Omlazení intimních partií a léčba inkontinence

Autor:

Intimní problémy se týkají velké části žen. Ať už jde o inkontinenci, pokles sexuálního chtíče, špatnou kvalitu sexu, bolest při sexu či infekce a záněty močových cest.

Všechny tyto problémy jsou opravdu nepříjemné a zároveň se za ně ženy často stydí a tak nevyhledají dostatečnou pomoc.

Asi nejpalčivější problém z výše uvedených je inkontinence. Touto potíží netrpí pouze maminky po porodu či starší lidé. S inkontinencí se můžeme setkat v podsatě kdykoli ve svém životě. Příčiny jsou různé, od psychických po fyzické.

Psychické problémy vyřeší dobrá psychoterapie, ty fyzické můžeme vyřešit v Petra Clinic. Inkontinence může velmi neblaze ovlivnit život ženy, problémy postupně omezují běžné činnosti, jako je zábava s přáteli nebo smích. Tomu už je konec. Klinika estetické medicíny Petra Clinic představuje novinku – již dobře známý laser Fotona, ovšem s novou modifikací pro intimní péči. 

petra clinic vagina

Laser Fotona Gynecology dokáže vyřešit inkontinenci a zároveň omlazuje intimní partie.

Zajímá vás co to znamená? Fotona stimuluje vaginální tkáň a obnovuje pevnost vaginy a poševního vchodu. A co je na tom nejlepší? Ošetření je naprosto bezbolestné.

Můžete dát navždy sbohem všem vaginálním potížím, mykózám i zánětům. Váš sexuální život se výrazně zlepší. Ošetření je také skvělé pro maminky po porodu, kterým pomůže vše rychleji vrátit do „původního stavu“. Díky tomu se budete cítit lépe a povzbudíte své sebevědomí.

petra clinic zena

Ošetření laserem Fotona je velmi šetrné, bez anestezie, řezání či bolesti. Nedochází k žádnému krvácení ani dlouhodobému omezení při rekonvalescenci.
Laser podporuje tvorbu nové tkáně a zpevňuje poševní stěnu, v pochvě se vytvoří přirozené pH, které zvyšuje imunitu ženy. Po ošetření se snižují problémy typu opakovaných infekcí či záněty močových cest.

Výsledkem je kvalitnější sexuální život, pro oba partnery, a také zamezení úniků moči (inkontinence) a celkově lepší zdravotní stav.

Publikováno: 13.2.2017

Laserová rejuvenace vagíny - Novinky

Diskuze k tématu

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní