Motiva®

Přední prsní implantáty na trhu
Výrobce: Establishment Labs
Zobrazit telefonní číslo
Zobrazit e-mail
malá prsa, asymetrická prsa, pokles prsou
Kulatý implantát Motiva®

Kulatý implantát Motiva®

Motiva® je díky inovativnímu designu a nejnovějším technologiím používaným při výrobě jejích implantátů pro zvětšení nebo rekonstrukci prsou jednou z předních značek ve výrobě prsních implantátů na mezinárodní úrovni.

Prsní implantáty Motiva® jsou k dispozici ve dvou formách: kulaté (Motiva Round) a anatomické (Motiva Ergonomix ™). Velikost a vlastnosti různých implantátů Motiva jsou různé a umožňují tak přizpůsobení více než 350 možnostem, čímž mohou nabídnout široký výběr všem pacientům.

Implantát Motiva® se skládá ze silikonového gelu, který je jak velmi soudržný, tak měkký, což mu umožňuje zachování integrity. Vnější membrána, která chrání protézu, je pokryta materiálem na bázi silikonu, který implantátu dodává větší pevnost a odolnost a usnadňuje jeho zavedení.

S cílem nabídnout pacientům ještě uspokojivější a účinnější zkušenosti vyvinula společnost také řadu produktů určených k minimalizaci tvorby pooperačních jizev, ve spolupráci s odborníky z různých vědních oborů a vytvářením produktů. Jedná se například o výrobky MotivaImaginea™ Motiva MinimalScar™.

Výrobky Motiva® mají značku CE a jsou schváleny FDA. Disponují též interní mikrotechnologii, která usnadňuje sledovatelnost implantátu a nabízí tak další záruku bezpečnosti.

Distributor Motiva implantátů v České republice

Výhradním dovozcem implantátů Motiva pro Českou republiku a Slovensko je společnost ADYTON, s. r. o. V současné době je také jedním z hlavních poskytovatelů zdravotnických produktů a medicínských technologií.

Zkušenosti s Motiva®

Krásná prsa od MUDr. Krejči
Zvětšení prsou (Augmentace)

Pana doktora Krejču jsem navštívila na radu kamarádky. Ačkoli jsem před tím navštívila i jiné specialisty, pan doktor Krejča byl pro mě jasnou volbou. na první konzultaci mi s úsměvem podal ruku, vše mi...

číst dál
Na prsa se chodi k Payerovi
Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)

Musim pochvalit praci pana doktora Payera. Nez jsem k nemu zasla na konzultaci, sledovala jsem jeho praci pres rok na instagramu, jeste, kdyz pracoval v Premier clinic. Hrozne se mi libilo, ze nedela neprirozena...

číst dál

Fórum o Motiva®

Široký hrudník - velikost implantátu
Dobrý den, v dubnu mě čeká augmentace a menší modelací. Chci prsa větší, teď mám povi... číst dál
Poslední komentář · 13 led 2020

Dobrý den, pokud máte širší hrudník, je dobré zvolit správný tvar implantátu se širší... číst dál

Motiva ergonomix vs Nagor
Dobrý den, V září se chystám podstoupit augmentaci. Toužila jsem po ní vždy, ale tak... číst dál
Poslední komentář · 11 led 2020

Já mám 250 a 315 kvůli asymetrii a trošku lituji, že jsem si nedala větší. Jak to pak... číst dál

Otázky o Motiva®