I muži mohou decentně omládnout

Autor:

Proč by měla být estetická dermatologie obor zapovězený mužům? Kůži máme všichni stejnou. Muži i ženy. Gravitace působí na všechna tělesa stejně – tedy i na kontury obličeje obou pohlaví. Účinné omlazení není o jednom zákroku či jedné technice.

Omlazení obličeje - V Česku se muži stále stydí

Co hraje také velikou roli, je genetika. A jelikož i muži neradi stárnou, tak se i v oblasti estetiky ženám čím dál více vyrovnávají. V České republice se stále hodně mužů stydí podstoupit estetické omlazení. Směrem na západ je estetická dermatologie u mužů otevřeným tématem a nemají problém si svůj bličej nechat omladit.

omlazení obličeje
Estetická dermatologie pomáhá omládnout i mužům.

Koupit drahý oblek nebo anti-aging?

Svou roli hraje zčásti i ekonomika. Movitější vrstva v zahraničí do sebe v oblasti anti-agingu investuje více, než stejná část populace u nás, která se dá s trochou nadsázky, pánové prominou, vystihnout nějak takto: "Raději si koupím drahý oblek, než bych si nechal omladit obličej."

A tak zatímco v zahraničí se estetické zákroky stávají normou, u nás se ještě mnohdy tají. Nicméně blýská se na lepší časy.

Známky stárnutí u mužů: Pomůže estetický dermatolog

Je jasné, že muži by měli estetického dermatologa vyhledat úplně stejně jako ženy. Tedy přejí-li si zmírnit známky stárnutí. S čím ji pomůže estetická dermatologie? Ostranění vrásek, odstranění poklesů kůže a jejích degenerativních projevů. A také velmi často, když chtějí využít možnosti zbavit se pocení v podpaží pomocí aplikace botulotoxinu.

Rozdíly v aplikaci metod estetické dermatologie u mužů a žen žádné nejsou. Opět platí, že jde o lidskou kůži a maximální odlišnost je v její tloušťce a genetice. Ovšem typ ošetření, odpověď organismu a rekonvalescence není závislá na pohlaví.

Omlazení obličeje není o jednom estetickém zákroku

V Perfect Clinic je mužům k dispozici kompletní portfolio korektivních zákroků. Nicméně za všechny možné kombinace antiaging technik uveďme tekutý lifting spolu s botulotoxinem a 3D liftujícími nitěmi. Ano, a to i mužů.

Je třeba si uvědomit, že omlazení není o jednom zákroku či o jedné revoluční technologii, ale o vhodně vybrané kombinaci více ošetření, samozřejmě ve více sezeních. To skýtá dermatologovi možnost pracovat "sendvičovitě" – tj. v různých vrstvách kůže. Což je přesně tajemstvím výrazného omlazení, tedy tím nejefektivnějším postupem.

S čím mohou muži v Perfect Clinic počítat?

Botulotoxin

Aplikace botulotoxinu je nejúčinnějším způsobem odstranění mimických vrásek z čela, oblasti kolem očí či mezi obočím.

Injekční výplně na bázi kyseliny hyaluronové

Aplikace dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové dokonale modeluje ovál obličeje a brady, vyplňuje propadlé tváře i střední a hlubší vrásky mezi obočím, nosoretní rýhy či tzv. kuřácké vrásky v okolí rtů. Vyřeší také spadlé koutky úst, které jsou častou příčinou smutného výrazu.

Plazmaterapie

Plazmaterapie využívá k omlazení plazmu získanou z vlastní krve. Plazmaterapie je ideální biorevitalizace pro omlazení unavené, zašedlé a povolené pleti s jemnými i hlubšími vráskami.

Skinbooster

Metoda Skinbooster je plošná aplikace kyseliny hyaluronové do hlubších vrstev kůže.

3D nitě

Lifting 3D nitěmi je zákrok vhodný pro ty, které trápí povadající kůže, ztráta ostrých kontur obličeje a první výraznější vrásky.

Frakční CO2 laser

Laserová ošetření frakčním CO2 laserem pomáhají odstraňovat vrásky, jizvy, povadlou pleť, cévní projevy, kožní výrůstky, bradavice a pigmentové skvrny.

Chemický peeling

Chemický peeling je terapie odstraňující povrchové kožní buňky pro zlepšení vzhledu pleti.

Mikrojehličkování

Medical microneedling neboli mikrojehličkování je novou generací mezoterapie, která pomáhá s redukcí vrásek.

Mezoterapie

Mezoterapie očního okolí je velmi účinný anti-agingový zákrok, při kterém se aplikuje speciální regenerační roztok s přídavkem kyseliny hyaluronové do citlivé pokožky v oblasti očí. Výsledkem je intenzivní hydratace s následným vyhlazením a zpevněním pokožky.

Mezoterapie vlasové kštice pomáhá zamezit vypadávání vlasů, stimuluje jejich růst a současně je posiluje.

Více o zákrocích estetické dermatologie na www.perfectclinic.cz >>

Aktualizováno: 5.7.2018

Injekční výplně - Novinky

Související recenze a zkušenosti

MiriamTr 1.3.2018
Spokojený/á

Chtěla bych velmi poděkovat týmu V-clinic, za nádherně vyplněné rty. Zákrok byl téměř bezbolestný a s výsledkem jsem velice spokojená. Mohu všem doporučit!!!

6 Likes   30 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní