Motiva®

Přední prsní implantáty na trhu
Výrobce: Establishment Labs
Zobrazit telefonní číslo
Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
Zobrazit e-mail
Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
Zobrazit web
malá prsa, asymetrická prsa, pokles prsou

Motiva implantáty patří do portfolia společnosti Establishment Labs, celosvětového lídra v estetické a rekonstrukční chirurgii, která má více než 30 let zkušeností ve výrobě prsních implantátů, kdy kvalita a zdraví žen je na prvním místě.

Motiva implantáty jsou vytvořené tak, aby neohrozily zdraví žen s prsními implantáty a splnily potřeby těch nejnáročnějších zákazníků a plastických chirurgů.

implantáty Motiva

Proč zvolit implantáty Motiva?

„Inovace pro větší bezpečnost“ skvěle vystihuje filozofii společnosti Establishment Labs. Roky vývoje a výzkumu pomohly ke vzniku nejodolnějších implantátů, které jsou v současnosti dostupné.

Výjimečná elasticita gelu pro pocit přirozeného poprsí a pro snadnější vložení implantátu a malou jizvu.

Nejkomplexnější škála velikostí, profilů a typů implantátů (Round, Ergonomix, Anatomical TrueFiaxation) nabízí klientkám a chirurgům vybrat vhodný implantát pro každý typ postavy.

Speciální povrchová textutura implantátů Motiva, SilkSurface, je vytvořena nanotechnologií NanoSurface, která neobsahuje žádné cizí materiály.
Poslední klinické studie prokázaly, že při použití povrchové textury SilkSurface se rizika výskytu nežádoucích komplikací výrazně snižují ve smyslu ruptur, kapsulárních kontraktur a pozdního seromu.

Záruka Always Confident Warranty zaručuje ženám doživotní bezplatnou výměnu implantátů v případě kapsulární kontraktury III. a IV. stupně Bakerovy škály.
V případě ruptury se na implantát vztahuje bezplatná výměna po dobu 10 let od operace (životnost implantátu).

implantáty Motiva

Kdy zvolit Motiva Round?

Pokud chcete plný dekolt a mladistvý vzhled, je pro Vás tento typ implantátu nejvhodnější.

Motiva Round díky vyvážené elasticitě gelu a pevnosti zvýrazní plnost prsu v horním pólu. Tím se esteticky docílí plného a kulatého vzhledu prsů.

Tento typ implantátu je vhodné zvolit u žen, které nemají svůj vlastní základ prsu kapkovitého tvaru a jejich přání je plný a výrazný dekolt. 

Pro dosažení kýženého efektu je zásadní také volba správné velikosti, průměru a projekce implantátu. Nejen Motiva Round, ale i Motiva Ergonomix, se vyrábí ve 4 projekcích: Mini, Demi, Full a Corsé, od objemu 105 až 1050 ml, což představuje nejširší nabídku velikostí implantátů na současném trhu.

prsní implantáty

Kdy zvolit Motiva Ergonomix?

Tento typ implantátu je přesně pro ženy, které hledají vzhled a pocit přirozeného prsa.

Jak Motiva Ergonomix funguje?
Díky patentované technologii se podařilo vytvořit speciální složení gelu, který umožnuje implantátům kopírovat pohyb jejich „nositelky“. Přesně tak, jako se chovají přirozená prsa. Ve stoje kapka, vleže se rozlijí a drží kulatý tvar.

Výhody Motiva Ergonomix?

 • Vzhled, pocit a pohyb přirozeného poprsí.
 • Kulatý základ, nehrozí rotace jako u klasického anatomického implantátu.
 • Výjimečná elasticita gelu umožňuje vložit prsní implantát menším řezem.
  implantáty

  Kdy zvolit Anatomical TrueFixation?

  Když se řekne anatomický implantát, většina z vás si představí přirozené prso. Tvarově anatomické implantáty připomínají kapku, po implantaci vytvoří přirozený tvar poprsí, avšak pocitově je implantát tužší, než je tomu u ergonomického implantátu (Motiva Ergonomix).

  Setkáme se ale s takovými případy, základem prsu, kdy je dobré použít anatomický implantát.
  Jedná se o tzv. desuflaci („vyfouklá prsa“), kdy je viditelná pseudoptóza. Prsa vypadají povadle, ale ještě není zapotřebí modelace, protože bradavka je nad úrovní podprsní rýhy.
  V tomto případě je fajn použít anatomické implantáty, protože je potřeba pracovat se spodní části prsu.

  Motiva Anatomical TrueFixation jsou jako jediné navrženy s inovativním fixačním systémem, který snižuje riziko rotace implantátu po operaci.

  MotivaHybrid

  MotivaHybrid

  Je zvětšení prsou implantáty v kombinaci s vlastním tukem. Jedná se o bezpečný způsob, jak docílit vytouženého výsledku zvětšení prsou.


  MotivaHybrid se používá, když si přejete plnější dekolt a neviditelné přechody mezi implantátem a vlastní tkání. K vyrovnání různých asymetrií nebo ke zúžení mezery mezi prsy.

  Odebrání tuku a jeho následné doplnění je možné provést současně se zvětšením poprsí, popřípadě dodatečně po augmentaci.

  Pokud byste se rozhodla pro druhou variantu, absolvovat MotivaHybrid dodatečně, doporučujeme zákrok podstoupit až po úplném usazení implantátu (6-12 měsíců).

  Tuto metodu lze kombinovat s jakýmkoliv typem implantátu Motiva.

  3D vizualizace, Motiva Imagine AX3

  Jedná se o 3D, softwarovou vizualizaci, která umožňuje našim klientkám, které se chystají na zvětšení poprsí, ukázat, jak by jejich dekolt mohl vypadat po operaci. Pomocí skenu jsme schopni nasimulovat velikost, profil ale i typ implantátu.

  ADYTON s.r.o.

  Výhradní distributor prsních implantátů Motiva ® pro ČR a SK. Společnost byla založena v roce 1992 a je v současnosti jeden z hlavních poskytovatelů medicínských technologií a zdravotnických produktů v České republice.

  Motiva®: Příběhy pacientů

  Motiva®: Diskusní fórum

  Motiva ergonomix implantáty
  Dobrý den budu mít implantáty Motiva ergonomix full 355 a ráda bych věděla jestli tu ... číst dál
  Poslední komentář · 16. 3. 2021

  Dobrý den, mám ergonomix demi profil 300ml, takže pro představu klidně nějaké fotky p... číst dál

  Motiva nebo Polytech
  Dobrý den ráda bych uvítala každou zkušenost.Vybírám ze dvou druhů implantátů a ráda ... číst dál
  Poslední komentář · 26. 2. 2021

  Dobrý den, jsem 11měs. po OP prsou - modelace + augumentace - implantáty zn. MOTIVA R... číst dál

  Motiva®: Dotazy

  Řez při augmentaci
  Nejlepší odpověď
  Anonymní

  Dobrý den, mě pan doktor vysvětlil, když to zkratim (jestli jsem to správně pochopila... číst dál

  Motiva®: Články