Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

V-Y posun rtu - pnutí při úsměvu

macao
macao
25. 2. 2020 · Poslední odpověď: 29. 2. 2020

Dobry den. Rada bych se podelila o zkusenost a zeptala na dotaz ohledne zvetseni rtu. Nekolikrat jsem podstoupila vyplne. Bohuzel nemam dobrou zkusenost. Mozna, ze to nesedi k memu obliceji ci tvaru rtu, nevim, ale nikdy se mi vysledek nelibil. Navic nemam rada, kdyz se musi neustale znova a znova investovat a vysledek neni trvaly. Silikon jsem urcite do rtu nechtela a tak zbyvala varianta V-Y posun rtu. Jde o trvalou metodu, navic cena prijatelna, tak proc ne. Podstoupila jsem operaci 30.1. v jedne z nejznamejsich ceskych klinik. Po tydnu pry vse zmizi a mohu se normalne vratit do prace. Bohuzel rty byly 2-3 tydny neskutecne natekle, takze do prace jsem rozhodne nesla, jelikoz v moji branzi se jedna hodne s klienty, takze tato varianta nepripadala v uvahu. Po 18 dnech jsem tedy nastoupila. Ret uz sice splasknul, ale bohuzel usta nemuzu otevrit uplne a zasmat se tak velikym usmevem, jak jsem byla zvykla. Jakoby byla usta nejakym zpusobem stazena. Na vyndani stehu jsem byla 11.2., ale kdyz se nyni divam do pusy, vidim, ze stehy tam stale jsou. To je muj prvni dotaz. Je mozne, ze stehy nebyly vyndany a vadi to necemu? Je mozne, ze proto nemohu pusu uplne otevrit? Navic se jedna spise o pravou stranu nez o levou. Navic zvetseni rtu bych spise nazvala vytvoreni si jakychsi vacku po stranach. Bohuzel co me desi nejvice je, ze se nemohu plne usmat. Druhy dotaz tedy je, jestli se pri teto oparaci jedna o jakesi stazeni rtu a zmenseni usmevu. O tom me totiz nikdo neinformoval a prijde mi to velice dulezite, ze operace ma vliv na zmenu usmevu. Treti dotaz: zajimalo by mne, jestli je mozne, ze se rty trochu zvetsili po stranach, ale ne az uplne ke koutkum a zaroven ne prostredek. Coz pusobi jakymsi komickym dojmem. Vim, ze jsem operaci podstoupila teprve pred tremi tydny, ale bohuzel se vysledku tak bojim, ze nemyslim na nic jineho. Moc dekuji za jakoukoliv radu.

Reklama

odpovědi (3)

Všechny odpovědi na tento dotaz pocházejí od kvalifikovaných lékařů
prim. MUDr. Blanka Vraspírová
Ústí nad Labem . 29. 2. 2020
Nejlepší odpověď
Poněkud nevydařené(
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Premium
Klinika YES VISAGE - klinika estetické medicíny a plastické chirurgie
2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)... . 28. 2. 2020
Dobrý den,
na hodnocení je ještě velmi brzy. Doporučuji tlakové masáže, v případě pochybností se obrátit na Vašeho lékaře, který by Vám měl vše vysvětlit.

S pozdravem
MUDr. Tereza Gabryšová
MUDr. David Tomášek
Praha . 26. 2. 2020
Nejste ještě zhojená - proto ten tah na vnitřní straně rtu, stehy jsou vstřebatelné a vypadnou, ale mohly se při kontrole již odstranit. Přebytky sliznice na bocích je "daň" za prodloužení. Prodloužený střed rtu to táhne dovnitř. Ale teď je nevýznamné to hodnotit, to tak za půl roku od operace. Masáže by Vám měl poradit operater a vlastně... vše toto Vám měl operater vysvětlit.
Zdraví MUDr. Tomášek, plastický chirurg,
Vyjadřujte se, prosím, ke kvalitě našich odpovědí…
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
Reklama

Najít další otázky

Podobné dotazy

Chirurgická rekonstrukce obličeje
Žádné odpovědi
Zvětšení rtů
5 odpovědí, nejnovější odpověď: 13. 2. 2013
Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 15. 6. 2009
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 14. 2. 2023
Botulotoxin
3 odpovědi, nejnovější odpověď: 8. 6. 2023
Zvětšení rtů
4 odpovědi, nejnovější odpověď: 5. 3. 2012
Korekce jizev
2 odpovědi, nejnovější odpověď: 20. 12. 2022
Zvětšení rtů kyselinou hyaluronovou
1 odpověď, nejnovější odpověď: 1. 3. 2022
Injekční výplně
15 odpovědí, nejnovější odpověď: 25. 2. 2013
Profiloplastika
Žádné odpovědi

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Poradit pacientovi