Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zmenšení prsou při obezitě

Gabriela44180
19. 5. 2010 · Poslední odpověď: 18. 4. 2013

Dobrý den, jsem studentka, je mi 21 let, 95kg, 160cm, prsa 95F. Každý mi doporučuje nejdříve zhubnout. Je u mě možné zmenšení prsou? Zhubnout nelze, protože prsa mi brání pohybu aniž bych měla k pohybu odpor, po pohybu mám bolesti prsou, zad a celého hrudníku. Bylo mi doporučeno věnovat se jiným sportům, které by mi nezpůsobovaly bolesti, ale nejsou pro moji redukci váhy účinné... Od 14-17 let jsem měla zvětšenou štítnou žlázu, zvýšený špatný choresterol a nabírala jsem na váze do 90 kg, od 17-21 let nemám žádný zdravotní problém, stravuji se zdravě. Nejsem zastánce hladovek (což by způsobilo jojo efekt) a přehnaných diet, jsem poučená o zdravém stravování dietologem, bylo mi doporučeno se pohybovat, což nelze. Pohybuji se tak, že často jezdím na kole, chodím plavat dvakrát každý týden, každý den nachodím cca 5km pěšky. Prsa mi brání normálně žít. Lze u mě provést zmenšení prsou? Jakou mám šanci?

Reklama

odpovědí (19)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 7. 4. 2013
Nejlepší odpověď
Navštivte pracoviště plastické chirurgie a pouze plastický chirurg může posoudit, zda je operace indikována a podat žádosti reviznímu lékaři, který ji může schválit. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 18. 4. 2013
Nejste na tuto operaci stará...Každá estetická operace je limitovaná zdravím. Měla byste být zdravá.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Otakar Lucák
Praha . 18. 4. 2013
Pokud Váš zdravotní stav umožní podstoupit bez zvýšeného rizika asi tříhodinovou operaci a nemáte těžší typ cukrovky léčenou inzulínem, pak Váš věk není důvodem, proč by se zmenšení prsou nemohlo u Vás provést. Přeji pěkný den MUDr. Lucák,Klinika plastické chirurgie Ostrava
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 18. 4. 2013
Dobry den, záleží na tom, zda budete mit v pořádku interní předoperacni vysetreni , pokud ano , operace neni oroblem. Zdravi dr vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 17. 4. 2013
Nehledejte v lékařích, že si říkají o peníze. Je to představa laiků pacientů. Neurolog nemá naprosto vliv na to, zda plastický chirurg odindikuje výkon a revizní lékař je schválí. Každý lékař se snaží dělat svojí práci dobře i přez to, že je tímto systemem trapně honorován. Berte to tak, že lékaři v našem oboru pracující mají zase stále pocit, že pacienti chtějí obejít řádný postup operací a chtějí to zneužít k tomu, aby jim byly kryté pojištovnou výkony, které pojišťovna nehradí.
Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 17. 4. 2013
Dobrý den, nejlépe je objenat se ke konzultaci na pracoviště, které se této problematice věnuje a má smlouvu se zdravotní pojišťovnou a tam osobně toto prodiskutovat. Ale obecně lze říci, že tato operace podléhá schválení revizním lékařem pojišťovny a operaci by měla předcházet jistě redukce váhy. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Lukáš Frajer
Praha . 8. 4. 2013
Dobrý den, na plastickou chirurgii mít doporučení nemusíte, po vyšetření Vám lékař řekne jak postupovat dále, zkuste pročíst pár starších příspevků, toto je jedno z nejčastěji diskutovaných témat zde na tomto portálu....
Přeji pěkný den....
Lukáš Frajer
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. David Tomášek
Praha . 16. 5. 2011
Určitě by bylo dobré redukovat váhu. S výraznou obesitou Vám revisní lékař asi výkon na pojišťovnu neschválí. Redukce váhy však pojišťovna hradit může a pak v návaznosti i redukční mammaplastiku. Bojujte s obesitou a to především. Zdraví Dr. Tomášek
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Praha . 16. 5. 2011
Dobrý den, záleží na vyjádření revizního lékaře, ale v případě obesity bývá stanovisko většinou negativní. dr.Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Hradec Králové . 16. 5. 2011
Dobrý den,
operaci je možno provést. Je důležité si však uvědomit, že případná redukce hmotnosti po zákroku by mohla mít negativní vliv na estetický výsledek operace. Při Vašem BMI nepovažuji možnost schválení operace ze zdravotní indikace za pravděpodobnou. Se srdečným pozdravem Martin Kloud
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
3 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj), Ústecký kraj... . 14. 7. 2010
Dobrý den,

privátní kliniky většinou nemají nasmlouvány kódy zdravotních pojišťoven. Musíte si zvážit, zda chcete navštívit soukromou kliniku obvykle s nadstandartním vybavením či státní zařízení. U nás na klinice byste si zákrok plně hradila. Modelace a redukce poprsí stojí na naší klinice 49 990 Kč. Zákrok lze hradit i na splátky. Úvěr Vám sjednáme přímo na recepci přes Home Credit.

S přátelským pozdravem,
Ing. Monika Janáková
Marketingová managerka Medicom VIP

Související dotazy

Zmenšení prsou a Warfarin

Anonymní
anonymous6149405
13. 1. 2014 · Poslední odpověď: 6. 2. 2014

Rozhodla jsem se pro operaci zmenšení prsou jelikož mám bolesti zad i hlavy a to i v noci.Nemůžu spát a je to k zbláznění mám komplex,že se na mě všichni dívají,hrbím se. Chtěla bych operaci přes zdravot.pojišťovnu,pokud mi nevyhoví jsem ochotna si zákrok uhradit. Potřebuji vědět,kam se mám obrátit na kterou nemocnici,kde by mě odoperovali,když mám Warfarin od r.2006 jsem po CMP. Prsa mám vel.75G,dříve jsem tak velké neměla,pořád mi rostou.Připadá mi,že G je mi už skoro malé.Jsem z toho nešťastná.

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Praha . 14. 1. 2014
Dobrý den, patříte jistě vzhledem k anamneze CMP k rizikovějším pacientům, a pokud se kladně vyjádří Váš internista je jistě operace možná, ale doporučil bych operaci absolvovat na lůžkovém pracovišti nemocnice s větším zázemím pro případné komplikace. dr,Paděra
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace ke zmenšení prsou

Kacik242467
15. 5. 2015 · Poslední odpověď: 17. 5. 2015

Dobry den ,rada bych podstoupila zmenseni prsou ,neznam ceny ,zasilam ne moc podarene foto ,ale i presto ,rada bych mela mensi prsa,deti jiz neplanuji /je mi 31 let ..tudiz bych mela rada maximalne velikost B .Dekuji a krasny den KAterina

odpovědí (5)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 15. 5. 2015
Nejlepší odpověď
Dobry den, je treba provest modelacni a redukcni operaci prsu. Cena vykonu je kolem 45 tis. kc. Zdravi dr Vraspirova
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Liposukce
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 7. 2. 2010
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 22. 6. 2016
Zmenšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 3. 1. 2022
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 13. 4. 2018
Zmenšení prsou
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 10. 2015
Zmenšení prsou
9 odpovědí, nejnovější odpověď: 10. 11. 2010
Zmenšení prsou
8 odpovědí, nejnovější odpověď: 30. 1. 2020
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 30. 8. 2013
Zmenšení prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 1. 2018
Zmenšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 24. 7. 2015

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi