• 13 odpovědí
 • 3 Likes

Polytech

SANIMPO spol. s r.o.

Napište nám

Recenze (126)

Podělte se o svou zkušenost

Máte zkušenost s produktem 1? Vložte recenzi a pomozte ostatním se rozhodnout.


Polytech již získal/a tuto recenzi

Další recenze

Profil - SANIMPO spol. s r.o.

Motto:

Implantáty POLYTECH se používají na pracovištích v celé ČR. Implantáty nejvyšší kvality, od výrobce s více jak 25letou tradicí.

Více o nás

Profil společnosti

Cílem společnosti SANIMPO s.r.o. je být kvalitním distributorem produktů s vyšší přidanou hodnotou v oblasti estetické medicíny.

Od roku 2003 jsme na českém trhu zástupci společnosti Polytech Health Aesthetics, která se zabývá vývojem a výrobou silikonových implantátů.

polytech

POLYTECH nabízí do oblasti plastické chirurgie:

 • prsní implantáty

 • lýtkové implantáty

 • gluteální a pektorální implantáty

 • tkáňové expandéry

Důvody pro použítí implantátů jsou dva - estetický a rekonstrukční.

Prvně jmenovaný je prováděn za účelem zlepšení "estetické kondice" žen s nepříliš vyvinutým poprsím čí asymetrií (rovněž známá pod termínem augmentace). Druhý, naštěstí méně častý, slouží k obnovení nemocí či úrazem zasaženého prsu.

Mezi nejčastěji používané implantáty u nás patří právě produkty německého výrobce POLYTECH GmbH. Tato společnost se od konce 70. let zaměřuje na vysokou užitnou hodnotu texturovaných a polyuretanových implantátů, jež jsou plně certifikovány pro použití ve všech zemích Evropské unie.

Prsní implantáty jsou vyráběna ve trojí povrchové úpravě:

 • exturované,

 • mikropolyuretanové,

 • hladké

Na tomto místě je vhodné upozornit na prsní implantáty s mikropolyuretanovým povrchem (MPS), jež byly vyvinuty za účelem výrazného  snížení rizika kapsulární kontraktury. Ze zkušeností posledních 15 let se ukázalo, že tento povrch je jedním z faktorů omezující tuto komplikaci a míra jejich použití stoupá.

Na začátku roku 2009 výrobce představil novou filozofii svých implantátů, tzv. modulární systém obsahující 4 různé kategorie:

 • řady OPTICON a OPTIMAM se skládá z anatomických implantátů,

 • skupina REPLICON obsahuje kapkovité implantáty,

 • řada MEME implantáty kulovitého tvaru.

Implantáty POLYTECH se používají na pracovištích v celé ČR a bližší informace o nich je možné získat na většině pracovišť plastické a estetické chirurgie.


Více informací na: www.polytech-health-aesthetics.com

 

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Diskuze

Polytech
 • 13 odpovědí
 • 3 Likes
Dobrý den, vhodnou volbou pro zamezení opakované kapsulace mohou být implantáty Polytech potažené mikropolyuretanovou pěnou. Již více než 40 let popsané zkušenosti lékařů na celém světě tuto skutečnost potvrzují. Bližší informace Vám mohou poskytnout pracoviště plast chirurgie po celé ČR.
Hodně zdraví, Polytech ČR

Jak probíhá reklamace nebo výměna implantátů

lenka.cip
Dobrý den, zajimalo by mě, jak se řeší reklamace nebo případně výměna implantátu po x letech v případě, že bych se dejme tomu odstěhovala do jiného města nebo do zahraničí. Jestli by se případná výměna implantátu např. z důvodu vady materiálu musela řešit u mého operatera a na stejné klinice nebo se reklamace vztahuje na implantat jako takovy a případnou výměnu by provedl i jiny lékař na jine klinice. Děkuji Více 
Polytech
 • 13 odpovědí
 • 3 Likes
Dobrý den, každý výrobce prsních implantátů má svůj garanční program, který řeší reklamace.
Garanci lze uplatnit na klinice, kde byla provedena operace.
Výměnu implantátu může provést atestovaný plastický chirurg a nemusí to být ten, jež Vás operoval.
Je však nejlépe se obrátit nejdříve na něj. S pozdravem, Polytech tým.

Zvětšení prsou do 50 tisíc Brno

Terci
 • 18 odpovědí
 • 4 Likes
Dobrý den, chci se zeptat zda v Brně na klinice dělají plastiku zvětšení prsou do 50 tisíc nebo nadvakrát jsem samozivitelka takže problém by byl u mě dát 80 a tisíc a více děkují předem za odpověďi Více 
Polytech
 • 13 odpovědí
 • 3 Likes
Dobrý den,
zkuste kontaktovat některé z těchto lékařů a klinik. Jistě Vám pomůžou nebo rádi poradí, jak v takovém případě postupovat.
MUDr. Trupar Evžen – Human Beauty https://www.estheticon.cz/chirurgove/trupar-evzen
FN U Sv. Anny - https://www.estheticon.cz/chirurgove/klinika-plasticke-chirurgie
FN Brno - https://www.estheticon.cz/chirurgove/klinika-plasticke-chirurgie
Medicom Clinic – MUDr. Petr Pachman https://www.estheticon.cz/chirurgove/pachman-petr
Medicom Clinic MUDr. Martin Fiala - https://www.estheticon.cz/chirurgove/martin-fiala

Pokud byste měla nějaké dotazy, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme v cestě za vysněným poprsím...

Hezký den,
Tým Sanimpo, distributor prsních implantátů Polytech ČR
http://www.polytechimplantaty.cz/

Značka implantátu a záruky na komplikace

Mcal
 • 3 odpovědí
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat která značka implantatu je nejlepší co se tyče záruky?Některé značky dávají záruku i na kapsulu,některé jen na kapsulu vysokého stupně a některé na kapsulu nedávají záruku vůbec. Také prý některé značky přispívají na operaci kapsule nebo některé když je ruptura tak poskytují slevu na druhy implantát.Tak by mě zajímalo jak to je? Nebo aspoň kde bych tyto informace mohla najít? Předem děkuji za odpoved. Více 
Polytech
 • 13 odpovědí
 • 3 Likes
Dobrý den,

Každý hostitelský organismus vykazuje individuální reakci na cizí tělesa. Studie zabývající se implantáty s fyziologickým roztokem a tenkým pouzdrem v minulosti prokázaly průměrnou životnost prsního implantátu 10-15 let. Moderní implantační technologie společně s lepší kvalitou přinášejí výrazné individuální prodloužení této doby.

Společnost POLYTECH Health & Aesthetic pacientům nabízí možnost registrace v programu Implants of Excellence. Tento program zahrnuje prodlouženou záruku a průběžné informace o prsních implantátech.

Rozhodnutím pro implantáty POLYTECH Health & Aesthetics a program Implants of Excellence si vybíráte výrobek nejvyšší kvality společně s nejvyšší osobní bezpečností. Prsní implantáty od společnosti POLYTECH Health & Aesthetics nesou značku CE pro zdravotnické prostředky. Pravidelné testování prokazuje, že kvalita našich implantátů vždy splňuje standardy a překračuje požadavky mnoha norem. S prodlouženou zárukou implantátů POLYTECH Health & Aesthetics můžete těžit z celoživotní záruky a ještě vyšší osobní bezpečnosti.

Pokud by Vás cokoliv zajímalo, neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám zodpovíme každou otázku a poradíme s výběrem plastického chirurga a prsního implantátu.

Hezký den,

Váš tým Sanimpo, distributor prsních implantátů Polytech v ČR.
http://www.polytechimplantaty.cz/pro-pacienty/bezpecnost-a-zdravi/
Polytech
 • 13 odpovědí
 • 3 Likes
Dobrý den,

poblíž je celá řada skvělých plastických chirurgů. Například v Chrudimi operuje MUDr. Robert Remeš https://www.estheticon.cz/chirurgove/remes-robert . V Hradci pak např. MUDr. Fíbr https://www.estheticon.cz/chirurgove/fibir-ales nebo MUDr. Igor Slaninka https://www.estheticon.cz/chirurgove/igor-slaninka .

Hezký den,

Tým Sanimpo, distributor prsních implantátů Polytech v ČR.
Polytech
 • 13 odpovědí
 • 3 Likes
Dobrý den,

ano, je to možné, vše záleží na výběru tvaru prsního implantátu, způsobu vložení (pod sval, pod žlázu, atd.). Faktorů, které ovlivňují konečnou velikost poprsí je několik. Ale pokud jste si již vybrala svého operatéra, jistě Vám vše rád vysvětlí.

Hezký den
Tým Sanimpo, distributor prsních implantátů Polytech v ČR.

Implantáty Polytech - mikropolyuretanový povrch

Any
 • 9 odpovědí
 • 4 Likes
Dobrý den, ráda bych se zeptala na názor odborníků ohledně kvality implantátů zn. Polytech obecně a poté na konkrétní typ povrchu - mikropolyuretanový. Tento typ je prý vhodný kvůli snížení rizika kapsulární kontrakce (postupem času "vroste" do tkáně). Zajímalo by mě, jestli není tedy potom obtížné tento implantát po letech měnit. Současně lze najít na zahraničních diskusích rozporuplné názory na bezpečnost tohoto povrchu, např. v USA se tento povrch prý používat nesmí.

Předem děkuji za odpovědi. Více 
Polytech
 • 13 odpovědí
 • 3 Likes
Dobry den, Polytech patri mezi nejvice respektovane svetove vyrobce a je jedinym v soucasnousti, kdo vyrabi implantaty jak texturovane, tak s povrchem mikropolyuretanovym. Certifikaci pro severoamericky trh nema, proto tam sve vyrobky neprodava. M. Schlaichert/Sanimpo, sro

Implantáty Polytech a jejich textura

Lucie
Dobrý den, chtěla bych jít na augmentaci prsou a proto bych chtěla poradit, s volbou značky implantátu. Byla jsem se informativně zeptat na pár klinikách tady v Česku a byly mi nabídnuty implantáty Polytech. Bylo mi řečeno, že tyto implantáty mají jakousi texturaci, která je dobrá pro lepší usazení implantátu a snižuje se tím vznik kapsulace. Jelikož jsou tyto implantáty neměcké, poprosila jsem sestru žijící v Německu, aby mi o nich zjistila více.

Překvapilo mě její zjištění, že vychvalovaná výhoda texturace tady v Česku, není do budoucna tak výhodná, protože v případě, že se rozhodnu vyměnit implantáty za větší nebo až je budu chtít po doporučovaných 10-ti letech vyměnit, tak není výměna u těchto implantátu se zmiňovanou texturou, tak snadná ! Díky ní, prý snáz a rychleji, vrustá tkáň do implantátu a na rozdíl od ostatních implantátů, je tento prorostlý tkání tak, že výměna, se zřídka kdy obejde bez jeho protržení a tím vniknutí silikonu do těla. Tyto zkušenosti mají nyní na německých klinikách a při reoperacích pacientek s implantáty Polytech ! A to je prý také důvod, že implantáty Polytech nemají v Německu dobrou pozici na trhu!

Budu tedy proto ráda, za jakýkolidalší postřeh, či poznatek.

Děkuji
Lucie Více 
Polytech
 • 13 odpovědí
 • 3 Likes

Dobrý den paní Lucie,

Dovolím si odpovědět na Váš dotaz z pozice dlouholetého dovozce implantátů Polytech.

V současné době jsou v Německu vyráběny implantáty se 3 druhy povrchů – mikrotextura, textura a mikropolyuretan (Microthane). Váš příspěvek je zřejmě svázán se třetím z těchto úprav - implantáty s mikropolyuretanovým povrchem.

Tento druh implantátů se používá jako volba v případech opakované kapsulární kontraktury. Proces vrůstání implantátu do okolní tkáně je ukončen do roku a nadále se implantát chová přirozeně a dle běžných lékařských a pacientských očekávání. Je ostatně velmi zdatným předchůdcem dnes tradičních texturovaných implantátů a „nosí“ jej ženy v Evropě i zámoří.

Výskyt ruptur je v hodnotách běžných pro implantáty a výrobce na něj poskytuje nejen celoživotní záruku na výměnu případě ruptur, nýbrž i v případě výskytu kapsulární kontraktury Baker III-IV.

Závěrem platí, že dominantní roli v oblasti augmentací hrají implantáty s texturovaným povrchem (Polytxt).

Budete-li potřebovat další informace, napište.

Zdravím, Mirek Schlaichert/Sanimpo, s.r.o.

Zákroky

Modelace prsou (Breast-lift)
   Modelace prsou s augmentací (pomocí prsních implantátů)
Operace asymetrie prsou
Rekonstrukce prsu
Vyjmutí implantátu
Výměna implantátu
Zvětšení prsou (Augmentace)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

 • Ceny jsou pouze orientační.
 • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Video

Články

Bezpečné prsní implantáty
14.11.2018

Tvar a velikost poprsí hrají v životě ženy důležitou roli. Rozhodne-li se žena pro zvětšení prsou pomocí prsních implantátů,...

Napište nám

Adresy

Adresa
Tismická 846/12
10000 Praha
Praha 10
Česká republika