Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Vliv kolísání váhy na zvětšená prsa

ludmila_jaroli281739
8. 6. 2015 · Poslední odpověď: 18. 6. 2015

Dobrý den pane doktore, chtěla jsem se jen zeptat, zda má vliv váha po augmentaci prsou, respektive na implantáty. Jedná se mi o to, zda když přiberu na váze je příznivé pro prsa a naopak pokud bych snížila váhu. Děkuji za odpověď.

Reklama

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Nejlepší odpověď
Dobrý den,
potenciální kolísání váhy je v určitém rozsahu (zejména u žen) jev běžný. Pokud by se mělo jednat o výkyvy jen několika málo kilogramů, pak vliv na výsledek augmentace by měl být nevelký. Pokud by se jednalo o dramatickou změnu váhy, pak lze předpokládat nevratné změny na kožním krytu prsou s následkem změny tvaru k horšímu. Co se týče vlivu na implantáty, změny váhy na ně nemají prakticky žádný vliv.

S pozdravem,
Ivo Menšík
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Dobrý den. Pokud vám můžu poradit tak se snažte svoji váhu stabilizovat,prospěje to vám i implantátu.Zdraví Mudr. Šulcová Hejnalová eleganz clinic
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium

Dobrý den, paní Jarolímová,
pokud chcete, abyste měla po augmentaci hezká a pevná prsa co nejdéle, měla byste se snažit žít zdravě a udržet si po operaci stabilní váhu.
Záleží také na kvalitě pokožky, kde se vám nejvíce ukládá tuk. U někoho jsou to stehna a hýždě u jiného břicho a prsa, atp.
Výkyvy váhy větší než několik kg, těhotenství a kojení mají na vzhled poprsí negativní vliv. Kolísání váhy neprospívá elasticitě kůže ani v obličeji, na břichu, pažích nebo stehnech.
Přeji, abyste se z výsledku augmentace těšila co nejdéle.
Petr Hýža
Vážená paní, obecně řečeno, čím je váha poprsí větší, tím je větší riziko, z pohledu perspektivy, poklesu toho poprsí. Váha implantátu a původní hmoty /většinou malé/ se sčítají a tkáně nejsou natolik pevné, aby jakoukoli váhu udržely. Musíte nalézt nějaký stav, který není extrémní a Vám maximálně vyhovuje. Jakékoli operace poprsí provádím u pacientek, které mají, pokud možno, váhu stabilizovanou definitivní a neměnnou. Větší kolísání váhy na jakoukoli stranu pak může devalvovat výsledek kosmeticko-estetické operace. Při příští kontrole tento problém prodiskutujte s Vaším operatérem.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., plastický chirurg.
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Související dotazy

Reoperace kapsule

renata342420
renata342420
12. 2. 2016 · Poslední odpověď: 15. 2. 2016

Dobrý den,chtěla bych se optat zda je reoperace kapsule na prsu náročnější a delší než samotná augumentace? V září 2007 jsem byla na augumentaci a nechala jsem si dát Iimplantáty Mcghan.Po 8,5 se mě udělala v jednom prsu kapsula.Je mě jasný že je potřeba vyjmout oba implantáty a vložit je znova aby prsa byla stejná.Jen mě bylo řečeno že pokud implantáty budou dobré vrátí je zpět a pokud budou zeformované musím zaplat nové.Vždyť firma MC ghan dáva na kapsule záruku 10 let tak proč je mám plat znova.Má cenu si dávat takhle drahé implantáty když mě to stejně neuznají,platí se jen značka? Děkuji za odpověď Renata

odpovědi (4)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
MUDr. David Tomášek
Praha . 15. 2. 2016
Některé firmy hradí i výměnu implantátů, nevím zda právě ta Vaše. Ptejte se svého operatera. Najděte si Vaše záruční lístky, které se dávají po operaci. Tam je konkrétní číslo výrobku. Některé firmy i ekonomicky podporují operaci. To by Vám měl zjistit Váš operater.

Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,


Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 10. 2017
Zmenšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 1. 2022
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 6. 2022
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 2. 7. 2014
Vpáčené bradavky
1 odpověď, nejnovější odpověď: 12. 6. 2017
Zvětšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 3. 2016
Modelace prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 2. 2023
Zvětšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 11. 2019
Lipofilling prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 17. 10. 2021
Zmenšení prsou
19 odpovědí, nejnovější odpověď: 18. 4. 2013

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi