Top žebříček ošetření proti vráskám, která opravdu fungují

Autor: Wildová

Jaro se blíží a všechny chceme vypadat dobře, mladě a svěže. S paní doktorkou Hanou Plachou jsme si povídali o procedurách, které opravdu fungují a jak se nenechat napálit.

plachá injekcni vypln

Paní doktorko, v poslední době se množí případy, že se ženy napálí na akční balíčky slevových portálů. Můžete poradit jaká ošetření opravdu fungují a přinášejí výsledky?

Na tuto otázku mám jasnou odpověď. Za prvé pracujeme pouze s kvalitními materiály od renomovaných firem a za druhé zkoušíme veškeré novinky na trhu sami na sobě, abychom byli tzv. v obraze a ty nefungující už ani nenabízíme. Za 15 let svého působení v oblasti korektivní dermatologie už předemnou seděly stovky dealerů, kteří mi nabízeli zaručeně fungující lasery, radiofrekvence, mezoterapie, plazmaterapie či výplně a věřte, že jen zlomek z těchto ,,zaručeně zázračných metod" skutečně fungoval. Po 15-ti letech jasně vidím, že vše je jeden velký business, ale já mám zodpovědnost za všechny své pacientky, které ke mně přijdou a chtějí vypadat alespoň trochu lépe. Mám zodpovědnost za paní z vesnice, která si pracně našetří peníze a přijede k nám do centra, protože ji čeká svatba, třídní sraz, narozeniny nebo se jí na vylepšení složily děti. Tak za všechny tyhle lidi já cítím zodpovědnost.

Dopředu chci jenom říci, že všechna naše ošetření jsou skvělá do určitého věku, ale někdy přijde klientka opravdu pozdě - to znamená, že má velký nadbytek povadlé kůže a v takovém případě je lepší podstoupit facelifting.

Ošetřením číslo jedna je stále výplň hlubokých vrásek kvalitní kyselinou hyaluronovou

Tato kyselina je látka tělu vlastní, kterou si vyrábíme pouze do 30 let a pak její produkce velmi rychle klesá. V tomto případě rozhodně na zákroku nešetřete, levné kyseliny jsou vždy podezřelé!

A ať se na mne nikdo nezlobí, ale nevěřím ani na krémy a ani na zázračné tablety s touto látkou. Nejlepší metoda je vpravit kyselinu injekčně nebo kanylou přímo do správné vrstvy kůže.

Moc lékařů s touto novou  kanylovou metodou ale nepracuje nebo se mýlím?

No, nemýlíte. Sama jsem se tuto metodu učila zhruba půl roku a skoro jsem to chtěla vzdát, protože to hrozně dlouho trvalo a sestřičky se zlobily, že se v čekárně hromadí pacienti. Říkaly mi - píchněte to normálně, to bude rychle hotové, ale já jsem říkala, že když už jsem si to strašně drahé pero koupila, tak to nevzdám a pak se to nějak zlomilo a já jsem začala učit ostatní lékaře. To víte, že je to pro vás velké zadostiučinění, když za vámi až z Prahy přijedou lékaři a chtějí abyste je to všechno naučila.

Osvojit si tuto metodu je velice náročné a ne každému se to podaří. Výsledek je však velkým plusem pro pacienta. Na kongresech bohužel slýchám názory, že je lepší aplikace jehlou, ale to říkají ti lékaři, kteří to prostě neumí a nechtějí se naučit nic nového.

Nás co pracujeme s aplikačním perem v Čechách a na Slovensku, je dohromady asi deset, s kanylami je to o pár desítek lékařů víc. 

Ošetřením číslo dva je starý dobrý botox

Na čelo a kolem očí stále vede botulotoxin, který pokud  ho aplikujete s rozumem /tedy jedenkrát za 6-8 měsíců/, tak bude váš nejlepší přítel. Ale i tady platí, že laciné rovná se podezřelé. Existuje celá řada typů botulotoxínů a je mezi nimi velký rozdíl.

placha botox pred   placha botox po

Jako třetí proceduru do ,,svaté trojice" preferuji mezoterapii

Jde o aplikaci kapiček kyseliny hyaluronové po celém obličeji, krku, dekoltu a rukou. Mám ráda silnou zasíťovanou kyselinu hyaluronovou, kterou aplikuji speciálním aplikačním perem.

Toto pero má tu vlastnost, že aplikuje stejně velké kapky kyseliny konstantní rychlostí. Mám také speciální kyselinu určenou k aplikaci na oční víčka a pod oči a nyní také jako novinku speciální kyselinu na vrásky na krku.

Skvělé je i oživění rtů a oblasti nad horním rtem lehkou kyselinou a také například výplně hřbetů ruky.

A poslední v naší top řadě je ošetření Frakčním CO2 laserem MIXTO

Záměrně uvádím název laseru, protože dle mého názoru jsou všechny ostatní typy laseru jen pouhé náhražky originálu. 

Vždycky říkám, že nejlepší je citlivá kombinace všech těchto zákroků dohromady. Tedy trochu výplně, troška botulotoxinu a hodně mezoterapie, která by se měla aplikovat alespoň 3x s měsíční pauzou.

A všechny zákroky podpoříte pitím zlatého kolagenu obohaceného o vitamin. Mám ho moc ráda a já sama ho piju už 3 roky a nedám na něj dopustit. Pravda, je trochu dražší, ale opravdu funguje!!

Přeji krásné jaro plné sluníčka

hana plachá

Publikováno: 7.4.2016

Injekční výplně - Novinky

Související recenze a zkušenosti

MiriamTr 1.3.2018
Spokojený/á

Chtěla bych velmi poděkovat týmu V-clinic, za nádherně vyplněné rty. Zákrok byl téměř bezbolestný a s výsledkem jsem velice spokojená. Mohu všem doporučit!!!

5 Likes   30 Komentářů  
Hela H. 14.3.2011
Spokojený/á

Jmenuji se Helena H., je mi 45 let a v roce 2006 po nepříjemném rozchodu s partnerem jsem markantně zhubla, i když to nebylo nemilé, myslím to zhubnutí, ale tím se mi prohloubily vrásky v obličeji. Začala jsem přemýšlet ... Více 

5 Likes  
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní