• 31 odpovědí
 • 5 Likes

Polytech - prsní implantáty

SANIMPO spol. s r.o.

Napište nám

Recenze (139)

Podělte se o svou zkušenost

Máte zkušenost s produktem 1? Vložte recenzi a pomozte ostatním se rozhodnout.


Polytech - prsní implantáty již získal/a tuto recenzi

Maximální spokojenost s klinikou Medicom clinic

Evik 3.4.2020
Spokojený/á     

Maximální spokojenost s klinikou Medicom clinik a panem doktorem Popelkou. Přístup personálu a celková péče k nezaplacení.. 😊 Všem tuto kliniku doporučuji.

Další recenze

Profil - SANIMPO spol. s r.o.

Motto:

Polytech - implantáty, které vzdorují gravitaci. Nejvyšší kvalita s 30letou tradicí.

Více o nás

Polytech implantáty patří mezi nejkvalitnější produkt s 30letou tradicí. Už od roku 1986 je tato značka jasnou volbou žen, které hledají kvalitní a bezpečné prsní implantáty. Speciálně navržené texturované a polyuretanové povrchy, které zaručují minimální pooperační komplikace, si právem našly své místo i v tak citlivé oblasti, jako je právě rekonstrukční chirurgie. V estetické chirurgii jsou vhodným a bezpečným řešením nedostatečné velikosti a asymetrie poprsí.

 Výhody implantátů Polytech
 • 30 let na trhu
 • německá kvalita
 • díky dlouholetému působení na trhu víme, jak se implantáty chovají v těle po 10, 15 i více letech
 • implantáty vhodné pro aktivní ženy
 • velký podíl ruční práce
 • každý jednotlivý implantát je kontrolován vizuálně a mechanicky
 • unikátní záruční program - celoživotní bezplatná výměna prasklého implantátu a další výhody.
 • speciální polyuretanový povrch, který minimalizuje riziko vzniku pooperačních komplikací
 • až 1500 variací implantátů, které zaručí možnost vybrat implantát pro každý typ postavy
 • bezpečný kohezivní gel, který zaručuje, že v případě narušení obalu nedochází k jeho úniku do okolí
Jaké velikosti implantátů Polytech nabízí?

Polytech implantáty nabízí objemové rozpětí od 70 ml do 1010 ml. 

4 kategorie:

Vhodný tvar pro každý typ postavy:

 • Même®: kulatý typ implantátu s centrální projekcí, lze jej mít v nízké, střední, vysoké i extra vysoké projekci.
 • REPLICON®: kapkovité implantáty, které mají kulatou základnu, ale s maximální projekcí v dolní polovině. K dispozici je tento typ implantátu v nízké, střední, vysoké a extra vysoké projekci.
 • OPTICON®: anatomické implantáty. Výška implantátu je menší, než šířka. V nabídce ve 4 různých projekcích: nízká, střední, vysoká, extra vysoká
 • OPTIMAM®: Šířka implantátu je větší, než jeho výška. Opět je možné si vybrat nízkou, střední, vysokou a extra vysokou projekci.
Obrázek1

 

 

 

 

 

 

 

 

Každá z výše vypsaných kombinací je k dispozici v 18 různých velikostech.

Jaký typ implantátu je vhodný pro vaši postavu?

Podívejte se na následující video >>

Jaké povrchy implantáty Polytech nabízejí?

Implantáty Polytech nabízí tři typy povrchů:

 • mikrotextura (Mesmo sensitive)
povrchyImplantatu mesmo

 

 

 

 

 

 

 

 • texturované - mikrotexturovaný (PolyTxt)
povrchyImplantatu textura

 

 

 

 

 

 

 

 

 •  mikropolyuretanové - 40 let zkušeností ukázalo, že právě polyuretanový povrch výrazně snižuje riziko vzniku kapsulární kontraktury (Microthane)

 

povrchyImplantatu polyuretan

 

 

 

 

 

 

 

 

Z čeho je obal implantátů Polytech?

Obal implantátů Polytech je tvořený několika vrstvami silikonu. Součástí je i difuzní bariéra, která zabraňuje úniku gelu do okolní tkáně.

Čím jsou implantáty plněné

Uvnitř implantátu je silikonový gel se stabilním tvarem, který se i při silném stlačení vrací do původního stavu. Pokud by se implantát rozřízl, je gel přirozeně měkký, ale kohezivní - tedy nevytéká. Díky této konzistenci je bezpečný a na dotek velmi věrně imituje přirozený prs.

