Aptos lifting – revoluční metoda, která dokonale vypne povadlou pleť

Autor:

Mezi nejviditelnější projevy stárnutí patří povadající kůže v oblasti obličeje. Povadlá kůže vypadá opravdu nehezky a jen těžko se jí zbavuje. Díky nové metodě Aptos lifting to ale jde. Co tato metoda dokáže a kde ji můžete podstoupit?

Bez bolesti a rychle!

Aptos lifting se řadí mezi neinvazivní zkrášlující metody. Její podstatou je použití polypropylonových vláken, díky kterým se povadlá kůže v obličeji přirozeně vypne a získá tak ztracený mladistvý vzhled. Výhodou této metody je, že trvá poměrně krátkou dobu a především to, že její výsledky jsou viditelné okamžitě.

Jak bude vše probíhat?

Celá procedura je naprosto bezbolestná. Provádí se dvěma drobnými vpichy do podkoží. Vpichy je do podkoží zavedeno velmi tenké polypropylénové vlákno, na kterém jsou umístěny protisměrné kličky. Právě ty pomáhají udržet tkáně v nové požadované poloze. Kolem tohoto speciálního vlákna se následně vytvoří vazivová tkáň a kolagenové srůsty, a právě tak je dosaženo stabilizace nového - dokonalejšího vzhledu. Délka celého výkonu je dána rozsahem a může trvat cca 15 až 40 minut.

Kdy může pomoci?

Metoda Aptos lifting je vhodná zejména pro ženy mezi 30 do 40 lety. V tomto období je totiž projev stárnutí v podobě povislé kůže nejviditelnější a současně s ním lze i něco dělat. Aptos lifting pomůže s povislou kůží v oblasti obočí, čela, lícních kostí, tváří, v oblasti dolní čelisti, nebo ji lze aplikovat na celý obličej.

lifting Proč podstoupit Aptos lifting?

Důvodů se nabízí hned několik. Aptos lifting dokáže problémy s povislou kůží odstranit okamžitě. Výsledek se viditelný ihned po ošetření a co víc – v průběhu několika měsíců se ještě zlepšuje, protože vznikají již zmiňované kolagenové srůsty. Zákrok lze také opakovat dle potřeby. Nemusíte se bát ani žádných jizev nebo většího omezení. Zákrok nevyžaduje hospitalizaci.

Aptos lifting i jiné zkrášlující metody provádí klinika Petra Clinic – sídlo má v Praze nebo v Karlových Varech.

Více informací najdete na www.bezbolestna-liposukce.cz

Aktualizováno: 1.12.2013

Niťový lifting APTOS - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Registrovaný uživatel 28.5.2019
Spokojený/á

Paní doktroka příjemná a zkušená. Vše bez větších problémů. Jediná nepříjemná je anestezie, ale bez ní to nejde, takže se s ní musíme smířit. Jinak zákrok samotný je bezbolestný. S výsledkem jsem spokojená. Vřele doporuč... Více 

Gistl 23.11.2018
Spokojený/á

Dobry den, je mi 49 let a k pani doktorce uz nejakou dobu dochazim, ale dosud jsem nechtela vyraznejsi zasah do obliceje. Citila jsem ale ze mi uz padaji tvare, ukazuji se sysliky a chtela jsem s tim neco delat. Bolest b... Více 

6 Likes   4 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní