Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Zvětšení prsou o jednu velikost

Jamie2021
21. 5. 2021 · Poslední odpověď: 17. 10. 2021

Dobrý den, měla bych zájem o zvětšení prsou o jednu velikost (ráda bych především plnější vnitří a horní část prsou). Vím, že implantáty udělají dokonalejší výsledek, ale jelikož děti teprve plánuji, raději bych zkusila zvětšení vlastním tukem. Mám tři dotazy: 1.) Údajně je třeba odebrat alespoň 800 ml tuku, pokud však mám k dispozici více zásob, je možné odebrat i více materiálu, počítá-li se s tím, že se určité procento tuku do roka vstřebá? 2.) Liší se nějak zásadně na jednotlivých klinikách provedení/postupy tohoto zákroku? 3.) Když bych po tomto zákroku přibrala, zvětší se i tuková ,,výplň'' dodaná do prsou? Kdykoli jsem v minulosti trochu přibrala, bylo to ihned patrné zejména v dolní části těla, ale nikdy ne na prsou, tak mě zajímá, zda by měl zákrok vliv i na tohle. Děkuji.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
Premium
2 adresy v Praha (kraj) . 18. 10. 2021
Dobrý den,
výhodou je, že vaše prsa jsou trochu povolená a je zde prostor k vyplnění prsou tukem. Tuk by se neměl aplikovat pod přílišným tlakem, aby by se tukové buňky více nevstřebaly. 1) Spíše se domlouvám s pacientkami o tom, jaké oblasti těla by chtěly odsát, aby se formovala nejen velikost prsou, ale i tvar postavy. Samozřejmě, že je lepší, pokud lze odsát dostatečné množství tuku. Vstřebá se asi čtvrtina nebo pětina tuku. 2) ano liší, používám systém "Cytori Puregraft".3) ano, je to pravděpodobné.
Bližší informace je možné sdělit během konzultace
S pozdravem
MUDr. Helena Singerová
Plastický chirurg Asklepion
Londýnský 39, Praha 2
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 31. 5. 2021
Dobrý den,
vždy je nutné začít osobní konzultací. Na základě vyšetření doporučíme pro Vás ideální postup.

S pozdravem
MUDr. Issam Al Awa
Klinika YES VISAGE
ABClinic Art & Beauty
Praha . 28. 5. 2021
Dobrý den Jamie,
zvětšení prsou provádím speciální metodou, která není na každé klinice stejná. Byla jsem vyškolená na tuto metodu ve USA pod dohledem jednoho z nejlepších chirurgů, který se zabývá přenosem tuku. Je potřeba vždy odebrat více tuku a udělat plnější prsa, protože se minimálně 30% vstřebává první 2 až 3 měsíce. Většinou se doporučuje podstoupit minimálně 2, někdy i 3 operace, aby se dosáhlo úplné plnosti. Z tohoto důvodu odsávám vždy jen takové množství, které využijeme k přenosu tuku. Tuk přenesený se bude chovat stejně tak jako jiné tukové zásoby na vašem těle. Jinými slovy - pokud přiberete, přiberete i v prsou.
Ve Vašem případě je určitě nejdříve nutná konzultace, protože dle fotografie, aspoň pokud mohu vidět, je výraznější asymetrie.
Pokud byste měla zájem dozvědět se více informací, ráda Vás na naší klinice ABClinic Art & Beauty přivítám.
Stačí si jen domluvit termín ke konzultaci, který Vám nabídnou kolegyně na recepci, a já se budu těšit na Vaši návštěvu u nás.

S pozdravem,
MUDr. Věra Šatánková
Plastický chirurg, vedoucí lékař kliniky ABClinic Art & Beauty
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 26. 5. 2022
Zvětšení prsou
13 odpovědí, nejnovější odpověď: 22. 1. 2014
Zvětšení prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 10. 2008
Lipofilling prsou
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 2. 1. 2014
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 4. 4. 2007
Modelace prsou
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2014
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 14. 2. 2014
Zvětšení prsou
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 27. 11. 2019
Zvětšení prsou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 26. 1. 2021
Zvětšení prsou
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi