• 13 odpovědí
 • 3 Likes

Polytech

SANIMPO spol. s r.o.

Napište nám

Recenze (91)

Podělte se o svou zkušenost

Máte zkušenost s produktem Polytech? Vložte recenzi a pomozte ostatním se rozhodnout.


Sledujte nás

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

Polytech 

SANIMPO spol. s r.o. již získal/a tuto recenzi


Další recenze

Profil - SANIMPO spol. s r.o.

Motto:

Implantáty POLYTECH se používají na pracovištích v celé ČR. Implantáty nejvyšší kvality, od výrobce s více jak 25letou tradicí.

Více o nás

Profil společnosti

Cílem společnosti SANIMPO s.r.o. je být kvalitním distributorem produktů s vyšší přidanou hodnotou v oblasti estetické medicíny.

Od roku 2003 jsme na českém trhu zástupci společnosti Polytech Health Aesthetics, která se zabývá vývojem a výrobou silikonových implantátů.

polytech

POLYTECH nabízí do oblasti plastické chirurgie:

 • prsní implantáty

 • lýtkové implantáty

 • gluteální a pektorální implantáty

 • tkáňové expandéry

Důvody pro použítí implantátů jsou dva - estetický a rekonstrukční.

Prvně jmenovaný je prováděn za účelem zlepšení "estetické kondice" žen s nepříliš vyvinutým poprsím čí asymetrií (rovněž známá pod termínem augmentace). Druhý, naštěstí méně častý, slouží k obnovení nemocí či úrazem zasaženého prsu.

Mezi nejčastěji používané implantáty u nás patří právě produkty německého výrobce POLYTECH GmbH. Tato společnost se od konce 70. let zaměřuje na vysokou užitnou hodnotu texturovaných a polyuretanových implantátů, jež jsou plně certifikovány pro použití ve všech zemích Evropské unie.

Prsní implantáty jsou vyráběna ve trojí povrchové úpravě:

 • exturované,

 • mikropolyuretanové,

 • hladké

Na tomto místě je vhodné upozornit na prsní implantáty s mikropolyuretanovým povrchem (MPS), jež byly vyvinuty za účelem výrazného  snížení rizika kapsulární kontraktury. Ze zkušeností posledních 15 let se ukázalo, že tento povrch je jedním z faktorů omezující tuto komplikaci a míra jejich použití stoupá.

Na začátku roku 2009 výrobce představil novou filozofii svých implantátů, tzv. modulární systém obsahující 4 různé kategorie:

 • řady OPTICON a OPTIMAM se skládá z anatomických implantátů,

 • skupina REPLICON obsahuje kapkovité implantáty,

 • řada MEME implantáty kulovitého tvaru.

Implantáty POLYTECH se používají na pracovištích v celé ČR a bližší informace o nich je možné získat na většině pracovišť plastické a estetické chirurgie.


Více informací na: www.polytech-health-aesthetics.com

 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Diskuze

Sledujte nás napříč celým portálem a nepřijdete o žádné související novinky.

Polytech 
SANIMPO spol. s r.o.
 • 13 odpovědí
 • 3 Likes
Dobrý den, vhodnou volbou pro zamezení opakované kapsulace mohou být implantáty Polytech potažené mikropolyuretanovou pěnou. Již více než 40 let popsané zkušenosti lékařů na celém světě tuto skutečnost potvrzují. Bližší informace Vám mohou poskytnout pracoviště plast chirurgie po celé ČR.
Hodně zdraví, Polytech ČR

Polytech 235ml na malou a hubenou postavu

Vajtx
 • 7 odpovědí
 • 8 Likes
Dobrý den, jelikož je augmentace závažné rozhodnutí, zjištuji možnosti. Mám za sebou pár konzultací a favorita už mám. Jen jako každá ženská mám trochu pochybnosti o velikosti (a to asi jen z důvodu, že si to neumím reálně predstavit). Pod prsy mam zhruba 68cm, vážím 42kg a měřím 160 cm. Jsem hodně hubeňoučká a malá. Velikost prsou pevná A, šířku 9,5 - pan doktor v mém případě navrhl implantáty značky Polytech (kulaté) 235ml, typ 726 (to je předpokládám profil) Vzhledem k mé výšce a váze je asi tato velikost akorát. Jen se obávám, abych nešla za rok znovu, kvůli možné nespokojenosti s velikostí Více 

Výběr implantátu pro velmi malá prsa

Tarjaaa
 • 4 odpovědí
Dobrý den,
včera jsem byla na konzultaci k zákroku zvětšení prsou implantáty v Praze u pana doktora Ondrejky. Můj základ je malé jedničky, nevytahané.
Moje míry jsou: pod prsy 69cm, ze shora k bradavce 16cm, od půli hrudníku ke straně 10,5-11cm. Váha 55kg, výška 168cm. Jelikož chci přirozená prsa, řekla jsem si o anatomické implantáty. Byly mi navržené Mentor CPG 323 - 345ml nebo Nagor 335ml. Moje představa je něco mezi plnými dvojkami a trojkami, bojím se, že tato navrhovaná velikost implantátů bude ve výsledku menší. Chtěla bych více, ale pan doktor říkal, že více dát nemůže. Vím, že jsem limitovaná šířkou hrudníku. Ale nevím zda by se tyto navrhované implantáty nedaly "vyhnat" ještě více profilem. Ten mi pan doktor neřekl, takže nevím, zda je vysoký či nikoliv. Má otázka je pro lékaře, zda je možnost jít ještě do většího objemu a pro pacientky, které měly podobný základ jako já a podobné implantáty a jak prsa ve výsledku vypadají. Poslední foto je moje představa.
Děkuji za odpovědi Více 

Modelace nebo modelace s augmentaci

Evapol
 • 6 odpovědí
Zdravím Vas,chtěla bych se zeptat a poradit.Pan doktor mi na konzultaci doporučil pouze modelaci,protoze sve prsa mam dostačující..Zvětšení se mi snažil vymluvit,protoze bych měla zbytecne velká prsa a takhle si mysli,ze budou akorát..Pokud bych na nem trvala tak mi navrhl 330 ml Nagor kulaté..Chtěla bych slyset i jiné názory,zda-li ma u me zvětšení smysl.Dekuji :-). Více 

Anatomické nebo kulaté implantáty?

Markéta
 • 23 odpovědí
 • 2 Likes
Anatomické nebo kulaté implantáty?
Ve čtvrtek mám konzultaci, ale zajímá mě i Váš názor (bez modelace)
Dost holek mi píše, že spíše anatom vzhledem ke spadlosti prsu že kulaté by spadly ještě více do povolené kůže dolu.
Samozřejmě se budu řídit odborníky a hlavně operatérkou, jen chci slyšet více názorů. :* Více 

Jak probíhá reklamace nebo výměna implantátů

lenka.cip
Dobrý den, zajimalo by mě, jak se řeší reklamace nebo případně výměna implantátu po x letech v případě, že bych se dejme tomu odstěhovala do jiného města nebo do zahraničí. Jestli by se případná výměna implantátu např. z důvodu vady materiálu musela řešit u mého operatera a na stejné klinice nebo se reklamace vztahuje na implantat jako takovy a případnou výměnu by provedl i jiny lékař na jine klinice. Děkuji Více 
SANIMPO spol. s r.o.
 • 13 odpovědí
 • 3 Likes
Dobrý den, každý výrobce prsních implantátů má svůj garanční program, který řeší reklamace.
Garanci lze uplatnit na klinice, kde byla provedena operace.
Výměnu implantátu může provést atestovaný plastický chirurg a nemusí to být ten, jež Vás operoval.
Je však nejlépe se obrátit nejdříve na něj. S pozdravem, Polytech tým.
SANIMPO spol. s r.o.
 • 13 odpovědí
 • 3 Likes
Dobrý den,

poblíž je celá řada skvělých plastických chirurgů. Například v Chrudimi operuje MUDr. Robert Remeš https://www.estheticon.cz/chirurgove/remes-robert . V Hradci pak např. MUDr. Fíbr https://www.estheticon.cz/chirurgove/fibir-ales nebo MUDr. Igor Slaninka https://www.estheticon.cz/chirurgove/igor-slaninka .

Hezký den,

Tým Sanimpo, distributor prsních implantátů Polytech v ČR.
SANIMPO spol. s r.o.
 • 13 odpovědí
 • 3 Likes
Dobrý den,

ano, je to možné, vše záleží na výběru tvaru prsního implantátu, způsobu vložení (pod sval, pod žlázu, atd.). Faktorů, které ovlivňují konečnou velikost poprsí je několik. Ale pokud jste si již vybrala svého operatéra, jistě Vám vše rád vysvětlí.

Hezký den
Tým Sanimpo, distributor prsních implantátů Polytech v ČR.

Zákroky

Injekční výplně
Modelace prsou (Breast-lift)
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Operace asymetrie prsou
Rekonstrukce prsu
Vyjmutí implantátu
Výměna implantátu
Zvětšení prsou (Augmentace)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Články

Bezpečné prsní implantáty
14.11.2018

Tvar a velikost poprsí hrají v životě ženy důležitou roli. Rozhodne-li se žena pro zvětšení prsou pomocí prsních implantátů,...

Napište nám

Adresy

Adresa
Tismická 846/12
10000 Praha
Praha 10
Česká republika