Motiva®

Přední prsní implantáty na trhu

Produkt od: Establishment Labs
Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz

malá prsa, asymetrická prsa, pokles prsou

Motiva jsou prsní implantáty a jsou zdravotnickým prostředkem, se kterým pracují pouze lékaři.

S výběrem nejvhodnějšího implantátu pro váš nový dekolt se poraďte s plastickým chirurgem.

Motiva implantáty patří do portfolia společnosti Establishment Labscelosvětového lídra v estetické a rekonstrukční chirurgii, která má více než 30 let zkušeností ve výrobě prsních implantátů, kdy kvalita a zdraví žen jsou na prvním místě.

Motiva implantáty jsou vytvořené tak, aby neohrozily zdraví žen s prsními implantáty a splnily potřeby těch nejnáročnějších zákazníků a plastických chirurgů.

Proč zvolit implantáty Motiva?

Implantáty Motiva

„Inovace pro větší bezpečnost“ skvěle vystihuje filozofii společnosti Establishment Labs. Roky vývoje a výzkumu pomohly ke vzniku nejodolnějších implantátů, které jsou v současnosti dostupné.

Výjimečná elasticita gelu pro pocit přirozeného poprsí a pro snadnější vložení implantátu a malou jizvu.

Nejkomplexnější škála velikostí, profilů a typů implantátů (Round, Ergonomix, Anatomical TrueFiaxation) nabízí klientkám a chirurgům vybrat vhodný implantát pro každý typ postavy.

Speciální povrchová textutura implantátů Motiva, SilkSurface, je vytvořena nanotechnologií NanoSurface, která neobsahuje žádné cizí materiály.
Poslední klinické studie prokázaly, že při použití povrchové textury SilkSurface se rizika výskytu nežádoucích komplikací výrazně snižují ve smyslu ruptur, kapsulárních kontraktur a pozdního seromu.

Kdy zvolit Motiva Round?

Motiva Round

Pokud chcete plný dekolt a mladistvý vzhled, je pro Vás tento typ implantátu nejvhodnější.

Motiva Round díky vyvážené elasticitě gelu a pevnosti zvýrazní plnost prsu v horním pólu. Tím se esteticky docílí plného a kulatého vzhledu prsů.

Tento typ implantátu je vhodné zvolit u žen, které nemají svůj vlastní základ prsu kapkovitého tvaru a jejich přání je plný a výrazný dekolt.

Pro dosažení kýženého efektu je zásadní také volba správné velikosti, průměru a projekce implantátu. Nejen Motiva Round, ale i Motiva Ergonomix, se vyrábí ve 4 projekcích: Mini, Demi, Full a Corsé, od objemu 105 až 1050 ml, což představuje nejširší nabídku velikostí implantátů na současném trhu.

Kdy zvolit Motiva Ergonomix?

Motiva Ergonomix

Tento typ implantátu je přesně pro ženy, které hledají vzhled a pocit přirozeného prsa.

Jak Motiva Ergonomix funguje?
Díky patentované technologii se podařilo vytvořit speciální složení gelu, který umožňuje implantátům kopírovat pohyb jejich „nositelky“. Přesně tak, jako se chovají přirozená prsa. Ve stoje kapka, vleže se rozlijí a drží kulatý tvar.

Výhody Motiva Ergonomix?

  • Vzhled, pocit a pohyb přirozeného poprsí.
  • Kulatý základ, nehrozí rotace jako u klasického anatomického implantátu.
  • Výjimečná elasticita gelu umožňuje vložit implantát pomocí speciálního sáčku Insertion Sleeve a tím zmenšit velikost řezu i zjizvení (Motiva Minimal Scar).

Minimal Scar

motiva

Dokonalá kohenzivita a měkkost gelu uvnitř implantátu Motiva Ergonomix umožňuje operatérovi vložit implantát pomocí speciálního sterilního sáčku Insertion Sleeve a tím zmenšit velikost řezu.

U miniinvazivní augmentace nedochází k významnému narušení podprsní rýhy, tudíž implantát drží ve správné poloze a posun implantátu je minimální.

Veliké plus této techniky miniinvazivní augmentace je i tzv. „no touch technologie“, kdy nedochází ke styku implantátu s okolní tkání v okolí řezu při vkládání implantátu. Tím se zamezí jakékoliv kontaminace kožními bakteriemi a riziko infekce kolem implantátu je zcela minimální.

I malá zánětlivá reakce okolo implantátu může vyprovokovat vznik kapsulární kontraktury.

Také, pokud máte sklon ke keloidním jizvičkám, je na čase začít o této metodě vložení implantátu uvažovat.

„Nejmenší jizva je ta, která není vidět.“

Kdy zvolit Anatomical TrueFixation?

TrueFixation

Když se řekne anatomický implantát, většina z vás si představí přirozené prso. Tvarově anatomické implantáty připomínají kapku, po implantaci vytvoří přirozený tvar poprsí, avšak pocitově je implantát tužší, než je tomu u ergonomického implantátu (Motiva Ergonomix).

Setkáme se ale s takovými případy, základem prsu, kdy je dobré použít anatomický implantát.
Jedná se o tzv. desuflaci („vyfouklá prsa“), kdy je viditelná pseudoptóza. Prsa vypadají povadle, ale ještě není zapotřebí modelace, protože bradavka je nad úrovní podprsní rýhy.
V tomto případě je fajn použít anatomické implantáty, protože je potřeba pracovat se spodní části prsu.

Motiva Anatomical TrueFixation jsou jako jediné navrženy s inovativním fixačním systémem, který snižuje riziko rotace implantátu po operaci.

MotivaHybrid

MotivaHybrid

Je zvětšení prsou implantáty v kombinaci s vlastním tukem. Jedná se o bezpečný způsob, jak docílit vytouženého výsledku zvětšení prsou.


MotivaHybrid se používá, když si přejete plnější dekolt a neviditelné přechody mezi implantátem a vlastní tkání. K vyrovnání různých asymetrií nebo ke zúžení mezery mezi prsy.

Odebrání tuku a jeho následné doplnění je možné provést současně se zvětšením poprsí, popřípadě dodatečně po augmentaci.

Pokud byste se rozhodla pro druhou variantu, absolvovat MotivaHybrid dodatečně, doporučujeme zákrok podstoupit až po úplném usazení implantátu (6-12 měsíců).

Tuto metodu lze kombinovat s jakýmkoliv typem implantátu Motiva.

3D vizualizace, Motiva Imagine AX3

Jedná se o 3D, softwarovou vizualizaci, která umožňuje našim klientkám, které se chystají na zvětšení poprsí, ukázat, jak by jejich dekolt mohl vypadat po operaci. Pomocí skenu jsme schopni nasimulovat velikost, profil ale i typ implantátu.

ADYTON s.r.o.

Výhradní distributor prsních implantátů Motiva® pro ČR a SK. Společnost byla založena v roce 1992 a je v současnosti jedním z hlavních dodavatelů medicínských technologií a zdravotnických prostředků v České republice.