Distributor Polytech implantátů v České republice

Distributorem implantátů Polytech v České republice je společnost SANIMPO s.r.o. “Naším cílem je být kvalitním distributorem produktů s vyšší přidanou hodnotou v oblasti estetické medicíny. Od roku 2003 jsme na českém trhu zástupci společnosti Polytech Health Aesthetics, která se zabývá vývojem a výrobou silikonových implantátů.” vysvětluje Mirek Schlaichert, jednatel a vlastník SANIMPO spol. s r.o.

Více informací na: www.polytechimplantaty.cz

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Diskuze

Výběr prsního implantátu

Karkulka
 • 8 odpovědí
Dobry den,
chtela bych poprosit o nazor a radu k volbe implantatu.
Nevim, zda by bylo v mem pripade vhodnejsi volit anatomicke ci kulate implantaty.
Velikost nyni A, obvod pod prsy 74cm, vyska 168cm, vaha 56-57kg.
Aktivne cvicim a potapim se. Chci, aby prsa byla po augmentaci velikosti slusnych dvojek maximalne trojek. Chtela bych, aby vypadala prirozene..ale minimalizovat riziko pretoceni implantatu pri sportu.
Moc dekuji za odpoved. Více 
Polytech - prsní implantáty
 • 31 odpovědí
 • 5 Likes
Dobrý den. Můžeme vám nabídnout kompromis. Polytech implantáty nabízí tvar Replicon - kapku, který je tvarem přesně mezi. Má kulatý základ, ale směrem dolů je do dvaru kapky. Dělá tak plnější prsa s přirozeným efektem. Je velmi vhodný při menším základu. V rámci přetočení doporučujeme speciální polyuretanový povrch, který obroste tkání a drží implantát na svém místě bez rizika přetočení.

Více informací o tvaru a povrchu implantátů Polytech najdete zde:
https://www.polytechimplantaty.cz/polytech-implantaty/

Případně můžeme soukromou zprávou zaslat ukázku kapek v praxi, nebo nakdete fotky u nás na facebooku @sexyprsa, nebo na instagramu @polytechimplantaty.cz

Hezký den
Polytech implantáty
Polytech - prsní implantáty
 • 31 odpovědí
 • 5 Likes
Určitě je vhodné mít zahojené jizvy a v případě rekonvalescence ideálně po 8-12 týdnech. Hezký den.
Váš Polytech
Polytech - prsní implantáty
 • 31 odpovědí
 • 5 Likes
Dobrý den, MUDr. Kempný nabízí plastiku prsou s implantáty Polytech již od 63.000 Kč, více najdete v ceníku: https://www.medicent.cz/cenik,

hezký den, tým Polytech

Implantát pod žlázu - správná volba?

Olivia
 • 4 odpovědí
 • 1 Like
Dobrý den. Ráda bych se zde poradila a zároveň slyšela názor někoho jiného.
Rozhodla jsem se nechat si zvětšit prsa, která mi po kojení zůstala nehezky povadlá s většími dvorci. Zvažuji zmenšení dvorců ale bojím se výrazných jizev, zároveň mi bylo sděleno, že dvorce nejsou tak velké a že po zvětšení budou vypadat úměrně k velikosti prsou a víc se neroztáhnou. Dále mi pan doktor sdělil, že mi uloží implantáty pod žlázu z důvodu poklesu a riziku vzniku zdvojeného prsa. Implantáty jsem zvolila Motiva ergonomix. Implantáty bych ráda pod sval, protože jsem štíhlá a bojím se, že když ještě zhubnu, bude implantát pod žlázou hodně vidět.. Zajímalo by mě pokud bych se tedy rozhodla pro implantáty pod žlázu zda nebudu mít jen to co mám, tedy povyslá prsa, ale plná. Ráda bych měla prsa pozvednutá. Dále mě zajímá jak je to s vložením pod žlázu do budoucna. Klesají prsa rychle oproti uložení pod sval? Jde si vzít oblečení bez podprsenky aby prsa nespadla dolů? Nebylo by v mém případě lepší zvolit klasické kulaté implantáty a ne ergonomické? Nebo vložit implantáty částečně pod sval? Čím déle jsem od konzultace tím víc ve mě červíček hlodá, zda dosáhnu požadovaného výsledku. Větší dvorce by mi ani tolik nevadily ale ráda bych aby se prsa zvedla.
Dodám jen že měřím 164cm, vážím 50kg, pod prsy mám 70cm. Implantáty jsme zvolili Motiva ergonomix 315cc.
Předem děkuji za odpověď Více 
Polytech - prsní implantáty
 • 31 odpovědí
 • 5 Likes
Dobrý den, pokud máte tolik pochybností před operací, je určitě dobré zajít i na jiné konzultace a případně vyzkoušet i jiné značky implantátů. Pokud byste chtěla, můžete se s námi spojit, rádi vám domluvíme konzultaci u plastických chirurgů, kteří pracují s implantáty Polytech. Rádi vám představí i náš speciální polyuretanový povrch, který minimalizuje všechna vámi zmiňovaná rizika - obavy. Možná by pro vás mohl být zajímavý náš speciální implantát REPLICON, který je něco mezi kulatým a anatomickým. Jeho kapkovitý (kulatá základna s maximální projekcí v dolní části implantátu) tvar zaručuje přirozený efekt, ale zároveň vytvoří vámi tolik vytoužený push-up efekt. Další zajímavostí pro vás může být i speciální typ implantátu pro velmi štíhlé ženy: viz ukázka videa s typy implantátů Polytech: https://www.estheticon.cz/video/plastika-prsou-jaky-prsni-implantat-se-hodi-k-vasi-postave
V případě dotazů či konzultace nás neváhejte kontaktovat: https://www.polytechimplantaty.cz/kontakt/ . Moc rádi vám odpovíme na všechny otázky tak, abyste získala jistotu a na svůj nový dekolt se maximálně těšila.

Váš Polytech, implantáty 30letou zkušeností

Široký hrudník - velikost implantátu

M.Šeďová
 • 2 odpovědí
Dobrý den, v dubnu mě čeká augmentace a menší modelací. Chci prsa větší, teď mám povislé menší 2 a dohodla jsem se s lékařem že se vloží 400 ml. Mam165/66 a širší hrudník. Má s tím někdo zkušenosti? Co jsem viděla foto tak i 490 ml nevypadá je jsou moc velké. Dekuji za odpovědi Více 
Polytech - prsní implantáty
 • 31 odpovědí
 • 5 Likes
Dobrý den, pokud máte širší hrudník, je dobré zvolit správný tvar implantátu se širší základnou. Polytech je má ve svém portfoliu. Pokud byste chtěla, rádi vám domluvíme konzultaci u plastického chirurga, který má zkušenosti s tímto tvarem implantátů. Vyzkoušíte si je ve speciální podprsence a sama uvidíte (ucítíte:-), jak dekolt bude s implantáty vypadat. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat https://www.polytechimplantaty.cz/kontakt/

Váš Polytech
Polytech - prsní implantáty
 • 31 odpovědí
 • 5 Likes
Dobrý den, vhodnou volbou pro zamezení opakované kapsulace mohou být implantáty Polytech potažené mikropolyuretanovou pěnou. Již více než 40 let popsané zkušenosti lékařů na celém světě tuto skutečnost potvrzují. Bližší informace Vám mohou poskytnout pracoviště plast chirurgie po celé ČR.
Hodně zdraví, Polytech ČR

Jak probíhá reklamace nebo výměna implantátů

lenka.cip
Dobrý den, zajimalo by mě, jak se řeší reklamace nebo případně výměna implantátu po x letech v případě, že bych se dejme tomu odstěhovala do jiného města nebo do zahraničí. Jestli by se případná výměna implantátu např. z důvodu vady materiálu musela řešit u mého operatera a na stejné klinice nebo se reklamace vztahuje na implantat jako takovy a případnou výměnu by provedl i jiny lékař na jine klinice. Děkuji Více 
Polytech - prsní implantáty
 • 31 odpovědí
 • 5 Likes
Dobrý den, každý výrobce prsních implantátů má svůj garanční program, který řeší reklamace.
Garanci lze uplatnit na klinice, kde byla provedena operace.
Výměnu implantátu může provést atestovaný plastický chirurg a nemusí to být ten, jež Vás operoval.
Je však nejlépe se obrátit nejdříve na něj. S pozdravem, Polytech tým.

Zvětšení prsou do 50 tisíc Brno

Terci
 • 18 odpovědí
 • 5 Likes
Dobrý den, chci se zeptat zda v Brně na klinice dělají plastiku zvětšení prsou do 50 tisíc nebo nadvakrát jsem samozivitelka takže problém by byl u mě dát 80 a tisíc a více děkují předem za odpověďi Více 
Polytech - prsní implantáty
 • 31 odpovědí
 • 5 Likes
Dobrý den,
zkuste kontaktovat některé z těchto lékařů a klinik. Jistě Vám pomůžou nebo rádi poradí, jak v takovém případě postupovat.
MUDr. Trupar Evžen – Human Beauty https://www.estheticon.cz/chirurgove/trupar-evzen
FN U Sv. Anny - https://www.estheticon.cz/chirurgove/klinika-plasticke-chirurgie
FN Brno - https://www.estheticon.cz/chirurgove/klinika-plasticke-chirurgie
Medicom Clinic – MUDr. Petr Pachman https://www.estheticon.cz/chirurgove/pachman-petr
Medicom Clinic MUDr. Martin Fiala - https://www.estheticon.cz/chirurgove/martin-fiala

Pokud byste měla nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme v cestě za vysněným poprsím...

Hezký den,
Tým Sanimpo, distributor prsních implantátů Polytech ČR
http://www.polytechimplantaty.cz/

Značka implantátu a záruky na komplikace

Mcal
 • 3 odpovědí
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat která značka implantatu je nejlepší co se tyče záruky?Některé značky dávají záruku i na kapsulu,některé jen na kapsulu vysokého stupně a některé na kapsulu nedávají záruku vůbec. Také prý některé značky přispívají na operaci kapsule nebo některé když je ruptura tak poskytují slevu na druhy implantát.Tak by mě zajímalo jak to je? Nebo aspoň kde bych tyto informace mohla najít? Předem děkuji za odpoved. Více 
Polytech - prsní implantáty
 • 31 odpovědí
 • 5 Likes
Dobrý den,

Každý hostitelský organismus vykazuje individuální reakci na cizí tělesa. Studie zabývající se implantáty s fyziologickým roztokem a tenkým pouzdrem v minulosti prokázaly průměrnou životnost prsního implantátu 10-15 let. Moderní implantační technologie společně s lepší kvalitou přinášejí výrazné individuální prodloužení této doby.

Společnost POLYTECH Health & Aesthetic pacientům nabízí možnost registrace v programu Implants of Excellence. Tento program zahrnuje prodlouženou záruku a průběžné informace o prsních implantátech.

Rozhodnutím pro implantáty POLYTECH Health & Aesthetics a program Implants of Excellence si vybíráte výrobek nejvyšší kvality společně s nejvyšší osobní bezpečností. Prsní implantáty od společnosti POLYTECH Health & Aesthetics nesou značku CE pro zdravotnické prostředky. Pravidelné testování prokazuje, že kvalita našich implantátů vždy splňuje standardy a překračuje požadavky mnoha norem. S prodlouženou zárukou implantátů POLYTECH Health & Aesthetics můžete těžit z celoživotní záruky a ještě vyšší osobní bezpečnosti.

Pokud by Vás cokoliv zajímalo, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám zodpovíme každou otázku a poradíme s výběrem plastického chirurga a prsního implantátu.

Hezký den,

Váš tým Sanimpo, distributor prsních implantátů Polytech v ČR.
http://www.polytechimplantaty.cz/pro-pacienty/bezpecnost-a-zdravi/
Polytech - prsní implantáty
 • 31 odpovědí
 • 5 Likes
Dobrý den,

poblíž je celá řada skvělých plastických chirurgů. Například v Chrudimi operuje MUDr. Robert Remeš https://www.estheticon.cz/chirurgove/remes-robert . V Hradci pak např. MUDr. Fíbr https://www.estheticon.cz/chirurgove/fibir-ales nebo MUDr. Igor Slaninka https://www.estheticon.cz/chirurgove/igor-slaninka .

Hezký den,

Tým Sanimpo, distributor prsních implantátů Polytech v ČR.

Zákroky

Modelace prsou (Breast-lift)
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Operace asymetrie prsou
Rekonstrukce prsu
Výměna implantátu
Vyjmutí implantátu
Zvětšení prsou (Augmentace)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Články

Bezpečné prsní implantáty
14.11.2018

Tvar a velikost poprsí hrají v životě ženy důležitou roli. Rozhodne-li se žena pro zvětšení prsou pomocí prsních implantátů,...

Napište nám

Adresy

Adresa
Tismická 846/12
10000 Praha
Praha 10
Česká republika