Zbavte se vrásek pomocí injekčních výplní Aliaxin

Zbavte se vrásek pomocí injekčních výplní Aliaxin
MUDr. Elizabeth Adenubiová se specializuje na estetickou dermatologii, anti-aging medicínu a trichologii (řeší problémy s vlasy a vlasovou pokožkou). Absolvovala praxi v ČR i zahraničí.
Vytvořeno: 12 kvě 2020 · Aktualizace: 22 kvě 2020

Co je Aliaxin a k čemu se využívá ?

Paní doktorko, mohla byste prosím objasnit, co je to Aliaxin a k čemu se využívá? Jaké partie je možné těmito výplněmi ošetřit?

Aliaxin jsou moderní dermální výplně na bázi ultračisté kyseliny hyaluronové švýcarské technologie vyráběné v Itálii. Pomáhají vytvářet globální omlazení, od vyplnění jemných vrásek po objemová řešení a konturaci obličeje.

Jak lze injekční výplní na bázi Aliaxinu dodat pleti objem? Co přesně se děje „pod kůží“?

Pomocí zavedení ultračisté kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev, která je obsažena ve výplních Aliaxin. Kyselina hyaluronová je tělu dobře známá, protože je obsažena jak v kůži, tak v pojivových tkáních, v očích a podobně. Její funkcí je zachovávat hydrataci pokožky, ale s věkem se postupně ztrácí.

Po aplikaci tělo začně reagovat na zavedený materiál tvorbou nového kolagenu a přitahováním vody, čímž kyselina zvětší svůj objem, regeneruje škáru, obnoví tonus pleti a zlepší se její elasticita a hydratace. Vrásky i objem se tak vyplní.

Jak dlouho vydrží účinek Aliaxinu ?

Jak dlouho vydrží účinek Aliaxinu a je nutné ošetření opakovat?

Kyselina hyaluronová je plně vstřebatelný materiál, který vydrží cca 6-12 měsíců (podle druhu použité výplně) a následně je vhodné ošetřené opakovat. Doba, než se výplň vstřebá, je závislá na typu výplně, technice aplikace, věku, životním stylu, metabolismu, ale třeba i mimice.

Je aplikace Aliaxinu bolestivá?

Asi jako odběr krve.

Síťovaná a nezesíťovaná kyselina

Co znamenají pojmy zesíťovaná a nezesíťovaná kyselina hyaluronová?

Nezasíťovaná kyselina se používá pro svůj silný hydratační účinek, protože dokáže absorbovat až 1000krát více vody, než je její hmotnost.

Zasíťovaná kyselina hyaluronová se používá k vyplnění vrásek a objemu, protože více drží tvar.

Jak důležitý je výběr ošetřujícího specialisty v případě Aliaxinu?

Musí se jednat o lékaře, ideálně o dermatologa nebo plastického chirurga. Ten by měl mít dostatek zkušeností v estetické medicíně a projít nutnými kurzy s certifikáty. Takový lékař si snadněji poradí s komplikacemi, které mohou nastat, a může předepsat nutné léky. Což například v případě kosmetičky není možné.

filler2

Využíváte při svých konzultacích fotografie PŘED a PO?  Pomohou pacientkám k představě, jakého výsledku mohou docílit?

Fotky před a po pomáhají klientkám se orientovat v požadavcích a reálných výsledcích. Mohou tak zjistit, jaký vysledek lze očekávat. Nám zároveň někdy pomáhají, když si klientka na svůj nový vzhled natolik zvykne, že zapomene, jak vypadala předtím. Potom tyto fotografie slouží i jako potvrzení efektu aplikace.

Získejte rozpočet jediným kliknutím
Poskytneme Vám informace zcela zdarma!

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.