod prsem pod jizvou se mi udělaly bouličky. Zřejmě jsou to vnitřní stehy (při doteku cítím maslicky) a jakoby se derou ven. Je to dost bolestivé a nemůžu se toho dotknout, natož mít prso v podprsence. Myslím, ze by to mohla být reakce těla na cizí těleso nebo pochybení dr? Tukové to není, při doteku cítím šití. Mám to týden, ale tím, že to tolik nebolelo, neřešila jsem, ale teď s tím prsem nemůžu fungovat. Dekuji za rady, zkušenosti.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 10. 6. 2021
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
souhlasím s kolegou. Lze případně i odstranit. Buďte trpělivá.

S pozdravem
MUDr. Martin Molitor
Klinika YES VISAGE
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 10. 11. 2021
Dobrý den,
podkožní stehy mají různou délku vstřebávání, můžete se o tom poradit se svým operatérem. Pokud by se stehy po této době nevstřebaly a byly vidět, lze je odstranit a jizvu znovu zašít, pokud by vám dělaly nějaké potíže nebo vám vadily.
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
MUDr. Tomáš Beneš
Praha . 10. 6. 2021
Dobrý den.
Stehy se vstřebávají i pár měsíců, chce to čas. V případě, že lezou ven, lze je odstranit, toho se neobávejte. Držím pěsti a hezký den přeji.
MUDr. Tomáš Beneš, FORMÉ Clinic.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Operace očních víček
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 16. 2. 2016
Operace očních víček
7 odpovědí, nejnovější odpověď: 19. 1. 2017

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi