Česká Miss Andrea Bezděková v Perfect Clinic podstoupila úpravu nosu

Autor:

Čerstvá Česká Miss Andrea Bezděková podstoupila v Centru estetické medicíny Perfect Clinic, konkrétně u MUDr. Zdeňka Prose, korekci nosu, se kterým už delší dobu nebyla spokojená.

Oč se v případě Andrey konkrétně jednalo, přiblížil operatér, MUDr. Zdeněk Pros: "Andree jsem se snažil operaci rozmluvit. Ale byla pevně rozhodnutá, že ji chce. Má malý hrbol na hřbetu nosu a drobnou stranovou asymterii. Mně připadá její nos zajímavý, ale jí se nelíbí. Provedené změny proto nebudou nijak dramatické, jen se lehce upraví to, co Andree vadí. Budeme provádět klasickou operaci nosu, tzv. rhinoplastiku zavřenou metodou, tzn. že řezy jsou vedeny všechny uvnitř nosních dírek, zvenku nebude viditelná žádná jizva. Tímto přístupem se musí odpreparovat kůže od nosního skeletu, tzn. chrupavek a nosních kůstek. Pak se provedou změny na skeletu, malinko se zmenší chrupavky hrotu nosu, sesekne se hrbol na hřbetu nosu a musí se ještě zlomit nosní kůstky při přechodu na horní čelist, aby výsledný nos byl hezky štíhlý. Poté sešijeme kůži v nosních dírkách, přiloží se sádrová dlaha zvenku na nos a nosní dírky se na 24 hodin vyplní tamponádou."

2371

Andrea je velmi mladá dívka, která má z plastických operací velký respekt a žádnou by nepodstoupila, pokud by k ní neměla opravdu zásadní důvody. Tvrdí ale, že je každého věc, jak svůj problém řeší. "Beru to jako naprosto osobní záležitost. Pokud svolíte k něčemu takovému, je potřeba být přesvědčen o tom, že to v první řadě děláte hlavně sám pro sebe. Všem ostatním to může být úplně jedno."

2378

Zákrok dopadl na výbornou, což dokládají slova obou aktérů. "Operace trvala asi hodinku, proběhla naprosto standardně, bez nejmenších komplikací. Andreu hned první den po operaci čeká odstranění tamponády z nosu a po 2 týdnech pak sejmutí sádrové dlahy," zhodnotil výkon MUDr. Zdeněk Pros.  

Více najdete na www.perfectclinic.cz

2380

Aktualizováno: 11.12.2018

Diskuze k tématu

Plastika nosu (Rhinoplastika) - Novinky

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní